Irratia

Euskadi Irratia

Asko Gara!

Aurkezleak : Dani Arizala

Astelehenetik ostiralera 05:00etatik 07:00etara

Kontaktua : askogara@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Lanean bazaude, lanera bazoaz, esna bazaude… Dani Arizalak piztuko dizu eguna. Izan ez ezik, asko ere bagara!

Euskadi Irratia Facebooken

Euskadi Irratia Twitterren

Publizitatea

Programazioa Abenduak21

Gehiago ikusi

  • Orain LANDABERRI
  • 04:05 PORTOBELLO
  • 05:05 ASKO GARA!
  • 06:05 KLASIKOAK EITBN
  • 06:50 BIZI BERRIA
  • 07:00 GOIZ KRONIKA
  • 07:30 OSASUN ETXEA
  • 08:02 MEZA SANTUA
  • 08:35 EKOSFERA
  • 09:00 GOIZ KRONIKA
  • 09:30 KIROLAK
  • 10:05 AMARAUNA
  • 11:05 AMARAUNA
  • 12:05 AMARAUNA
  • 13:00 GOIZAK GAUR
  • 13:30 KIROL LEGEZ
  • 14:00 GOIZAK GAUR
  • 14:15 HITZA JOLAS
  • 15:05 BIDALDI
  • 16:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 17:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 18:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 19:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 20:10 PORTOBELLO
  • 20:50 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 21:05 PORTOBELLO
  • 22:05 @BILDUA
  • 23:00 EGUNBETE
  • 23:15 TOSTARTEAN
  • 00:05 RHYTHM & BUS
  • 01:05 EKOSFERA
  • 01:30 OSASUN ETXEA
  • 02:05 IZAR BETAURREKODUNAK
  • 03:05 TOSTARTEAN
  • 04:05 PORTOBELLO
  • 05:05 ASKO GARA!
  • 06:00 FAKTORIA
  • Orain RE MUSIKA
  • 05:05 KONEKTA2.0
  • 06:05 HAGASE LA LUZ
  • 08:00 CRONICA DE EUSKADI-FIN DE SEMANA
  • 09:05 MAS QUE PALABRAS
  • 13:05 CONSUMIDORES
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI-FIN DE SEMANA
  • 15:05 LA JUNGLA SONORA
  • 16:05 KONEKTA2.0
  • 17:05 CINTA ABIERTA
  • 18:05 LA GALERIA
  • 20:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 20:30 LA GALERIA
  • 22:05 LEVANDO ANCLAS
  • 00:05 POMPAS DE PAPEL
  • 01:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 02:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 03:05 GRAFFITI
  • 05:05 RE MUSIKA
  • 06:05 BOULEVARD
  • Orain SORGIN GAUA
  • 06:45 LA LLAMADA
  • 07:00 CONSUMIDORES
  • 08:00 CRONICA DE EUSKADI FS
  • 08:30 SANTA MISA
  • 09:00 AVENTUREROS
  • 10:00 ALGUIEN TE ESTA ESCUCHANDO
  • 12:00 BASKONIA EN JUEGO
  • 14:30 PRIMER TIEMPO FS
  • 15:00 AL SON DE LA MUSICA
  • 18:00 3 PUNTOS Y A CASA
  • 20:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 20:10 LA FIACA
  • 22:00 EL ULTIMO APUNTADOR
  • 23:00 EL JAZZ
  • 00:00 AQUÍ PARÍS
  • 01:05 SORGIN GAUA
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 06:45 EL MADRUGADOR
  • 08:00 ARABA GAUR 08/09.30

Ikusiena