Irratia

Euskadi Irratia

Portobello

Aurkezleak : Asier Leoz

Larunbat eta igandeetan, 'Hiru Erregeen Mahaia' saioko kirol emankizunen ondoren

Kontaktua : portobello@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Asier Leozek musikaren azoka zabala eskainiko dizue asteburuetan eta jai egunetan 'Hiru Erregeen Mahaia' saioko kirol emankizunen ostean.

portobello

Azaroak 8

'Portobello', bluesaren arrastoan

A.L.

Asier Leozek gidatuta, azaroaren 8an soul eta blues musikak izan dute tarte handiena Euskadi Irratiko musika saioan.

Erlazionatutako edukiak:

Publizitatea

Bloga

  • "Portobello"

    Asier Leozek aurkeztuko du musika saio hau, musikaren azoka zabala eskainiko zaizue gauerdiro Euskadi irratian.

Programazioa Otsailak8

Gehiago ikusi

  • Orain PORTOBELLO
  • 05:05 ARGI IBILI
  • 06:00 FAKTORIA
  • 06:15 ARGI IBILI
  • 07:00 FAKTORIA
  • 08:00 FAKTORIA
  • 09:00 FAKTORIA
  • 10:05 FAKTORIA
  • 11:05 FAKTORIA
  • 12:05 FAKTORIA
  • 13:00 GOIZAK GAUR
  • 13:30 KIROL LEGEZ
  • 14:00 GOIZAK GAUR
  • 14:15 GERTUKOAK
  • 14:30 KULTUR LEIHOA
  • 15:05 KANTU KONTARI
  • 18:00 MEZULARIA
  • 19:00 MEZULARIA
  • 19:30 KIROLAK
  • 20:10 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 21:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 22:05 HIRU ERREGEEN MAHAIA
  • 22:30 KATEDRA
  • 23:00 EGUNBETE
  • 23:15 ZAPINZALEA
  • 00:05 KLASIKOAK EITBN
  • 01:05 KATEDRA
  • 02:05 RHYTHM & BUS
  • 03:05 ARRATSEAN
  • 04:05 ZIDORREAN
  • 05:05 ARGI IBILI
  • 06:00 FAKTORIA
  • Orain LA GALERIA
  • 05:05 BOSTEKOA
  • 06:05 BOULEVARD INFORMATIVO
  • 10:05 BOULEVARD MAGAZINE
  • 13:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 13:30 INFORMATIVO LOCAL
  • 13:45 KULTURA.EUS
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 14:15 KIROLALDIA
  • 15:05 IFLANDIA
  • 16:05 GRAFFITI
  • 19:05 CRONICA DE LA TARDE
  • 20:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 21:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 22:05 GANBARA
  • 00:05 FUERA DE JUEGO
  • 01:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 02:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 03:05 IFLANDIA
  • 04:05 LO MEJOR DE GRAFFITI
  • 05:05 BOSTEKOA
  • 06:05 BOULEVARD INFORMATIVO
  • Orain SORGIN GAUA
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 06:45 ANIMO PUES
  • 08:00 ARABA GAUR 08/09.30
  • 09:30 EL MIRADOR
  • 12:05 ARABA GAUR 12H
  • 12:10 EL MIRADOR
  • 13:00 ARABA GAUR 13/15
  • 14:15 ARABA GAUR 13/15 KIROLAK
  • 14:45 ARABA GAUR 13/15
  • 15:00 ALDAPEKO
  • 17:00 EL ULTIMO APUNTADOR
  • 18:00 ARABA GAUR 18H
  • 19:00 CRONICA DE EUSKADI 19H
  • 19:30 EGUNEKOA
  • 21:00 LA CASA DE LA PALABRA
  • 22:00 KLASIKOAK EITBN
  • 22:30 GANBARA
  • 00:00 FUERA DE JUEGO
  • 01:00 SORGIN GAUA
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 06:45 ANIMO PUES
  • Orain FORMULA GAZTEA
  • 07:00 DIDA
  • 11:00 FORMULA AINHOA URRETABIZKAIA
  • 13:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 15:00 FORMULA MAIDER GOROSTEGI
  • 17:00 AKABO BAKEA
  • 20:00 GAZTEA NICE
  • 21:00 B ALDEA
  • 22:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 23:59 FORMULA GAZTEA

Bisitatuena