Publizitatea
X

Irratia zuzenean

Zidorrean

Aurkezleak : Jon Basaguren

Astelehenetik ostiralera, 21:00etatik 22:00etara

Kontaktua : zidorrean@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Musikaren bidezidorretan barrena eramango zaitu Jon Basagurenek.

zidorrean

Kantuen zerrenda

  • The Kooks. Argazkia: EFE

    The Kooks. Argazkia: EFE

    The Kooks. Argazkia: EFE

'Zidorrean' saioko maiatzaren 21eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: The Kooks, Courtney Barnett, Pájaro 1 Pájaro 2, Agoraphobia, Markos Unzeta, Ray lamontagn, Nine Inch Nails, Arctic Monkeys, Cheap Trick, Lord Huron eta Ezinean.

Erlazionatutako edukiak:

zidorrean

Kantuen zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Sofa, The Neatbeats, MICE, Vilets, Mushkum, Passepartout, Liher, Atom Rhumba, Seiurte, Al Dual, Joseba B. Lenoir, Belako, Jake La Botz, Dekot, Audience eta Pelax.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Proposatutako talde eta musikari batzuk: Bette Smith, Langhorne Slim, Ezinean, Shannon And The Clams, Baxter Dury, Nerabe, Arctic Monkeys, Daniel Daniel, Swdish Death Candy eta John K. Samson.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Leon Bridges, The Riff Truckers, Liher, Willie Nile, Willis Drummond, Sumision City Blues, Monster Magnet eta Fermin Muguruza.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Gold Star, Craig Finn, Nerabe, Leon bridges, Lucinda Williams, Duluth, First Aid Kit, Minami Deutsch, Duke Garwood, 2zio eta Txuma Murugarren.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Willie Nelson, DMA's, Mushkum, Matthew Logan Vasquez, Dr. Dog, 2zio, Zabala, King Tuff, Liam Gallagher, Lump, Montauk eta Trevor Powers.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: DMA's, Dr. Dog,Kokein, Liam gallagher, King Tuff, Sunflower Bean, Zabala, 2zio, Courtney Barnett, Ty Richards eta Mushkum.

zidorrean

Kantuen zerrenda

  • Koban

    Koban

    Koban

'Zidorrean' saioko maiatzaren 18ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Graveyard, Shannon Shaw, Daniel Daniel, Agoaphobia, Joseba B. Lenoir, John K. Samson, Shannon And The Clams, Courtney Barnett, Koban, Belako, Nat Simons eta Nerabe

Erlazionatutako edukiak:

zidorrean

Kantuen zerrenda

Proposatutako talde eta musikari batzuk: Lucero, The Avett brothers, Dekot, Agoraphobia, The Kills, Arctic Monkeys, Neko Case, Rukula,Frank, Blitzen Trapper, Leon Bridges, Duluth eta Red Baraat.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Proposatutako talde eta musikari batzuk: Graveyard Shannon Shaw, Kaskezur, Daniel Daniel, Dr. Dog, Saioa, Bombino, Luke Winslow-King, Marlango, DMA's, Dekot, Carmen Boza eta Josh T. Pearson.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Leon Bridges, Craig Finn, Txuma Murugarren, Neko Case, Matthew Logan Vasquez, Dani Llamas, eta Fermin Muguruza eta The Suicide Of Western Culture.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Damien Jurado, Matthew Logan Vasquez, Joseba B. Lenoir, Rita Coolidge, Fino Oyonarte, Vulk, Duluth, DMA's eta Florence + The Machine.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: MICE, Guadalupe Plata, Glaukoma, Nerabe, Eraul, Beñat Aciari + Joseba irazoka + Julen Achriari, Atom Rhumba, Vulk, Voltaia eta DMA's.

zidorrean

Kantuen zerrenda

Hauek dira proposatutako talde eta musikari batzuk: Matthew Logan Vasquez, DMA's, Mushkum, Okkervil River, Courtney Barnett, A Perfect Circle, Willie Nelson, Rufus T. Firefly eta Lord Huron.

Publizitatea

Beste albiste batzuk

Beste titular batzuk

Publizitatea

Programa osoak

Programazioa Maiatzak22

Gehiago ikusi

  • Orain ZAPINZALEA
  • 00:05 KLASIKOAK EITBN
  • 01:05 ARRATSEAN
  • 02:05 RHYTHM & BUS
  • 03:05 EKOSFERA
  • 04:05 ZIDORREAN
  • 05:05 ARGI IBILI
  • Orain FUERA DE JUEGO
  • 00:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 01:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 02:05 BOULEVARD MAGAZINE
  • 03:05 IFLANDIA
  • 04:05 GRAFFITI
  • 06:00 BOULEVARD INFORMATIVO
  • Orain FUERA DE JUEGO
  • 00:00 LA CASA DE LA PALABRA
  • 01:00 RV GAUR
  • 03:00 ALDAPEKO
  • 05:00 PRIME TIME
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 07:30 RADIO VITORIA GAUR
  • 08:00 BOULEVARD PORTADA
  • 08:10 ARABA GAUR I
Publizitatea

Bisitatuena

    Kargatzen ikusiena
        Kargatzen ikusiena