Publizitatea
Itxi

2020/12/15

10:20

Futbola

56 partida

Osasunak, Portugaletek eta Sestaok Koparekin hitzordua dute gaur

Erredakzioa

Gaur hasiko da Errege Kopako lehen kanporaketa jokatzen. Hiru euskal taldeen partidak arratsaldeko 19:00etan hasiko dira.

  • Baloia

    Futboleko baloia

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

Errege Kopako lehen kanporaketa partidak jokatuko dira aste honetan. Guztira 56 neurketa jokatuko dira gaurtik osteguna bitartean

Hauek dira Errege Kopako lehen kanporaketako neurketen datak eta ordutegiak:

Gaur, abenduak 15

18:00etan

Atletico Pulpileño – Lugo

19:00etan

Marchamalo – Huesca

Tomares – Osasuna

Cantolagua – Valladolid

Sestao – Tenerife

Portugalete – Ponferradina

Ciudad de Lucena – Sevilla

Ourense – Leganes

Coria – Oviedo

Asteazkena, abenduak 16

14:00etan

Poblense – Olot

15:15ean

Coruxo – Malaga

A las 15:30

Lealtad – Alcorcon

16:00etan

Burgos – Andorra

A las 18:00

Quintanar del Rey – Sporting Gijon

L'Hospitalet – Almeria

San Fernando Isleño – Castello

Cóordoba – Albacete

18:30ean

Haro – Linense

19:00etan

Las Rozas – Mirandes

Racing Murcia – Levante

Cardassar – Atletico Madril

Terrassa – Valencia

Llagostera Costa Brava – Espanyol

Ibiza Islas Pitiusas – Sabadell

Atletico Baleares – Fuenlabrada

Amorebieta – UD Logroñes

DUX Internacional Madrid – Linares

19:30ean

Guijuelo – Mallorca

Numancia – Lorca Deportiva

Rayo Majadahonda – Yeclano

19:45ean

Gimnástica Torrelavega – Zaragoza

20:00etan (Kanariar Uharteetako ordutegian)

Marino – Cornellá

20:00etan

Marbella – Lleida

20:30ean

Calahorra – La Nucia

Zamora – SD Logroñes

21:00etan

Buñol – Elx

Rincon – Alaves

Leioa – Vila-real

Osteguna, abenduak 17

17:00etan

Deportivo – El Ejido 2012

18:00etan

Navalcarnero – Badajoz

19:00etan

Anaitasuna – Getafe

Ribadumia – Cadiz

San Juan – Granada

Gimnastica Segoviana – Girona

Teruel – Rayo Vallecano

Ibiza Eibissa – Compostela

Leonesa – Villanovense

19:30ean

UCAM Murcia – Betis

Peña Deportiva – Tarazona

20:00etan

Varea – Las Palmas

Pontevedra – Cartagena

20:15ean

Alcoyano – Laredo

Mutilvera – Racing Santander

20:30ean

Extremadura – Socuellamos

21:00etan

Racing Rioja – Eibar

Llanera – Celta

 

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena