Itxi

2021/11/20

11:16

Futbola

Errege Kopa

Hauek dira Errege Kopako lehen kanporaketako partiden ordutegiak

I. G. | EITB MEDIA

Alaves izango da lehen kanporaketa jokatuko duen lehen euskal taldea, azaroaren 30ean. Tudelano, San Juan, Reala eta Amorebieta abenduaren 1ean arituko dira, eta Osasuna, Gernika, Eibar, Peña Sport eta Leioa abenduaren 2an.

  • Errege Kopa

    Errege Kopa. Argazkia: RFEF

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

Alaves Errege Kopako lehen kanporaketa jokatuko duen lehen euskal taldea izango da azaroaren 30ean, 19:00etan.

Hurrengo egunean, abenduaren 1ean, Tudelanok Bergantiños garaitu beharko du, San Juanek San Sebastian de los Reyes izango du aurkari, Realak Panaderia Pulido San Mateo eta Amorebietak Europa.

Lehen kanporaketari amaiera emateko, Osasunak San Agustin del Guadalixen aurka jokatuko du abenduaren 2an, eta Gernikak eta Eibarrek euskal derbia jokatzeko aukera izango dute. Bestalde, Real Unionek Palentzia Cristo Atleticoren zelaia bisitatuko du, Peña Sportek Malaga hartuko du eta Leioak Elx izango du aurkari.

Euskal taldeen partidak

Asteartea, azaroak 30

19:00 Unami - Alaves

Asteazkena, abenduak 1

18:30 Bergantiños - Tudelano

20:00 San Juan - San Sebastián de los Reyes

20:00 Panaderia Pulido San Mateo - Real Sociedad

20:30 Europa - Amorebieta

Osteguna, abenduak 2

19:00 San Agustin del Guadalix - Osasuna

19:00 Gernika - Eibar

19:30 Peña Sport - Málaga

20:30 Palencia Cristo Atlético - Real Union

21:00 Leioa - Elx

Lehen txandako gainerako partidak

Asteartea, azaroak 30

16:00 CD Cayon - Huesca

18:30 Naxara - FC Andorra

19:00 Victoria CF - Vila-real

19:00 Laguna - Granada

19:00 Marchamalo - Valladolid

20:00 CD Teruel - Alcorcon

20:00 Racing Rioja - Cartagena

20:00 UC Ceares - Sporting de Gijon

20:30 Atletico Sanluqueño - Sabadell

21:00 Ebro - Celta de Vigo

21:00 Mollerussa - Getafe

21:00 Aguilas - Almeria

21:00 UD Montijo - Burgos

21:00 Albacete - Racing Club Ferrol

21:00 Badajoz – Alcoyano

Asteazkena, abenduak 1

16:30 Mensajero - Zaragoza

19:00 Kordoba - Sevilla

19:00 Solares - Espanyol

19:00 Gimnastica Segoviana - Mallorca

19:00 CD Brea - UD Ibiza

19:00 Algeciras - Unionistas de Salamanca

20:00 Atletico Mancha Real - DUX Internacional de Madrid

20:00 Alzira - Fuenlabrada

20:00 UCAM Murcia - Deportivo

20:15 Talavera de la Reina - UE Cornella

20:30 Arenteiro - SD Logroñes

20:30 Extremadura UD - Zamora

20:30 San Fernando - Cultural y Deportiva Leonesa

20:30 Calahorra - Atletico Baleares

20:30 Linares Deportivo - Gimnastic de Tarragona

21:00 CFI Alicante - Betis

21:00 San Roque de Lepe – Mirandes

Osteguna, abenduak 2

19:00 Huracan Melilla - Levante

19:00 Guijuelo - Rayo Vallecano

19:30 CD Utrillas - Valentzia

20:00 Llanera - UD Logroñes

20:00 Calvo Sotelo Puertollano - Girona

20:00 Velez - UD Las Palmas

20:00 CE Andratx - Real Oviedo

20:00 Club Atletico Pulpileño - Castellon

20:15 Union Adarve - Lugo

20:30 Cacereño - Ponferradina

20:30 Eldense - Rayo Majadahonda

20:45 Xerez Deportivo - Leganes

21:00 Ibiza Islas Pitiusas - Tenerife

21:00 Villa de Fortuna - Cadiz

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena
    ;