Itxi

X-deportes_campeonato parejas-X

X-deportes_campeonato parejas-X

2022/01/23

19:27

Binakakoa

EMAITZAK

2022ko Binakako Txapelketako sailkapenak, emaitzak eta egutegia

A. A. | EITB MEDIA

Hasierako ligaxkak 14 jardunaldi izango ditu. Ondoren, play-offa jokatuko dute hirugarren eta seigarren postuen artean geratzen diren bikoteek. Finalerdiak izango dira gero, eta, azkenik, finala.

  • 2022ko Binakako Txapelketako egutegia

    2022ko Binakako Txapelketako egutegia. Argazkia: EITB Media

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali
 

LIGAXKAKO SAILKAPENA

             
    J
I AT KT +/-
             
1.a Elezkano II.a-Zabaleta 10 7 191 160 +31
2.a Irribarria-Rezusta 10 6 197 158 +39
3.a Laso-Imaz 10 6 199 180 +19
4.a Altuna III.a-Martija 10 5 179 187 -8
5.a Peña II.a-Albisu 10 5 194 188 +6
6.a Jaka-Mariezkurrena II.a 10 4 184 199 -15
7.a Urrutikoetxea-Aranguren
10 4 173 190 -17
8.a Ezkurdia-Tolosa 10 2 156 211 -55

------------------------------------------------------

LIGAXKAKO 1. ITZULIA

1. JARDUNALDIA

Azaroaren 19an, Berriozarren

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Peña II-Albisu (15-22)

Azaroaren 20an, Iruñean

Urrutikoetxea-Aranguren vs Laso-Imaz (9-22)

Azaroaren 20an, Bartzelonan

Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Rezusta (11-22)

Azaroaren 21ean, Mungian

Ezkurdia-Tolosa vs Elezkano II.a-Zabaleta (7-22)

------------------------------------------------------

2. JARDUNALDIA

Azaroaren 26an, Galdakaon

Urrutikoetxea-Aranguren vs Jaka-Mariezkurrena II.a (22-20)

Azaroaren 27an, Iruñean

Laso-Imaz vs Peña II.a-Albisu (22-11)

Azaroaren 28an, Azkoitian

Elezkano II.a-Zabaleta vs Irribarria-Rezusta (22-16)

Azaroaren 30ean, Eibarren

Altuna III.a–Martija vs Ezkurdia-Tolosa (22-17)

------------------------------------------------------

3. JARDUNALDIA

Abenduaren 4an, Lizarran

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Laso-Imaz (22-21)

Abenduaren 5ean, Bilbon

Urrutikoetxea-Aranguren vs Peña II.a-Albisu (22-16)

Abenduaren 6an, Tolosan

Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta (22-17)

Abenduaren 8an, Bergaran

Ezkurdia-Tolosa vs Irribarria-Rezusta (11-22)

------------------------------------------------------

4. JARDUNALDIA

Abenduaren 10ean, Zeanurin

Urrutikoetxea-Aranguren vs Irribarria-Rezusta (15-22)

Abenduaren 11n, Iruñean

Elezkano II.a-Zabaleta vs Laso-Imaz (22-11)

Abenduaren 12an, Logroñon

Jaka-Mariezkurrena II.a vs P.Etxeberria-Martija 22-14)

Abenduaren 13an, Urretxun

Ezkurdia-Tolosa vs Peña II.a-Albisu (22-17)

------------------------------------------------------

5. JARDUNALDIA

Abenduaren 17an, Urdulizen

Altuna III.a-Martija vs Urrutikoetxea-Aranguren (4-22)

Abenduaren 18an, Iruñean

Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu (22-21)

Abenduaren 19an, Eibarren

Ezkurdia-Tolosa vs Laso-Imaz (13-22)

Abenduaren 20an, Tolosan

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Rezusta (16-22)

------------------------------------------------------

6. JARDUNALDIA

Abenduaren 22an, Arrasaten

Urrutikoetxea-Aranguren vs Elezkano II.a-Zabaleta (12-22)

Abenduaren 25ean, Iruñean

Ezkurdia-Tolosa vs Jaka-Mariezkurrena II.a (20-22)

Abenduaren 25ean, Eibarren

Irribarria-Rezusta vs Laso-Imaz (21-22)

Abenduaren 26an, Bilbon

Altuna III.a-Martija vs Peña II.a-Albisu (22-19)

------------------------------------------------------

7. JARDUNALDIA

Abenduaren 30ean, Tolosan

Elezkano II.a-Zabaleta vs Jaka-Mariezkurrena II.a (22-11)

Urtarrilaren 1ean, Eibarren

Altuna III.a-Martija vs Laso-Imaz (22-21)

Urtarrilaren 2an, Gasteizen

Irribarria-Rezusta vs Peña II.a-Albisu (16-22)

Urtarrilaren 3an, Tolosan

Urrutikoetxea-Aranguren vs Ezkurdia-Tolosa (22-18)

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

LIGAXKAKO 2. ITZULIA

8. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 6an, Eibarren

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Laso-Imaz (21-22)

Urtarrilaren 7an, Zallan

Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Rezusta (22-12)

Urtarrilaren 8an, Iruñean

Ezkurdia-Tolosa vs Elezkano II.a-Zabaleta (16-22)

Urtarrilaren 9an, Getarian

Urrutikoetxea-Aranguren vs Peña II.a-Albisu (20-22)

------------------------------------------------------

9. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 14an, Buñuelen

Urrutikoetxea-Aranguren vs Laso-Imaz (17-22)

Urtarrilaren 15ean, Iruñean

Altuna III.a-Martija vs Ezkurdia-Tolosa (18-22)

Urtarrilaren 15ean, Zumaian

Elezkano II.a-Zabaleta vs Irribarria-Rezusta (7-22)

Urtarrilaren 16an, Gasteizen

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Peña II.a-Albisu (13-22)

------------------------------------------------------

10. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 21ean, Azpeitian

Urrutikoetxea-Aranguren vs Jaka-Mariezkurrena II.a (12-22)

Urtarrilaren 22an, Iruñean

Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta (22-13)

Urtarrilaren 22an, Markinan

Laso-Imaz vs Peña II.a-Albisu (14-22)

Urtarrilaren 23an, Bilbon

Ezkurdia-Tolosa vs Irribarria-Rezusta (10-22)

------------------------------------------------------

11. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 28an, Hendaian

Elezkano II.a-Zabaleta vs Laso-Imaz

Urtarrilaren 30ean, Donostian

Altuna III.a-Martija vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Urtarrilaren 30ean, Etxebarrin

Urrutikoetxea-Aranguren vs Irribarria-Rezusta

Urtarrilaren 31n, Tolosan

Ezkurdia-Tolosa vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

12. JARDUNALDIA

Otsailaren 4an, Gernikan

Altuna III.a-Martija vs Urrutikoetxea-Aranguren

Otsailaren 5ean, Iruñean

Ezkurdia-Tolosa vs Laso-Imaz

Otsailaren 6an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu

Otsailaren 6an

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Rezusta

------------------------------------------------------

13. JARDUNALDIA

Otsailaren 13an

Irribarria-Rezusta vs Laso-Imaz

Otsailaren 13an

Ezkurdia-Tolosa vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Otsailaren 13an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Elezkano II.a-Zabaleta

Otsailaren 13an

Altuna III.a-Martija vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

14. JARDUNALDIA

Otsailaren 20an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Otsailaren 20an

Altuna III.a-Martija vs Laso-Imaz

Otsailaren 20an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Ezkurdia-Tolosa

Otsailaren 20an

Irribarria-Rezusta vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

PLAY-OFFA (3.a vs 6.a - 4.a vs 5.a)

Otsailaren 27an

-

Otsailaren 27an

-

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

 

FINALERDIETAKO LIGAXKA

             
    J I A K +/-
             
1.a
- 0 0 0 0 0
2.a - 0 0 0 0 0
3.a - 0 0 0 0 0
4.a - 0 0 0 0 0

------------------------------------------------------

FINALERDIETAKO LIGAXKA

1. JARDUNALDIA

Martxoaren 6an

-

Martxoaren 6an

-

------------------------------------------------------

2. JARDUNALDIA

Martxoaren 13an

-

Martxoaren 13an

-

------------------------------------------------------

3. JARDUNALDIA

Martxoaren 20an

-

Martxoaren 20an

-

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

FINALA

Apirilaren 3an, Bilbon

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena
    ;