Publizitatea
Itxi

X-deportes_vuelta al pais vasco-X

X-deportes_vuelta al pais vasco-X

2021/04/10

23:38

Euskal Herriko Itzulia 2021

2021

Itzulia 2021eko behin betiko sailkapenak

EITB MEDIA

Roglicek irabazi du Itzulia eta Gauduk Arrateko etapa. Jumbo-Visma taldeko esloveniarrak 52" atera dizkio Vingegaard taldekideari sailkapen nagusian, eta 1:07 Pogacarri.

  • Ion Izagirre eta Daniel Martin

    Ion Izagirre eta Daniel Martin

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

SAILKAPEN NAGUSIA

1 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 19:11:36
2 VINGEGAARD JonasTeam Jumbo-Visma 0:52
3 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 1:07
4 YATES Adam INEOS Grenadiers 1:26
5 GAUDU David Groupama - FDJ 180 1:27
6 BILBAO Pello Bahrain - Victorious 1:28
7 VALVERDE Alejandro Movistar Team 1:33
8 LANDA Mikel Bahrain - Victorious 2:17
9 CHAVES Esteban Team BikeExchange 2:38
10 IZAGIRRE Ion Astana - Premier Tech 2:59

6. etapako sailkapena

1 GAUDU David Groupama - FDJ 3:05:42
2 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma ,,
3 VALVERDE Alejandro Movistar Team 0:35
4 YATES Adam INEOS Grenadiers ,,
5 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates ,,
6 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma ,,
7 BILBAO Pello Bahrain - Victorious 1:03
8 CHAVES Esteban Team BikeExchange 1:05
9 LANDA Mikel Bahrain - Victorious ,,
10 VANSEVENANT Mauri Deceuninck 1:55

Mendiko sailkapena

1 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 34
2 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 27
3 GAUDU David Groupama - FDJ 20

Taldekako sailkapena

1 Team Jumbo-Visma WT 57:47:23
2 Bahrain - Victorious WT 3:18
3 UAE-Team Emirates WT 18:04

Puntuetako sailkapena

1 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 106
2 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 75
3 GAUDU David Groupama - FDJ 61

Gazteen sailkapena

1 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 19:12:28
2 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 0:15
3 GAUDU David Groupama - FDJ 0:35

5. etapako sailkapena

1 HONORÉ Mikkel Frølich Deceuninck - Quick Step 3:39:54
2 CERNÝ Josef Deceuninck - Quick Step 0:00
3 BERNARD Julien Trek - Segafredo 0:17
4 IMPEY Daryl Israel Start-Up Nation 0:28
5 CLARKE Simon Team Qhubeka ASSOS 0:28
6 OLDANI Stefano Lotto Soudal 0:28
7 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 0:28
8 SIMON Julien Team Total Direct Energie 0:28
9 CORT Magnus EF Education - Nippo 0:28
10 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 0:28

4. etapako sailkapena

1 IZAGIRRE Ion Astana - Premier Tech 4:17:07
2 BILBAO Pello Bahrain - Victorious 0:00
3 MCNULTY Brandon UAE-Team Emirates 0:00
4 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 0:00
5 BUCHMANN Emanuel BORA - hansgrohe 0:00
6 CHAVES Esteban Team BikeExchange 0:02
7 BEVIN Patrick Israel Start-Up Nation 0:49
8 KNOX James Deceuninck - Quick Step 0:49
9 HERMANS Quinten Intermarché - Wanty - Gobert

3. etapako sailkapena

1 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 4:04:50
2 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 0:00
3 VALVERDE Alejandro Movistar Team 0:05
4 YATES Adam INEOS Grenadiers 0:05
5 LANDA Mikel Bahrain - Victorious 0:05
6 GAUDU David Groupama - FDJ 0:08
7 KNOX James Deceuninck - Quick Step 0:16
8 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 0:16
9 VANSEVENANT Mauri Deceuninck - Quick Step 0:16
10 MCNULTY Brandon UAE-Team Emirates 0:18

2. etapako sailkapena

1 ARANBURU Alex Astana - Premier Tech 3:45:32
2 FRAILE Omar Astana - Premier Tech 0:15
3 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 0:15
4 GAUDU David Groupama - FDJ 0:15
5 WOODS Michael Israel Start-Up Nation 0:15
6 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 0:15
7 SCHACHMANN Maximilian BORA - hansgrohe 0:15
8 LANDA Mikel Bahrain - Victorious 0:15
9 HIGUITA Sergio EF Education - Nippo 0:15
10 VALVERDE Alejandro Movistar Team 0:15

1. etapako sailkapena

1 ROGLIC Primož Team Jumbo-Visma 17:17
2 MCNULTY Brandon UAE-Team Emirates 0:02
3 VINGEGAARD Jonas Team Jumbo-Visma 0:18
4 FOSS Tobias Team Jumbo-Visma 0:24
5 POGACAR Tadej UAE-Team Emirates 0:28
6 YATES Adam INEOS Grenadiers 0:28
7 BEVIN Patrick Israel Start-Up Nation 0:28
8 SCHELLING Ide BORA - hansgrohe 0:29
9 ARANBURU Alex Astana - Premier Tech 0:30
10 SCHACHMANN Maximilian BORA - hansgrohe 0:31

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena