Publizitatea
Itxi

2021/08/07

19:11

Txirrindularitza

43. ekitaldia

2021eko Burgosko Itzuliko sailkapenak

EITB Media

Abuztuaren 3a eta 7a artean egingo da lasterketaren 43. ekitaldia. Hemen kontsulta ditzakezu etapa bakoitzeko sailkapenak eta sailkapen nagusia.

  • 2021eko azken podiuma: Fabio Aru (ezk.), Mikel Landa (erd.) eta Mark Padun (esk).

    2021eko azken podiuma: Fabio Aru (ezk.), Mikel Landa (erd.) eta Mark Padun (esk). Argazkia: EFE

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

Burgosko Itzulia abuztuaren 3an hasi eta abuztuaren 7an bukatuko da. Hemen kontsulta ditzakezu etapa bakoitzeko sailkapenak, baita sailkapen nagusia nola dagoen jardunaldi bakoitzaren amaieran. 

5. ETAPAKO SAILKAPENA:

1 - CARTHY Hugh (EF) 3:23:53

2 - RUBIO Einer Augusto (Movistar) +0:05

3 - YATES Simon (BikeExchange) +0:07

4 - BERNAL Egan (INEOS) +0:13

5 - VINE Jay (Alpecin) +0:14

6 - LANDA Mikel (Bahrain) +0:16

7 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) +0:29

8 - ARU Fabio (Team Qhubeka) +0:38

9 - PADUN Mark (Bahrain)+ 0:39

10 - BIZKARRA Mikel (Euskaltel - Euskadi) +0:44

SAILKAPEN NAGUSIA, 5. ETAPAREN OSTEAN:

1 - LANDA Mikel (Bahrain) 18:30:00

2 - ARU Fabio (Team Qhubeka) +0:36

3 - PADUN Mark (Bahrain) +0:43

4 - SIVAKOV Pavel (INEOS) +0:49

5 - DE LA CRUZ David (UAE) +0:52

6 - BARDET Romain (Team DSM) +0:54

7 - RUBIO Einer Augusto (Movistar) +0:58

8 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) +1:09

9 - BOUCHARD Geoffrey (AG2R) +1:22

10 - REICHENBACH Sébastien (Groupama) +1:40

-------------------------------------------

4. ETAPAKO SAILKAPENA:

1 - MOLANO Juan Sebastián (UAE) 3:20:28

2 - ABERASTURI Jon (Caja Rural) d. b.

3 - ALBANESE Vincenzo (EOLO) d. b.

4 - TRENTIN Matteo (UAE) d. b.

5 - MEEUS Jordi (BORA) d. b.

6 - SARREAU Marc (AG2R) d. b.

7 - MODOLO Sacha (Alpecin) d. b.

8 - SERRANO Gonzalo (Movistar) d. b.

9 - EINHORN Itamar (Israel) d. b.

10 - ROJAS José Joaquín (Movistar) d. b.

SAILKAPEN NAGUSIA, 4. ETAPAREN OSTEAN:

1 - BARDET Romain (DSM) 15:05:09

2 - LANDA Mikel (Bahrain) + 45"

3 - DE LA CRUZ David (UAE) +1'00"

4 - ARU Fabio (Qhubeka) + 1'00"

5 - PADUN Mark (Bahrain) +1'05"

6 - SIVAKOV Pavel (INEOS) + 1'07"

7 - BOUCHARD Geoffrey (AG2R) + 1'07"

8 - RUBIO Einer Augusto (Movistar) + 1'54"

9 - REICHENBACH Sébastien (Groupama) + 1'54"

10- ARDILA Andrés Camilo (UAE) + 2'07"

------------------------------------------------

3. ETAPAKO SAILKAPENA:

1 - BARDET Romain (DSM) 4:14:14

2 - POZZOVIVO Domenico (Qhubeka) + 39"

3 - LANDA Mikel (Bahrain) + 39"

4 - NIEVE Mikel (BikeExchange) + 39"

5 - BAYER Tobias (Alpecin) + 50"

6 - PADUN Mark (Bahrain) + 50"

7- ARU Fabio (Qhubeka) + 50"

8 - VLASOV Aleksandr (Astana) + 50"

9 - DE LA CRUZ David (UAE) + 50"

10 - RODRIGUEZ Oscar (Astana) + 50"

SAILKAPEN NAGUSIA, 3. ETAPAREN OSTEAN:

1 - BARDET Romain (DSM) 11:44:38

2 - LANDA Mikel (Bahrain) + 45"

3 - POZZOVIVO Domenico (Qhubeka) + 58"

4 - ARU Fabio (Qhubeka) + 1'00"

5 - DE LA CRUZ David (UAE) + 1'00"

6 - BOUCHARD Geoffrey (AG2R) + 1'00"

7 - PADUN Mark (Bahrain) + 1'05"

8 - SIVAKOV Pavel (INEOS) + 1'07"

9 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) + 1'33"

10 - HÄNNINEN Jaakko (AG2R) + 1'45"

-------------------------------------------

2. ETAPAKO SAILKAPENA:

1 - MOLANO Juan Sebastián (UAE) 3:55:40

2 - DAINESE Alberto (DSM) d.b.

3 - TRENTIN Matteo (UAE) d.b.

4 - MEEUS Jordi (BORA) d.b.

5 - ABERASTURI Jon (Caja Rural) d.b.

6 - JANSE VAN RENSBURG Reinardt (Qhubeka) d.b.

7 - EINHORN Itamar (Israel) d.b.

8 - LAWLESS Chris (TotalEnergies) d.b.

9 - SARREAU Marc (AG2R) d.b.

10 - SERRANO Gonzalo (Movistar) d.b.

SAILKAPEN NAGUSIA, 2. ETAPAREN OSTEAN:

1 - SERRANO Gonzalo (Movistar) 7:30:22

2 - PLANCKAERT Edward (Alpecin-Fenix) d.b.

3 - ALBANESE Vincenzo (EOLO-Kometa) +0:01

4 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) d.b.

5 - BARDET Romain (DSM) +0:03

6 - STANNARD Robert (BikeExchange) +0:09

7 - BOL Jetse (Burgos-BH) d.b.

8 - LANDA Mikel (Bahrain) d.b.

9 - FLÓREZ Miguel Eduardo (Arkéa) d.b.

10 - LASTRA Jonathan (Caja Rural) d.b.

----------------------------------------------

1. ETAPAKO SAILKAPENA:

1 - PLANCKAERT Edward (Alpecin) 3:34:42

2 - SERRANO Gonzalo (Movistar) d.b.

3 - ALBANESE Vincenzo (EOLO) + 1"

4 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) +1"

5 - BARDET Romain (DSM) +3"

6 - STANNARD Robert (BikeExchange) +9"

7 - FLÓREZ Miguel Eduardo (Arkea) +9"

8 - BOL Jetse (Burgos-BH) +9"

9 - LANDA Mikel (Bahrain) +9"

10 - LEDANOIS Kévin (Arkea) +9"

SAILKAPEN NAGUSIA, 1. ETAPAREN OSTEAN:

1 - PLANCKAERT Edward (Alpecin) 3:34:42

2 - SERRANO Gonzalo (Movistar) d.b.

3 - ALBANESE Vincenzo (EOLO) +1"

4 - BUITRAGO Santiago (Bahrain) +1"

5 - BARDET Romain (DSM) +3"

6 - STANNARD Robert (BikeExchange) +9"

7 - FLÓREZ Miguel Eduardo (Arkea) +9"

8 - BOL Jetse (Burgos-BH) +9"

9 - LANDA Mikel (Bahrain) +9"

10 - LEDANOIS Kévin (Arkea) +9"

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena
    ;