18:05

Bilboko Aste Nagusia

Programa ofiziala

Bilboko Aste Nagusiko kontzertuak, egunez egun

eitb.eus

Udalak 100 kontzertu baino gehiago antolatu ditu jaietarako.

  • Ken Zazpi

    Ken Zazpi

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • telegram
  • Bidali

Hauek dira Bilboko Udalak Aste Nagusirako antolatutako kontzertu guztiak, egunez egun:

 

Larunbata, 20

20:00 Bilborock: Elortegi Anayak eta Deiedra

20:30 Encarnacion: Rossini abesbatza eta Piccolo String.

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Cayena

23:30 Abandoibarra: Ken Zazpi

23:30 Plaza Barria: XXV Bilbo Reggae Splash (Vivian Jones, Roberto Sanchez & Island Defenders).

23:30 Pergola: Cafe Pa 3

01:45 Berbena Areatzan: Cayena

 

Igandea, 21

12:00 Pergola: Los 5 Bilbaínos

20:00 Bilborock: La Basu y Dekot

20:30 Encarnacion: David Bellugi eta Ivano Battiston

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Egan

23:30 Pergola: Los Mitos

23:30 Abandoibarra: Udal Banda eta Urko

23:30 Plaza Barria: Ana Alcaide "Leyenda"

01:45 Berbena Areatzan: Egan

 

Astelehena, 22

12:00 Pergola: Gaupasa

20:00 Bilborock: Gerente eta F.R.A.N.C.O.

20:30 Encarnacion: Orchestre De Chambre De Toulouse

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Haitzama

23:30 Abandoibarra: Carlos Baute

23:30 Pergola: Bilbao La Nuit + Asier Bilbao Show

23:30 Plaza Barria: Xabi Aburruzaga & Band & Lagunak

01:45 Berbena Areatzan: Haitzama

 

Asteartea, 23

12:00 Pergola: Los Txikis

20:00 Bilborock: Ultimo Enemigo eta Molikote

20:30 Encarnacion: La Ritirata

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Kosmos

23:30 Abandoibarra: Bilboko Orkestra Sinfonikoa eta Ainhoa Arteta

23:30 Plaza Barria: Mr Groovy and The Blue Heads + gonbidatuak

23:30 Pergola: Talky Band

01:45 Berbena Areatzan: Kosmos

 

Asteazkena, 24

12:00 Pergola: Beti Aurrera & Azul Bilbao

20:00 Bilborock: Grand Matter eta Lomoken Hoboken

20:30 Encarnacion. Haizea Ensemble, Musikeneren eskutik

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Pasito Show

23:30 Abandoibarra: Izal

23:30 Plaza Barria: Latin Jazz Celebration: Tribute to The Beatles

23:30 Pergola: Amigos de la Guitarra

24:00 Europa Parkea: Gente de Zona

01:45 Berbena Areatzan: Pasito Show

 

Osteguna, 25

12:00 Pergola: Gaupasa

20:00 Parque Europa: Calum

20:00 Bilborock: Penadas Por La Ley eta Chivo

20:30 Encarnacion: Olatz Saitua, Ainhoa Zubillaga eta Francisco Poyato

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Remix

23:30 Abandoibarra: Edurne

23:30 Plaza Barria. Antonio Reyes eta Rancapino Chico

23:30 Pergola:Los Que No Escarmientan & Caco Senante

24:00 Europa Parkea: Astenagusidance (Máxima FM)

01:45 Berbena Areatzan: Remix

 

Ostirala, 26

12:00 Pergola: Los 5 Bilbainos

20:00 Europa Parkea: Paula Rojo

20:00 Bilborock: Evil Seeds eta In Thousand Lakes

20:30 Encarnacion: Sigma Project

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Akerbeltz

23:30 Abandoibarra: Bunbury

23:30 Pergola: Mariachi Elegancia Mexicana

23:30 Plaza Barria: Kalascima "Psychedelic Trance Tarantella"

24:00 Europa Parkea: Urban Kaoshy / Megastar FM

01:45 Berbena Areatzan: Akerbeltz

 

Larunbata, 27

12:00 Pergola: Beti Aurrera & Azul Bilbao

20:00 Parque Europa: 20:00 Activate FM / 20:30 Candela Radio / 21:00 Bilbao Hiria / 21:30 Ownstyle FM

20:00 Bilborock: Niketz eta The Flying Scarecrowç

20:30 Encarnacion: Los Musicos de Urueña

21:00 Pergola: DJ Luis Carlos del Pozo

23:15 Berbena Areatzan: Remix

23:30 Abandoibarra: Mago de Oz

23:30 Plaza Barria: Priscilla Band & gonbidatuak “James Brown”

23:30 Pergola: Angela Carrasco

24:00 Europa Parkea: GAZTEA: Las Tea Party DJ’s & gonbidatuak

01:45 Berbena Areatzan: Remix

 

Igandea, 28

12:00 Pergola: Los Txikis

13:00 Plaza Barria: Txistulari alarde handia (& Gatibu)

20:00 Plaza Barria: BDB. Erromeria eta dantza

Iruzkinak

  • Publizitatea
    Publizitatea
    Publizitatea
    Publizitatea
    Publizitatea

    Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena