televisión

Programación

Mantente informado con los RSS

Domingo, 30 de Agosto

Lunes, 31 de Agosto

Martes, 1 de Septiembre

Miércoles, 2 de Septiembre

Jueves, 3 de Septiembre

Viernes, 4 de Septiembre

Sábado, 5 de Septiembre

mañana

  • 07:15

    Gerraostea Euskadin -

    Euskal Herriko zapalkuntzaren eta bizimoduaren azterketa hainbat alorretan, Gerra Zibilean Francoren soldaduen okupazioarekin hasi eta 1968an ETA sortu zen arte. Serie honetan garai hartako protagonista garrantzitsuen adierazpenak eta argitaragabeko irudi ugari biltzen dira.

  • 08:10

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 08:25

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 08:50

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 09:10

    Iparraldearen Orena -

    Ipar Euskal Herrian astean zehar izan diren albiste eta gertakari nagusienak biltzen dituen saioa.

  • 09:40

    Bizi Berria - ERROMATARRENTZAKO GUTUN ZORAGARRIA

    ERROMATARRENTZAKO GUTUN ZORAGARRIA

    Euskal Herriko eliza ebanjelikoaren saioa.

  • 09:50

    Egi Bidean - MIN DUGUN EGOERA SOZIALA

    MIN DUGUN EGOERA SOZIALA

    Gizarte eta kristau gaiak jorratzen dituen erlijio saioa.

  • 10:00

    Meza Santua - Ihurre 1

    Ihurre 1

    Meza santuaren emanaldia.

  • 11:00

    Zu Kirolari - Surfa eta Bela

    Surfa eta Bela

    Anartz Agirrek aurkeztutako saioan, denetariko kirol modalitateen inguruko erreportajeak eta elkarrizketak eskaintzen dituzte.

  • 11:30

    Traineru estropadak, San Miguel Liga: - Bilboko Bandera

    Bilboko Bandera

    Kirol emanaldia.

  • 12:00

    Traineru estropadak, San Miguel Liga: - Petronor Bandera

    Petronor Bandera

    Kirol emanaldia.

  • 13:30

    Irrikitown -

    Umorezko esketxak, Andoni Agirregomezkorta, Asier Hormaza, Iker Galartza, Miriam Cabeza, Pedro Otaegi, Iñigo Aranburu, Aitziber Garmendia eta Yanick Vergara aktoreen eskutik.

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

Tarde

  • 14:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

  • 15:00

    Tribuaren berbak - Euskara dela eta... emakumeek zer diote?

    Euskara dela eta... emakumeek zer diote?

    Programa sobre el euskera presentado por Kike Amonarriz.

  • 15:55

    Herri Kirolak: - Aste Nagusiko erakustaldia

    Aste Nagusiko erakustaldia

    Retransmisión deportiva.

  • 16:55

    ETB kantxa: - Aritz Lasa/Tolosa / Jaka/Irusta; Xala/Merino II / Altuna III/Rezusta;

    Aritz Lasa/Tolosa / Jaka/Irusta; Xala/Merino II / Altuna III/Rezusta;

  • 19:30

    Traineru estropadak, San Miguel Liga: - Petronor Bandera

    Petronor Bandera

    Retransmisión deportiva.

  • 20:15

    Irrikitown -

    Programa de humor protagonizado por los actores Andoni Agirregomezkorta, Asier Hormaza, Iker Galartza, Miriam Cabeza, Pedro Otaegi, Iñigo Aranburu, Aitziber Garmendia y Yanick Vergara.

  • 20:30

    Gaur Egun -

    Informativo.

  • 20:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

Noche

  • 21:10

    Euskaldunak - Meabe, Etxenike eta Amuriza

    Meabe, Etxenike eta Amuriza

    Programa especial conducido por Hasier Etxeberria en el que Anne Igartiburu, Bernando Atxaga e Hilario Arbelaitz compartirán y contrastarán de forma distendida y relajada sus vivencias, su experiencia profesional y su modo de pensar.

  • 22:20

    Bilboko Aste Nagusia 2015 - AGUR MARI JAIA

    AGUR MARI JAIA

    Programa especial sobre la Aste Nagusia bilbaina, presentado por Ilaski Serrano y Agustin Ezenarro.

  • 22:50

    Bilbainadak - Bilbainadak 2015

    Bilbainadak 2015

    Recital de bilbainadas de la mano de `Los Txikis`.

Madrugada

  • 00:00

    Wazemank onena - Wazemank onena (10)

    Wazemank onena (10)

    Umorezko saioa.

  • 01:00

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa

  • 01:20

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa

  • 01:40

    Kamera Ezkutua -

    Umore saioa

  • 02:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:55

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

Publicidad

Lo más visto

© EITB - 2015 - Aviso Legal

GRUPO EiTB - Contacto - Mapa Web

Entidad adherida a Confianza Online