televisión

Programación

Mantente informado con los RSS

Domingo, 6 de Febrero

Lunes, 7 de Febrero

Martes, 8 de Febrero

Miércoles, 9 de Febrero

Jueves, 10 de Febrero

Viernes, 11 de Febrero

Sábado, 12 de Febrero

mañana

  • 07:50

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 08:15

    KAMERA EZKUTUA -

    Umorezko saioa.

  • 08:35

    Iparraldearen Orena -

    Ipar Euskal Herrian astean zehar izan diren albiste eta gertakari nagusienak biltzen dituen saioa.

  • 09:05

    EiTB Kultura - "Gaur" izenarekin batutako euskal artisten lana

    "Gaur" izenarekin batutako euskal artisten lana

    Sormen munduari eskainitako saioa. Bai euskal kulturan eta bai nazioarteko joerei begira egingo du asteroko bidaia.

  • 09:35

    Bizi Berria - AMNISTIA EDO ZERBAIT GEHIAGO

    AMNISTIA EDO ZERBAIT GEHIAGO

    Euskal Herriko eliza ebanjelikoaren saioa.

  • 09:50

    Egi Bidean - ERRUKIAREN GARIZUMA

    ERRUKIAREN GARIZUMA

    Gizarte eta kristau gaiak jorratzen dituen erlijio saioa.

  • 10:00

    Meza Santua - Zugarramurdi 2

    Zugarramurdi 2

    Meza santuaren emanaldia.

  • 11:00

    Herri kirolak -

  • 11:25

    Zu Kirolari - Mushing, eskia, piraguismoa, eta eskubaloia

    Mushing, eskia, piraguismoa, eta eskubaloia

    Anartz Agirrek aurkeztutako saioan, denetariko kirol modalitateen inguruko erreportajeak eta elkarrizketak eskaintzen dituzte.

  • 11:55

    Oreka -

    Sara Gandarak gidatutako saio honek kirol emanaldi eta erreportaje ezberdinak bilduko ditu.

  • 12:00

    Futbola, Emakumeen Liga: - Athletic / Levante, 16. jardunaldia

    Athletic / Levante, 16. jardunaldia

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

Tarde

  • 14:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

  • 15:00

    Hitzetik Hortzera -

    Programa sobre bertsolaritza.

  • 15:55

    Herri Kirolak: - Aizkora, O Toole/Vicente / Larretxea/Azurmendi, Binakako Eusko Label Saria

    Aizkora, O Toole/Vicente / Larretxea/Azurmendi, Binakako Eusko Label Saria

  • 16:55

    ETB kantxa, pilota: - Gorka/Cecilio / Mendizabal III/Tolosa; Victor/Beroiz / Artola/Albisu, Binakako Txapelketa, 10. jardunaldia;

    Gorka/Cecilio / Mendizabal III/Tolosa; Victor/Beroiz / Artola/Albisu, Binakako Txapelketa, 10. jardunaldia;

  • 20:30

    Gaur Egun -

    Informativo.

  • 20:55

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

Noche

  • 21:05

    Herri people - Elizan barrena

    Elizan barrena

    Espacio de reportajes conducido por el periodista Ibon Gaztañazpi.

  • 22:10

    Herri Txiki, Infernu Handi - kanpezu

    kanpezu

    Mikel Pagadi y Zuhaitz Gurrutxaga recorrerán pequeñas localidades de Euskal Herria. Tras hablar con algunos de sus vecinos, ofrecerán sus particulares conclusiones a través de un monólogo.

  • 23:25

    Herri Txiki, Infernu Handi - Otxandio

    Otxandio

    Mikel Pagadi y Zuhaitz Gurrutxaga recorrerán pequeñas localidades de Euskal Herria. Tras hablar con algunos de sus vecinos, ofrecerán sus particulares conclusiones a través de un monólogo.

Madrugada

  • 00:40

    Chiloé - Turquia, Capadocia

    Turquia, Capadocia

    Jokin Etcheverriaren eskutik, bidaiak eta beste kulturak jorratzen dituen saioa.

  • 01:20

    Musika gauak Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

Tu peli favorita Tu peli favorita Las 10 películas más votadas de 'LND'
Minuto a Minuto Minuto a Minuto La actualidad más cercana, con Aintzane Bolinaga

Publicidad

Lo más visitado