Publizitatea
X

Irratia zuzenean

Programazioa

Publizitatea

Asteartea , Abenduak 6

Asteazkena , Abenduak 7

Osteguna , Abenduak 8

Ostirala , Abenduak 9

Larunbata , Abenduak 10

Igandea , Abenduak 11

Astelehena , Abenduak 12

Goiza

  • 07:00

    Supernanny - Harmony familia

    Harmony familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 07:40

    Supernanny - Jackson familia

    Jackson familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 08:20

    Supernanny - Newton familia

    Newton familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 09:00

    Gabriel Aresti -

    Lan honek, Arestiren bizitza, obra eta ondarea aztertzen ditu, bere heriotzaren 30. urtemuga bete berri den honetan.

  • 09:55

    LEKU HUTSAK, HITZ BETEAK - Atxaga leku hutsak hitz beteak

    Atxaga leku hutsak hitz beteak

    Dokumentalak Bernardo Atxagaren lan literarioa hartzen du aintzat. Idazleak hizpide ditu jostundegiak eta elizak, paisaje hutsak eta hiriak, bere idazkien oinarrian dauden hainbat pertsona hezur/haragizkoak eta Obaba bezalako irudimenezko lekuak. Iragana eta oraina nahasten dira ibileran.

  • 10:50

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - Sara Alonso (Easo kirol elkartea)

    Sara Alonso (Easo kirol elkartea)

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 11:55

    Futbola, Emakumeen Liga: - Real Sociedad / Oiartzun, 13. jardunaldia

    Real Sociedad / Oiartzun, 13. jardunaldia

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

Arratsaldea

  • 14:50

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

  • 15:00

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - Horacio Chacin (Aizpurua gozotegia)

    Horacio Chacin (Aizpurua gozotegia)

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 16:10

    Zu Kirolari -

    Anartz Agirrek aurkeztutako saioan, denetariko kirol modalitateen inguruko erreportajeak eta elkarrizketak eskaintzen dituzte.

  • 16:45

    Ziklo/krosa: - Zuiako Nazioarteko Saria, Euskadi/Basque Country Challengea (Laburpena)

    Zuiako Nazioarteko Saria, Euskadi/Basque Country Challengea (Laburpena)

  • 17:00

    ETB Kantxa, pilota: - Gorka/Merino I / Jaka/Tolosa; Urrutikoetxea/Beroiz / Altuna III/Barriola, Binakako Txap, 1. jard;

    Gorka/Merino I / Jaka/Tolosa; Urrutikoetxea/Beroiz / Altuna III/Barriola, Binakako Txap, 1. jard;

  • 19:20

    Iparraldearen Orena -

    Ipar Euskal Herrian astean zehar izan diren albiste eta gertakari nagusienak biltzen dituen saioa.

  • 19:30

    ETB Kantxa, pilota: - Dario/Martija / Elordi/Cecilio

    Dario/Martija / Elordi/Cecilio

  • 20:30

    Gaur Egun -

    Albistegia.

  • 20:55

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

Gaua

  • 21:15

    GTG 3x2 -

    Julen Telleriak gidatutako saioaren 6. edizioa, bere izate eta dinamikari eutsiz, lehiakide jatorrenaren bila abiatuko da, baina berrikuntza asko ekarriko ditu.

  • 21:25

    GTG 3x2 -

    Julen Telleriak gidatutako saioaren 6. edizioa, bere izate eta dinamikari eutsiz, lehiakide jatorrenaren bila abiatuko da, baina berrikuntza asko ekarriko ditu.

  • 22:20

    Pintxo & Pote - Bastida

    Bastida

    Pintxo Potearen herririk eta hiririk garrantzitsuenetara eramango gaituzte astero Andoni Agirregomezkortak eta Asier Hormazak, bertako lagun eta pintxorik goxoenak ezagutzeko.

  • 23:20

    Pintxo & Pote - Durango

    Durango

    Pintxo Potearen herririk eta hiririk garrantzitsuenetara eramango gaituzte astero Andoni Agirregomezkortak eta Asier Hormazak, bertako lagun eta pintxorik goxoenak ezagutzeko.

Goizaldea

  • 00:30

    Zu Kirolari -

    Anartz Agirrek aurkeztutako saioan, denetariko kirol modalitateen inguruko erreportajeak eta elkarrizketak eskaintzen dituzte.

  • 01:05

    Musika gauak Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:55

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:55

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:55

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:25

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:55

    Musika Gauak Klasikoa -

    Musika emanaldia.

  • 06:20

    Musika Gauak Klasikoa -

    Musika emanaldia.

Publizitatea

Bisitatuena

    Kargatzen ikusiena
        Kargatzen ikusiena