telebista

Programazioa

Informa nazazu RSS

Asteazkena , Abuztuak 5

Osteguna , Abuztuak 6

Ostirala , Abuztuak 7

Larunbata , Abuztuak 8

Igandea , Abuztuak 9

Astelehena , Abuztuak 10

Asteartea , Abuztuak 11

Goiza

  • 07:00

    Euskal Herritik - GoiherriBarandiaranen lurra

    GoiherriBarandiaranen lurra

    Dokumental sorta hau osatzen duten atal ugarien bidez, Euskal Herria ardatz duten gai, pertsonaia, toki eta ohitura ugari aurkezten zaizkigu.

  • 07:30

    Euskal Herritik - Aturri

    Aturri

    Dokumental sorta hau osatzen duten atal ugarien bidez, Euskal Herria ardatz duten gai, pertsonaia, toki eta ohitura ugari aurkezten zaizkigu.

  • 08:00

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - 1/ Porru/patatak 2/ Mihia saltsan 3/ Mamia

    1/ Porru/patatak 2/ Mihia saltsan 3/ Mamia

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 09:00

    Herri People - Lauroeta, Berango, Zumaia eta Lesaka

    Lauroeta, Berango, Zumaia eta Lesaka

    Ibon Gaztanazpik gidatutako erreportaje tartea.

  • 09:45

    SUPERNANNY USA 4 - Tafoya familia

    Tafoya familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 10:30

    SUPERNANNY USA 4 - Mckeever familia

    Mckeever familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 11:10

    Ganges - DAUGHTER OF THE MOUNTAINS

    DAUGHTER OF THE MOUNTAINS

    Dokumental saila.

  • 11:55

    Ganges - RIVER OF LIFE

    RIVER OF LIFE

    Dokumental saila.

  • 12:45

    Kantugiro - Arrigorriaga

    Arrigorriaga

    Zuriñe Hidalgok eta Xabin Fernandezek gidatutako udako saioa. Agertoki bat eramango dute udan herriz herri eta festaz festa, jendea karaokean abesten jartzeko.

  • 14:00

    Gaur Egun 1 -

    Albistegia.

Arratsaldea

  • 14:50

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

  • 15:15

    Txirrindularitza, Burgosko Itzulia: - 2. etapa, Burgos / Burgos, 13 km., Erlojupekoa/Taldeka

    2. etapa, Burgos / Burgos, 13 km., Erlojupekoa/Taldeka

  • 16:50

    Wazemank -

    Anjel Alkainek gidatutako umore tartea

  • 17:15

    Kontuz, atsuak - Pintxo pote

    Pintxo pote

    Anjel Alkain eta Iñake Irastorzak hezurmamitutako pertsonaiak, Maikrux eta Maikarmen, Euskal Herrian barrena ibiliko dira erreportari lanetan.

  • 18:10

    EARTHFLIGHT - earthflight

    earthflight

    Dokumental saila.

  • 19:00

    Ganbarazaleak - Oiartzun eta Donostia

    Oiartzun eta Donostia

    Pedro Mari Goikoetxeak eta Ainhoa Zigandak gidatutako saioa. Euskal Herrian barrena ibiliko dira, etxeetako ganbaretan zer gordetzen den ezagutu asmoz.

  • 20:00

    Gaur egun 2 -

    Albistegia.

  • 20:50

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

Gaua

  • 21:05

    Kantugiro -

    Zuriñe Hidalgok eta Xabin Fernandezek gidatutako udako saioa. Agertoki bat eramango dute udan herriz herri eta festaz festa, jendea karaokean abesten jartzeko.

  • 22:25

    Gasteizko Udal Folklore Akademiaren Kontzertua 2015 - GASTEIZKO UDAL FOLKLORE AKADEMIAREN KONTZERTUA

    GASTEIZKO UDAL FOLKLORE AKADEMIAREN KONTZERTUA

    Gasteizko Udal Folklore Akademiaren 25. urteurreneko kontzertuaren emanaldia.

  • 23:40

    Abenturaroa -

    Abentura kirolei buruzko saioa.

Goizaldea

  • 00:05

    Brinkola - Oinalak

    Oinalak

    Brinkola, mundutik aparte bizi den herria da, ez bait dute inorekin inolako harremanik. Lehen, trena bertatik pasatzen zen, baina ditxosozko kotxeras bertan egin zutenetik, akabo herriko giroa, eta dena gainbehera datorkie.

  • 00:45

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 01:05

    KAMERA EZKUTUA -

    Umore saioa.

  • 01:25

    Kamera ezkutua -

    Umore saioa.

  • 01:45

    Kamera ezkutua - Kamera ezkutua

    Kamera ezkutua

    Umore saioa.

  • 02:05

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:05

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:35

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:10

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:40

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:05

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:35

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

Ikusiena