telebista

Programazioa

Informa nazazu RSS

Ostirala , Otsailak 5

Larunbata , Otsailak 6

Igandea , Otsailak 7

Astelehena , Otsailak 8

Asteartea , Otsailak 9

Asteazkena , Otsailak 10

Osteguna , Otsailak 11

Goiza

  • 07:00

    SUPERNANNY USA 2B - Cantoni familia

    Cantoni familia

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 07:40

    Supernanny - BOWERSOCK FAMILIA

    BOWERSOCK FAMILIA

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 08:20

    Supernanny - WEINSTEIN FAMILIA

    WEINSTEIN FAMILIA

    Haurren jarrera desegokiak zuzentzea helburutzat duen heziketa saioa.

  • 09:00

    Egun On Euskadi - Denis Itxaso (Gipzukoako Kultura diputatua)

    Denis Itxaso (Gipzukoako Kultura diputatua)

    Estepan Aldamiz/Etxebarriak gidatuko du goizeko lehen albistegia. Eguneko berri nagusien kontakizuna eta analisia egingo dute, baita aktualitatearekin lotutako elkarrizketa ere. Halaber, eguraldiaren eta trafikoaren informazioa eskainiko dute.

  • 11:05

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - Kandido Mendizabal (Euskal untxiaren ekoizlea)

    Kandido Mendizabal (Euskal untxiaren ekoizlea)

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 12:05

    Euskal Herritik - Amikuze

    Amikuze

    Dokumental sorta hau osatzen duten atal ugarien bidez, Euskal Herria ardatz duten gai, pertsonaia, toki eta ohitura ugari aurkezten zaizkigu.

  • 12:35

    Mara Mara -

    Neguko kirolei buruzko saioa.

  • 13:05

    Burubero -

    Kike Amonarrizek aurkeztutako lehiaketa.

  • 14:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

Arratsaldea

  • 14:50

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

  • 15:00

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - Leire Epelde eta Izaskun Sagarzazu (Lakari kooperatiba)

    Leire Epelde eta Izaskun Sagarzazu (Lakari kooperatiba)

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 16:10

    Azpimarra -

    Maddalen Iriartek, Ilaski Serranok eta Iban Garatek aurkeztutako saio honek aktualitateari azpimarra jartzea du helburu, analisiaren eta eztabaidaren bidez.

  • 18:15

    Iparraldearen Orena -

    Ipar Euskal Herrian astean zehar izan diren albiste eta gertakari nagusienak biltzen dituen saioa.

  • 18:40

    EiTB Kultura - "Gaur" izenarekin batutako euskal artisten lana

    "Gaur" izenarekin batutako euskal artisten lana

    Sormen munduari eskainitako saioa. Bai euskal kulturan eta bai nazioarteko joerei begira egingo du asteroko bidaia.

  • 19:05

    Burubero -

    Kike Amonarrizek aurkeztutako lehiaketa.

  • 20:00

    Gaur Egun -

    Albistegia.

  • 20:40

    Saskibaloia, Euroleague: - Real Madrid / Laboral Kutxa, TOP 16, 6. jardunaldia

    Real Madrid / Laboral Kutxa, TOP 16, 6. jardunaldia

Gaua

  • 21:30

    Eguraldia -

    Eguraldiaren iragarpena.

  • 21:40

    Saskibaloia, Euroleague: - Real Madrid / Laboral Kutxa, TOP 16, 6. jardunaldia

    Real Madrid / Laboral Kutxa, TOP 16, 6. jardunaldia

  • 22:30

    Gure bideoteka, pilota: - Olaizola II/Urrutikoetxea / Ezkurdia/Barriola, Binakako Txapelketa, 7 jardunaldia;

    Olaizola II/Urrutikoetxea / Ezkurdia/Barriola, Binakako Txapelketa, 7 jardunaldia;

Goizaldea

  • 00:30

    Boxeo Izarrak -

    Pedro Mari Goikoetxeak gidatutako boxeo tartea.

  • 01:40

    Musika gauak Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 02:35

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:05

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 03:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 04:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 05:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:00

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

  • 06:30

    Musika Gaua Jazz -

    Musika emanaldia.

Bisitatuena