Kirolak

Zuzenean

Informa nazazu RSS

Publizitatea

OREKA: Athletic - Levante

OREKA: Athletic - Levante

Zuzenean, Lezamatik

Nire blogean ikusteko esteka
Nire webgunean ikusteko esteka
Valentziako Erkidegoko Itzulia (Otsailaren 3tik 7ra)

Valentziako Erkidegoko Itzulia (Otsailaren 3tik 7ra)

Zuzenean

Nire blogean ikusteko esteka
Nire webgunean ikusteko esteka

Hurrengo zuzenekoak

Valentziako Erkidegoko Itzulia (Otsailaren 3tik 7ra) 11:45 - 13:30 Valentziako Erkidegoko Itzulia (Otsailaren 3tik 7ra) Zuzenean
OREKA: Athletic - Levante 11:55 - 13:58 OREKA: Athletic - Levante Zuzenean, Lezamatik
BINAKAKO TXAPELKETA: Victor-Beroiz / Artola-Albisu 17:00 - 20:30 BINAKAKO TXAPELKETA: Victor-Beroiz / Artola-Albisu Zuzenean Tafallatik

Pilota

Bengoetxea VI.ak eta Untoriak seigarren puntua erraz eskuratu dute

Bideo gehiago

Bengoetxea VI.ak eta Untoriak 6. puntua lortu dute (22-11)

eitbkirolak

Egungo txapeldunek garaipen argia lortu dute Irribarriaren eta Merinoren aurka, Labriten.

SAILKAPENA

1. MTZ. DE IRUJO    - REZUSTA    9    8    1    194    128    66
2. OLAIZOLA II - URRUTIKOETXEA    9    6    3    187    161    26
3. ARTOLA - ALBISU    9    6    3    162    161    1
4. BENGOETXEA VI - UNTORIA    9    5    4    171    166    5
5. EZKURDIA    - BARRIOLA    9    4    5    176    183    -7
6. ALTUNA III    - MERINO II    9    3    6    153    169    -16
7. IRRIBARRIA    - ZUBIETA    9    2    7    148    178    -30
8. BERASALUZE II - BEROIZ    9    2    7    144    189    -45

Ezkurdiak eta Barriolak laugarren garaipena lortu dute, Irribarriari eta Merinori 22 eta 19 irabazita

joseba ezkurdia eitb

Partidaren atarikoa:

Sailkapeneko lehen bi postuetan dauden bikoteen arteko lehian, ezustea izan da. Xalak (Irujoren ordezkoa) eta Rezustak Olaizola II.ari eta Urrutiri irabazi diete 22-17.

xala eitb

Altuna III.a eta Merino II.a gailendu dira Artola eta Albisuren aurkako partidan. Hirugarren puntua da irabazleentzat.

Bengoetxea VI.ak eta Untoriak laugarren postuari eusten diote, Victor eta Beroizi 22-17 irabazi ostean.

9. JARDUNALDIA

Bilbo
2016/01/29 20:30
Victor - Beroiz
Bengoetxea VI - Untoria

Ogeta (Gasteiz)
2016/01/30 17:45
Olaizola II - Urrutikoetxea
Xala - Rezusta

Idiazabal
2016/01/30 17:00
Artola - Albisu
Altuna III - Merino II

Tolosa
2016/01/31 17:00
Ezkurdia - Barriola
Irribarria - Merino

Bengoetxea baja izango da hurrengo jardunaldian, Elezkano II.a izango da bere ordezkoa.

Berasaluze II.a ere minduta dago oraindik eta Victorrek jokatuko du bere ordez.

Artola eta Albisu 22-13 irabazi dute Bengoetxearen eta Untoriaren kontra

SAILKAPENA

1. MTZ. DE IRUJO    - REZUSTA    8    7    1    172    111   
2. OLAIZOLA II - URRUTIKOETXEA    8   6    2    170    139
3. ARTOLA - ALBISU    8    6    2    155    139
4. BENGOETXEA VI - UNTORIA    8    4    4    139    149   
5. EZKURDIA    - BARRIOLA    8    3    5    154    164   
6. IRRIBARRIA    - ZUBIETA    8    2    6    129    156  
7. ALTUNA III    - MERINO II    8    2    6    131    162   
8. BERASALUZE II - BEROIZ    8    2    6    127    167

Irujo-Rezusta garaile, Altuna III.a-Merino II.aren aurka (22-16)

 

Kontaketa osoa ikusi

Publizitatea

Wouter Poels liderra gailendu da laugarren etapan

eitb.eus

13:00

etan hasiko da Orihuela eta Xorret de Cati arteko 141,3 kilometroko laugarren etapa. Lasterketa zuzenean jarraitu ahalko duzu 16:00etatik aurrera, eitb.eus-en eta ETB4netapa 4 Comunidad valenciana 2016

Kontaketa osoa ikusi

Euroliga 15/16 Euroliga 15/16 Europako saskibaloirik onena

EiTB Kirolak

Publizitatea
HIRU ERREGEEN… HIRU ERREGEEN… Zuzeneko erretransmisioak
Publizitatea

Bisitatuena