Publicidad

Programación

Programación

Publicidad

Miércoles, 18 de Julio

Jueves, 19 de Julio

Viernes, 20 de Julio

Sábado, 21 de Julio

Domingo, 22 de Julio

Lunes, 23 de Julio

Martes, 24 de Julio

mañana

  • 07:20

    Bost Baietz! -

    Herri ezberdinetan grabatutako lehiaketa, Julian Iantzik aurkeztuta.

  • 07:45

    Hi, Selfie! - Ondarroa

    Ondarroa

    Euskal Herriko toki ezagunenetan selfie/rik onena atera duen taldea saritzea izango da Julian Iantzik aurkeztuko duen lehiaketa honen helburua.

  • 08:40

    Hi, Selfie! - Gasteiz

    Gasteiz

    Euskal Herriko toki ezagunenetan selfie/rik onena atera duen taldea saritzea izango da Julian Iantzik aurkeztuko duen lehiaketa honen helburua.

  • 09:30

    Aitaren etxea - 13.atala

    13.atala

    Euskal itsasertzeko herri batean dago girotuta, 1950. urte inguruan. Bertako herritarrek bat egin eta garai hartako baldintza gogorretan bizitzen asmatu beharko dute.

  • 10:25

    Eskamak Kentzen - 12./ Lan erregulazio espedientea

    12./ Lan erregulazio espedientea

    Kontserba/lantegi batean girotutako telesaila. Lanbide zaharra utzi nahi ez duten eskabetxera talde baten eguneroko bizitza du ardatz.

  • 11:25

    Tribuaren Berbak - La Puebla de Labarcako euskaldunen bila

    La Puebla de Labarcako euskaldunen bila

    Euskarari buruzko saioa, Kike Amonarrizek aurkeztuta.

  • 11:55

    Txoriene Zigor Iturrietarekin - IDOIA LIZEAGA (Bitxien diseinua)

    IDOIA LIZEAGA (Bitxien diseinua)

    Sukaldaritza osasuntsua eta erreza egiteko moduak erakutsiko dizkigu Zigor Iturrieta mendi/korrikalari eta sukaldariak gonbidatu ezberdinak lagun dituela.

  • 12:55

    Gure Kasa - Itxaso Atutxa

    Itxaso Atutxa

    Gazteei zuzendutako entretenimendu saioa Julen eta Antton Telleriak gidatuta.

  • 14:00

    Gaur egun -

    Albistegia.

Tarde

  • 14:40

    Gaur egun kirolak -

  • 14:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

  • 15:00

    Txirrindularitza, Frantziako Tourra: - 11. etapa, Albertville / La Rosière Espace San Bernardo, 108,5 Km.

    11. etapa, Albertville / La Rosière Espace San Bernardo, 108,5 Km.

  • 17:45

    Herri People - Itziar Alonso rally gidaria, erlezaina

    Itziar Alonso rally gidaria, erlezaina

    Espacio de reportajes conducido por el periodista Ibon Gaztañazpi.

  • 18:30

    Ibil2d - Mundakako olaturik Gernikako arbolara

    Mundakako olaturik Gernikako arbolara

    Programa que propone rutas de montaña, conducido por Jon Gomez.

  • 18:55

    Berandu Baino Lehen - Pablo Berasaluze eta Maite Pagazaurtundua

    Pablo Berasaluze eta Maite Pagazaurtundua

    Espacio de entrevistas conducido por Fermin Etxegoien, quien conversará con personas conocidas de Euskal Herria sobre su vida y de las actividades que desarrollan.

  • 20:00

    Gaur egun 2 -

    Informativo.

  • 20:40

    gaur egun kirolak -

  • 20:50

    Eguraldia -

    Pronóstico del tiempo.

Noche

  • 21:00

    Irrikitown -

    Programa de humor protagonizado por los actores Andoni Agirregomezkorta, Asier Hormaza, Iker Galartza, Miriam Cabeza, Pedro Otaegi, Iñigo Aranburu, Aitziber Garmendia y Yanick Vergara.

  • 21:30

    Gure kasa -

  • 21:35

    Gure Kasa - "Erlauntza" antzezlaneko aktoreak

    "Erlauntza" antzezlaneko aktoreak

    Programa de entretenimiento dirigido a los jóvenes presentado por Julen y Antton Telleria.

  • 22:35

    PIKADERO - Pikadero

    Pikadero

    Debido a la crisis económica que asola España, una joven pareja tiene dificultades para consumar su relación en la casa de sus padres. A medida que la frustración aumenta se ven forzados a acudir a los lugares públicos que los jóvenes utilizan para tener sexo, los ¿picaderos¿. Sin embargo, no todo es tan fácil como parece, y su relación se pone a prueba ante las humillaciones a las que la crisis los tiene sometidos.

Madrugada

  • 00:05

    Abenturaroa -

    Abentura kirolei buruzko saioa.

  • 00:35

    Kantugiro - Bilbo

    Bilbo

    Zurie Hidalgok eta Xabin Fernandezek gidatutako udako saioa. Agertoki bat eramango dute udan herriz herri eta festaz festa, jendea karaokean abesten jartzeko.

  • 01:50

    Goenkale - ETSI EZINA

    ETSI EZINA

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesaila.

  • 02:25

    Goenkale - AIDE ETXETIK!

    AIDE ETXETIK!

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesaila.

  • 03:00

    Goenkale - IGANDERO MEZETARA

    IGANDERO MEZETARA

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesaila.

  • 03:30

    Goenkale - ADIO BETIKO

    ADIO BETIKO

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesaila.

  • 04:05

    Goenkale - ZERGATIK NIRI, ZERGATIK!

    ZERGATIK NIRI, ZERGATIK!

    Arraldeko bizilagunen istorioak biltzen dituen telesaila.

  • 04:45

    Hasiberriak - ONGI ETORRI!

    ONGI ETORRI!

    Donostiara ikastera edo lanera etorri diren hamar gazteren gorabeherak dakartza telesaila honek.

  • 05:05

    Martin - UNPLUGGED

    UNPLUGGED

    Umore zuria eta ganberro samarra dira telesailaren ezaugarriak. Martin Manterola eta bere familiaren gorabeherak azaltzen dira.

  • 05:35

    Hizkamizka -

    Hizkiak, hitzak eta jakintzaren inguruko lehiaketa, Zuhaitz Gurrutxagak aurkeztuta.

  • 06:05

    Hizkamizka -

    Hizkiak, hitzak eta jakintzaren inguruko lehiaketa, Zuhaitz Gurrutxagak aurkeztuta.

  • 06:40

    Just for laughs -

    Kamera ezkutua

Publicidad

Lo más visitado

    Cargando lo más visto
        Cargando lo más visto