Itxi

X-deportes_giro de italia-X

X-deportes_giro de italia-X

Italiako Giroa 2022

Behin-betiko zerrenda

Giroko 'bederatziak'

eitb.eus

Giroa ostiralean hasiko da, eta talde guztiek oraindik ez dute eman euren parte-hartzaileen zerrenda ofiziala.

  • Mikel Landa

    Mikel Landa

GIROKO DORTSAL OFIZIALAK

.- AG2R:

1. POZZOVIVO Domenico

2. BONNAFOND Guillaume

3. DOMONT Axel

4. DUPONT Hubert

5. GRETSCH Patrick

6. HOULE Hugo

7. KADRI Blel

8. MONTAGUTI Matteo

9. PERAUD Jean Christophe

.- ASTANA

11. NIBALI Vincenzo

12. AGNOLI Valerio

13. CAPECCHI Eros

14. FUGLSANG Jakob

15. KANGERT Tanel

16. KOZHATAYEV Bakhtiyar

17. MALACARNE Davide

18. SCARPONI Michele

19. ZEITS Andrey

.- BARDIANI CSF

21. PIRAZZI Stefano

22. ANDREETTA Simone

23. SIMION Paolo

24. BOEM Nicola

25. BONGIORNO Francesco Manuel

26. CICCONE Giulio

27. COLBRELLI Sonny

28. MAESTRI Mirco

29. RUFFONI Nicola.

.- BMC

31. SENNI Manuel

32. ATAPUMA Darwin

33. DE MARCHI Alessandro

34. DILLIER Silvan

35. KUNG Stefan

36. OSS Daniel

37. QUINZIATO Manuel

38. ROSSKOPF Joseph

39. ZABEL Rick

.- CANNONDALE

41. URAN Rigoberto

42. CARDOSO Andre Fernando S.M.

43. CLARKE Simon

44. DOMBROWSKI Joseph Lloyd

45. FORMOLO Davide

46. MOSER Moreno

47. NAVARDAUSKAS Ramunas

48. BETTIOL Alberto

49. BROWN Nathan

.- DIMENSION DATA

51. ANTÓN Igor

52. FRAILE Omar

53. JIM Songezo

54. KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi

55. SBARAGLI Kristian

56. SIUTSOU Kanstantsin

57. THOMSON Jay Robert

58. VAN ZYL Johann

59. VENTER Jacobus

.- ETIXX - QUICK-STEP

61. KITTEL Marcel

62. BRAMBILLA Gianluca

63. DE LA CRUZ David

64. JUNGELS Bob

65. SABATINI Fabio

66. SERRY Pieter

67. TRENTIN Matteo

68. VERONA Carlos

69. WISNIOWSKI Lukasz

.- FRANCAISE

71. DEMARE Arnaud

72. COURTEILLE Arnaud

73. DELAGE Mickael

74. FISCHER Murilo Antonio

75. GENIEZ Alexandre

76. KONOVALOVAS Ignatas

77. LE GAC Olivier

78. SARREAU Marc

79. VAUGRENARD Benoit

.- GAZPROM - RUSVELO

81. KOLOBNEV Alexandr

82. RYBALKIN Aleksey

83. ERSHOV Artur

84. FIRSANOV Sergey

85. FOLIFOROV Alexander

86. OVECHKIN Artem

87. SAVITSKIY Ivan

88. SEROV Alexander

89. SOLOMENNIKOV Andrey

.- IAM CYCLING

91. HAUSSLER Heinrich

92. BRANDLE Matthias

93. HOWARD Leigh

94. KLUGE Roger

95. PELUCCHI Matteo

96. DENIFL Stefan

97. WARBASSE Lawrence

98. WYSS Marcel

99. LAENGEN Vegard Stake

.- LAMPRE - MERIDA

100. ULISSI Diego

101. CONTI Valerio

102. FERRARI Roberto

103. KOSHEVOY Ilia

104. MODOLO Sacha

105. MOHORIC Matej

106. MORI Manuele

107. NIEMIEC Przemyslaw

109. PETILLI Simone

.- LOTTO SOUDAL

111. WELLENS Tim

112. BAK Lars Ytting

113. DE BIE Sean

114. GREIPEL André

115. HANSEN Adam

116. LIGTHART Pim

117. MONFORT Maxime

118. ROELANDTS Jurgen

119. VANENDERT Jelle

.- MOVISTAR TEAM

121. VALVERDE Alejandro

122. AMADOR Andrey

123. BETANCUR Carlos A.

124. HERRADA LOPEZ José

125. MORENO Javier

126. ROJAS Jose Joaquin

127. SUTHERLAND Rory

128. SÜTTERLIN Jasha

129. VISCONTI Giovanni

.- NIPPO - VINI FANTINI

131. CUNEGO Damiano

132. BERLATO Giacomo

133. BISOLTI Alessandro

134. BOLE Grega

135. STACCHIOTTI Riccardo

136. FILOSI Iuri

137. GROSU Eduard Michael

138. YAMAMOTO Genki

139. ZILIOLI Gianfranco

.- ORICA GREENEDGE

141. CHAVES Esteban

142. BEWLEY Sam

143. EWAN Caleb

144. HEPBURN Michael

145. HOWSON Damien

146. MEZGEC Luka

147. PLAZA Rubén

148. TUFT Svein

149. TXURRUKA Amets

.- GIANT - ALPECIN

151. DUMOULIN Tom

152. ARNDT Nikias

153. DE BACKER Bert

154. HAGA Chad

155. JI Cheng

156. LUDVIGSSON Tobias

157. PREIDLER Georg

158. STAMSNIJDER Tom

159. TIMMER Albert.

.- KATUSHA

161. ZAKARIN Ilnur

162. BELKOV Maxim

163. KOCHETKOV Pavel

164. KUZNETSOV Viacheslav

165. VOROBYEV Anton

166. PORSEV Alexander

167. SILIN Egor

168. TAARAMAE Rein

169. TCATEVITCH Alexey

.- LOTTO NL - JUMBO

171. KRUIJSWIJK Steven

172. BATTAGLIN Enrico

173. HOFLAND Moreno

174. CASTELIJNS Twan

175. KEIZER Martijn

176. ROGLIC Primoz

177. TANKINK Bram

178. TJALLINGII Maarten

179. VAN EMDEN Jos

.- SKY

181. LANDA Mikel

182. BOSWELL Ian

183. DEIGNAN Philip

184. HENAO Sebastian

185. NIEVE Mikel

186. KNEES Christian

187. LÓPEZ David

188. ROCHE Nicholas

189. VIVIANI Elia.

.- TINKOFF

191. MAJKA Rafal

192. BOARO Manuele

193. BRUTT Pavel

194. HERNANDEZ Jesús

195. MCCARTHY Jay

196. POLJANSKI Pawel

197. ROVNY Ivan

198. PETROV Evgeny

199. TOSATTO Matteo

.- TREK - SEGAFREDO

201. HESJEDAL Ryder

202. ALAFACI Eugenio

203. BOBRIDGE Jack

204. CANCELLARA Fabian

205. COLEDAN Marco

206. DIDIER Laurent

207. NIZZOLO Giacomo

208. VAN POPPEL Boy

209. ZOIDL Riccardo

.- WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST

211. POZZATO Filippo

212. AMERZQUETA Julen

213. BELLETTI Manuel

214. BERTAZZO Liam

215. BUSATO Matteo

216. RODRIGUEZ Cristian

217. MARECZKO Jakub

218. MARTINEZ Daniel

219. ZHUPA Eugert.

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena