Irratia

Euskadi Irratia

Hiri Gorrian

Aurkezleak : Maider Segurola

Astelehenetik ostiralera, 16:00etatik 18:00etara

Kontaktua : hirigorrian@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Hiritik, hiri gorritik egindako saioa, Maider Segurolak gidatuta.

Hiri Gorrian

Donosti autoa II

  • 10:42 min

Don Jesus Mari: Donosti autoaren jabea. San Telmo museoan ikusgai.

Euskadi Irratak topatu du San Telmo museoan ikusgai jarri duten Donosti markako autoa: joan den mendearen hasieran egindako...

Hiri Gorrian

Saudi Arabia

  • 21:10 min

"Ostiraletan izaten dira Riad-en ejekuzioak Chop Chop plazan"

Alex Santisok Saudi Arabiako enpresa batean egiten du lan.

Hiri Gorrian: azken audioak

Programa osoak

Publizitatea

Hiri Gorrian Twitterren

Hiri Gorrian

Hiri Gorrian

Bonboien istorioari tiraka, 'Titanic' ontziko bidaiarien inguruko informazio interesgarria bildu du Josu Hormaetxea bilbotarrak.

Programazioa Abuztuak29

Gehiago ikusi

  • Orain RHYTHM & BUS
  • 06:00 FAKTORIA
  • 07:00 FAKTORIA
  • 08:00 FAKTORIA
  • 09:00 FAKTORIA
  • 09:30 FAKTORIA
  • 10:05 FAKTORIA
  • 11:05 FAKTORIA
  • 12:05 BLAI
  • 13:00 GOIZAK GAUR
  • 13:30 KIROL LEGEZ
  • 14:00 GOIZAK GAUR
  • 14:15 EUSKAL MUSIKARIK ONENA
  • 14:30 KULTUR LEIHOA
  • 15:05 BIHOTZEKO FONOTEKA
  • 16:05 VUELTA
  • 17:05 VUELTA
  • 18:05 UDAKO POLIEDROA
  • 19:00 MEZULARIA
  • 19:30 KIROLAK
  • 20:05 ZIDORREAN
  • 21:05 KATEDRA
  • 22:05 BIHOTZEKO FONOTEKA
  • 23:00 EGUNBETE
  • 23:15 KLASIKOAK EITBN
  • 00:05 IZAR BETAURREKODUNAK
  • 01:05 OSASUN ETXEA
  • 02:05 RHYTHM & BUS
  • 03:05 BIHOTZEKO FONOTEKA
  • 04:05 KLASIKOAK EITBN
  • 05:05 KATEDRA
  • Orain LEVANDO ANCLAS
  • 06:05 SEIKO URREA
  • 07:05 BOULEVARD INFORMATIVO
  • 10:05 BOULEVARD MAGAZINE
  • 13:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 13:35 KULTURA.EUS
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 14:15 KIROLALDIA
  • 16:05 IFLANDIA
  • 16:05 KIROLALDIA
  • 17:05 EL QUINTO MUELLE
  • 19:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 19:30 CURSOS DE VERANO
  • 20:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 21:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 22:00 GANBARA
  • 23:05 FUERA DE JUEGO
  • 00:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 01:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 02:05 LOS HILOS DE LA MEMORIA
  • 04:05 IFLANDIA
  • 05:05 EL QUINTO MUELLE
  • 06:05 SEIKO URREA
  • 07:05 BOULEVARD INFORMATIVO
  • Orain SORGIN GAUA
  • 07:00 ANIMO PUES
  • 15:00 ALDAPEKO
  • 16:30 SPRINT FINAL
  • 18:00 HITZA ETA MUSIKA
  • 20:00 EMO
  • 21:00 LA CASA DE LA PALABRA
  • 22:00 GANBARA
  • 23:00 FUERA DE JUEGO
  • 00:00 CRONOPIOS Y FAMAS
  • 01:00 VINILO TEMPORE
  • 02:00 SORGIN GAUA
  • Orain FORMULA GAZTEA
  • 07:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 08:00 DIDA FRESH
  • 11:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 13:00 FORMULA LEIRE ARROJERIA
  • 16:00 AKABO
  • 19:00 FORMULA ALAIN PEREZ
  • 07:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN

Bisitatuena

Publizitatea