Publizitatea
Itxi

X-deportes_campeonato parejas-X

X-deportes_campeonato parejas-X

2019/03/22

18:20

Binakako txapelketa

Finala, apirilaren 7an

2019ko Binakako Txapelketako egutegia

eitb.eus

Pilotariak azaroaren 23an hasiko dira lehian, Amezketan, eta txapelketak apirilaren 7an izango du egun handia Bilboko Bizkaia Frontoian.

  • Ezkurdia eta Zabaleta, 2018ko txapeldunak.

    Ezkurdia eta Zabaleta, 2018ko txapeldunak.

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali
1. ITZULIA:
1. JARDUNALDIA
Azaroaren 23an, Amezketan
Altuna III.a-Martija vs Ezkurdia-Galarza (22-19)
Azaroaren 24an, Iruñean
Olaizola II.a-Albisu vs Urrutikoetxea-Aretxabaleta (22-21)
Azaroaren 25ean, Bergaran
Elezkano II.a-Rezusta vs Irribarria-Zabaleta (15-22)
Azaroaren 26an, Tolosan
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Artola-Mariezkurrena II.a (14-22)
2. JARDUNALDIA
Azaroaren 30ean, Eibarren
Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Zabaleta (22-19)
Abenduaren 1ean, Lizarran
Olaizola II.a-Albisu vs Bengoetxea VI.a-Imaz (22-15)
Abenduaren 1ean, Bartzelonan
Ezkurdia-Galarza vs Elezkano II.a-Rezusta (6-22)
Abenduaren 2an, Bilbon
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Artola-Mariezkurrena II.a (13-22)
3. JARDUNALDIA
Abenduaren 6an, Tolosan
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Urrutikoetxea-Ibai Zabala* (22-10)
Abenduaren 7an, (tokia zehaztu gabe)
Ezkurdia-Galarza vs Irribarria-Zabaleta (22-08)
Abenduaren 8an, Iruñean
Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Rezusta (17-22)
Abenduaren 9an, Eibarren
Olaizola II.a-Albisu vs Artola-Mariezkurrena II.a (22-20)
4. JARDUNALDIA
Abenduaren 13an, Urretxun
Artola-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Zabaleta (6-22)
Abenduaren 14an, Arrigorriagan
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Elezkano II.a-Rezusta (13-22)
Abenduaren 15ean, Iruñean
Olaizola II.a-Albisu vs Ezkurdia-Galarza (13-22)
Abenduaren 16an, Donostian
Altuna III.a-Martija vs Urrutikoetxea-Aretxabaleta (20-22)
5. JARDUNALDIA
Abenduaren 21ean, Lekeition
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Irribarria-Zabaleta (15-22)
Abenduaren 22an, Arrasaten
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Ezkurdia-Galarza (22-18)
Abenduaren 23an, Bilbon
Olaizola II.a-Albisu vs Elezkano II.a-Rezusta (22-11)
Abenduaren 25ean, Eibarren
Altuna III.a-Martija vs Artola-Mariezkurrena II.a (17-22)
6. JARDUNALDIA
Abenduaren 28an, Tolosan
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Irribarria-Zabaleta (11-22)
Abenduaren 29an, Etxebarrin
Elezkano II.a-Rezusta vs Laso*-Mariezkurrena II.a (22-11)
Abenduaren 30ean, Iruñean
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Ezkurdia-Galarza (22-18)
Urtarrilaren 1ean, Eibarren
Altuna III.a-Martija vs Olaizola II.a-Albisu (12-22)
7. JARDUNALDIA
Urtarrilaren 4an, Bergaran
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Elezkano II.a-Rezusta (9-22)
Urtarrilaren 5ean, Tolosan
Ezkurdia-Galarza vs Artola-Mariezkurrena II.a (16-22)
Urtarrilaren 5ean, Iruñean
Altuna III.a-Martija vs Bengoetxea VI.a-Imaz (13-22)
Urtarrilaren 6an, Eibarren
Olaizola II.a-Albisu vs Irribarria-Zabaleta (19-22)
2. ITZULIA:
8. JARDUNALDIA
Urtarrilaren 11n, Getarian
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Artola-Mariezkurrena II.a (11-22)
Urtarrilaren 11n, Bilbon
Olaizola II.a-Albisu vs Urrutikoetxea-Aretxabaleta (22-19)
Urtarrilaren 12an, Iruñean
Altuna III.a-Martija vs Ezkurdia-Galarza (22-15)
Urtarrilaren 13an, Zumaian
Elezkano II.a-Rezusta vs Irribarria-Zabaleta (22-19)
9. JARDUNALDIA
Urtarrilaren 18an, Mungian
Laso*-Aretxabaleta vs Ezkurdia-Galarza (18-22)
Urtarrilaren 19an, Iruñean
Elezkano II.a-Rezusta vs Artola-Mariezkurrena II.a (22-14)
Urtarrilaren 19an, Bilbon
Altuna III.a-Martija vs Olaizola II.a-Albisu (9-22)
Urtarrilaren 20an, Eibarren
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Irribarria-Zabaleta (6-22)
10. JARDUNALDIA
Urtarrilaren 25ean, Hendaian
Ezkurdia-Galarza vs Elezkano II.a-Rezusta (10-22)
Urtarrilaren 26an, Markinan
Laso*-Aretxabaleta vs Artola-Mariezkurrena II.a (11-22)
Urtarrilaren 26an, Iruñean
Olaizola II.a-Albisu vs Bengoetxea VI.a-Imaz (14-22)
Urtarrilaren 27an, Tolosan
Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Zabaleta (22-20)
11. JARDUNALDIA
Otsailaren 1ean, Urdulizen
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Elezkano II.a-Rezusta (15-22)
Otsailaren 2an, Idiazabalen
Olaizola II.a-Albisu vs Ezkurdia-Galarza (11-22)
Otsailaren 2an, Iruñean
Artola-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Zabaleta (15-22)
Otsailaren 3an, Bilbon
Altuna III.a-Martija vs Victor*-Aretxabaleta (22-14)
12. JARDUNALDIA
Otsailaren 8an, Tafallan
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Victor*-Aretxabaleta (15-22)
Otsailaren 8an, Azpeitian
Ezkurdia-Galarza vs Irribarria-Zabaleta (22-21)
Otsailaren 9an, Iruñean
Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Rezusta (22-8)
Otsailaren 10ean, Gasteizen
Artola-Mariezkurrena II.a vs Arteaga*-Albisu (22-15)
13. JARDUNALDIA
Otsailaren 15ean, Larraintzarren
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Irribarria-Zabaleta (6-22)
Otsailaren 16an, Iruñean
Bengoetxea VI.a-Imaz vs Ezkurdia-Galarza (14-22)
Otsailaren 16an, Sorian
Victor*-Albisu vs Elezkano II.a-Rezusta (22-17)
Otsailaren 17an, Tolosan
Altuna III.a-Martija vs Artola-Mariezkurrena II.a (22-15)
14. JARDUNALDIA
Otsailaren 22an, Oñatin
Urrutikoetxea-Aretxabaleta vs Elezkano II.a-Rezusta 14-22
Otsailaren 23an, Iruñean
Ezkurdia-Galarza vs Artola-Mariezkurrena II.a 22-21
Otsailaren 23an, Ataunen
Victor-Albisu vs Irribarria-Zabaleta 18-22
Otsailaren 24an, Donostian
Altuna III.a-Martija vs Bengoetxea VI.a-Imaz 22-18
FINALERDIETAKO LIGAXKA
Martxoaren 9an, Iruñean
Elezkano II.a-Rezusta vs Victor-Albisu 22-12
Martxoaren 10ean, Eibarren
Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Zabaleta 16-22
Martxoaren 16an, Iruñean
Altuna III.a-Martija vs Victor- Albisu 22-19
Martxoaren 17an, Bilbon
Elezkano II.a-Rezusta vs Irribarria-Zabaleta 22-12
Martxoaren 23an, Iruñean
Victor-Albisu vs Irribarria-Zabaleta 12-22
Martxoaren 24an, Donostia
Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Rezusta 10-22
FINALA
Apirilaren 7an, Bilbon
Elezkano II.a-Rezusta vs Irribarria-Zabaleta 22-19
  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena