Itxi

X-deportes_campeonato parejas-X

X-deportes_campeonato parejas-X

2021/11/30

21:54

Binakakoa

EMAITZAK

2022ko Binakako Txapelketako sailkapenak, emaitzak eta egutegia

A. A. | EITB MEDIA

Hasierako ligaxkak 14 jardunaldi izango ditu. Ondoren, play-offa jokatuko dute hirugarren eta seigarren postuen artean geratzen diren bikoteek. Finalerdiak izango dira gero, eta, azkenik, finala.

  • 2022ko Binakako Txapelketako egutegia

    2022ko Binakako Txapelketako egutegia. Argazkia: EITB Media

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali
 

LIGAXKAKO SAILKAPENA

             
    J
I AT KT +/-
             
1.a Laso-Imaz 2 2 44 20 24
2.a Elezkano II.a-Zabaleta 2 2 44 23 21
3.a Irribarria-Rezusta 2 1 38 33 5
4.a Peña II.a-Albisu 2 1 33 37 -4
5.a Altuna III.a-Martija 2 1 33 39 -6
6.a Urrutikoetxea-Aranguren  2 1 31 42 -11
7.a Jaka-Mariezkurrena II.a 2 0 35 44 -9
8.a Ezkurdia-Tolosa 2 0 24 44 -20

------------------------------------------------------

LIGAXKAKO 1. ITZULIA

1. JARDUNALDIA

Azaroaren 19an, Berriozarren

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Peña II-Albisu (15-22)

Azaroaren 20an, Iruñean

Urrutikoetxea-Aranguren vs Laso-Imaz (9-22)

Azaroaren 20an, Bartzelonan

Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Rezusta (11-22)

Azaroaren 21ean, Mungian

Ezkurdia-Tolosa vs Elezkano II.a-Zabaleta (7-22)

------------------------------------------------------

2. JARDUNALDIA

Azaroaren 26an, Galdakaon

Urrutikoetxea-Aranguren vs Jaka-Mariezkurrena II.a (22-20)

Azaroaren 27an, Iruñean

Laso-Imaz vs Peña II.a-Albisu (22-11)

Azaroaren 28an, Azkoitian

Elezkano II.a-Zabaleta vs Irribarria-Rezusta (22-16)

Azaroaren 30ean, Eibarren

Altuna III.a–Martija vs Ezkurdia-Tolosa (22-17)

------------------------------------------------------

3. JARDUNALDIA

Abenduaren 4an, Lizarran

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Laso-Imaz

Abenduaren 5ean, Bilbon

Urrutikoetxea-Aranguren vs Peña II.a-Albisu

Abenduaren 6an, Tolosan

Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta

Abenduaren 8an, Bergaran

Ezkurdia-Tolosa vs Irribarria-Rezusta

------------------------------------------------------

4. JARDUNALDIA

Abenduaren 10ean, Zeanurin

Urrutikoetxea-Aranguren vs Irribarria-Rezusta

Abenduaren 11n, Iruñean

Elezkano II.a-Zabaleta vs Laso-Imaz

Abenduaren 12an, Logroñon

Altuna III.a-Martija vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Abenduaren 13an, Urretxun

Ezkurdia-Tolosa vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

5. JARDUNALDIA

Abenduaren 19an

Altuna III.a-Martija vs Urrutikoetxea-Aranguren

Abenduaren 18an, Iruñean

Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu

Abenduaren 19an, Eibarren

Ezkurdia-Tolosa vs Laso-Imaz

Abenduaren 20an, Tolosan

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Rezusta

------------------------------------------------------

6. JARDUNALDIA

Abenduaren 26an

Irribarria-Rezusta vs Laso-Imaz

Abenduaren 26an

Ezkurdia-Tolosa vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Abenduaren 26an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Elezkano II.a-Zabaleta

Abenduaren 26an

Altuna III.a-Martija vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

7. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 2an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Urtarrilaren 2an

Altuna III.a-Martija vs Laso-Imaz

Urtarrilaren 2an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Ezkurdia-Tolosa

Urtarrilaren 2an

Irribarria-Rezusta vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

LIGAXKAKO 2. ITZULIA

8. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 9an

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Laso-Imaz

Urtarrilaren 9an

Altuna III.a-Martija vs Irribarria-Rezusta

Urtarrilaren 9an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Peña II.a-Albisu

Urtarrilaren 9an

Ezkurdia-Tolosa vs Elezkano II.a-Zabaleta

------------------------------------------------------

9. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 16an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Laso-Imaz

Urtarrilaren 16an

Peña II.a-Albisu vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Urtarrilaren 16an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Irribarria-Rezusta

Urtarrilaren 16an

Altuna III.a-Martija vs Ezkurdia-Tolosa

------------------------------------------------------

10. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 23an

Altuna III.a-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta

Urtarrilaren 23an

Ezkurdia-Tolosa vs Irribarria-Rezusta

Urtarrilaren 23an

Laso-Imaz vs Peña II.a-Albisu

Urtarrilaren 23an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Jaka-Mariezkurrena II.a

------------------------------------------------------

11. JARDUNALDIA

Urtarrilaren 30ean

Ezkurdia-Tolosa vs Peña II.a-Albisu

Urtarrilaren 30ean

Elezkano II.a-Zabaleta vs Laso-Imaz

Urtarrilaren 30ean

Altuna III.a-Martija vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Urtarrilaren 30ean

Urrutikoetxea-Aranguren vs Irribarria-Rezusta

------------------------------------------------------

12. JARDUNALDIA

Otsailaren 6an

Altuna III.a-Martija vs Urrutikoetxea-Aranguren

Otsailaren 6an

Ezkurdia-Tolosa vs Laso-Imaz

Otsailaren 6an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu

Otsailaren 6an

Jaka-Mariezkurrena II.a vs Irribarria-Rezusta

------------------------------------------------------

13. JARDUNALDIA

Otsailaren 13an

Irribarria-Rezusta vs Laso-Imaz

Otsailaren 13an

Ezkurdia-Tolosa vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Otsailaren 13an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Elezkano II.a-Zabaleta

Otsailaren 13an

Altuna III.a-Martija vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

14. JARDUNALDIA

Otsailaren 20an

Elezkano II.a-Zabaleta vs Jaka-Mariezkurrena II.a

Otsailaren 20an

Altuna III.a-Martija vs Laso-Imaz

Otsailaren 20an

Urrutikoetxea-Aranguren vs Ezkurdia-Tolosa

Otsailaren 20an

Irribarria-Rezusta vs Peña II.a-Albisu

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

PLAY-OFFA (3.a vs 6.a - 4.a vs 5.a)

Otsailaren 27an

-

Otsailaren 27an

-

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

 

FINALERDIETAKO LIGAXKA

             
    J I A K +/-
             
1.a
- 0 0 0 0 0
2.a - 0 0 0 0 0
3.a - 0 0 0 0 0
4.a - 0 0 0 0 0

------------------------------------------------------

FINALERDIETAKO LIGAXKA

1. JARDUNALDIA

Martxoaren 6an

-

Martxoaren 6an

-

------------------------------------------------------

2. JARDUNALDIA

Martxoaren 13an

-

Martxoaren 13an

-

------------------------------------------------------

3. JARDUNALDIA

Martxoaren 20an

-

Martxoaren 20an

-

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

FINALA

Apirilaren 3an, Bilbon

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena
    ;