Publizitatea
X

Irratia zuzenean

Zidorrean

Aurkezleak : Jon Basaguren

Astelehenetik ostiralera, 21:00etatik 22:00etara

Kontaktua : zidorrean@eitb.eus

Jarrai gaitzazu :

Musikaren bidezidorretan barrena eramango zaitu Jon Basagurenek.
1 / 21 Hurrengoa
2018/06/1812:46
'Zidorrean' saioko ekainaren 15eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 15eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: M. Ward, Interpol, Death Cab For Cutie, Eilen Jewell, Joseba B. Lenoir, Eli Paperboy Reed, Andrew Combas, Arcade Fire, The Smashing Pumpkins eta Xabier Crehuet.
2018/06/1521:00
Zidorrean (2018/06/15)

Zidorrean (2018/06/15)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/06/1512:28
'Zidorrean' saioko ekainaren 14ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 14ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Glaukoma, Death Cab For Cutie, Ekiza, Eli Paperboy Reed, Tulsa, The Legendary Tigerman, Boss Hog, The Coal Porters, Birkit, The Kill Devil Hills eta Inun.
2018/06/1421:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/1415:02
'Zidorrean' saioko ekainaren 13ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 13ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Carmen Boza, Eli paperboy reed, Arcade Fire, Petti, Marem Lason, Interpol, M. Ward, Amorante, Eilen Jewell, Rufus T. Firefly, Dwight Yoakam, Olatz Salvador eta Fly.
2018/06/1321:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/1311:37
'Zidorrean' saioko ekainaren 12ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 12ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Dekot, Eilen Jewel, Wild Nothing, The New raemon, Andrew Combs, Pete Yorn + Scarlett Johansson, M. Ward, Amorante, Howlin Rain, Dwight Yoakam eta Xabier Crehuet.
2018/06/1221:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/1212:09
'Zidorrean' saioko ekainaren 11ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 11ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: M. Ward, Viva Suecia, Interpol, John Fogerty + Billy Gibbons, Anna Calvi, The New Raemon, Curtis Harding, Pantxoa eta Peio eta The Smashing Pumpkins.
2018/06/1121:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/1113:29
'Zidorrean' saioko ekainaren 8ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 8ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Eels, Johnny Marr, Erabatera, Courtney Barnett, Father John Misty, Rufus T. Firefly, Israel Nash, Koban, Chuck Auerbach, MICE, neko Case Amen Dunes eta Ben Howard.
2018/06/0821:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/0810:36
'Zidorrean' saioko ekainaren 7ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 7ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: MICE, The Rebels, Libe, Depedro, Empty Files, Mud Candies, WAS, Pájaro 1 Pájaro 2, Voltaia, Kabbalah, Scientists, Liher, general Lee, Pokey Lafarge eta Gill Landry.
2018/06/0721:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/0711:48
'Zidorrean' saioko ekainaren 6ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 6ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Patti Sith, Johnny Marr, Israel Nash, Coutney Barnett, Rufus T. Firefly, Tame Impala, Neko Case eta Ben Howard.
2018/06/0621:00
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/0611:13
'Zidorrean' saioko ekainaren 5eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 5eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Father John Misty, Gorillazz, Johnny Marr, Erabatera, Courtney Barnett, The Menzingers, Los Hermanos Cubero, Passepartout, Pete Yorn + Scarlett Johansson, Dekot...
2018/06/0520:10
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/0512:28
'Zidorrean' saioko ekainaren 4ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 4ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Olatz Salvador, eels, Courtney barnett, Erabatera, Pete Yorn + Scarlett Johansson, Rufus T. Firefly, Israel Nash, Natalie Prass, Father John Misty eta Neko Case.
2018/06/0420:01
Zidorrean

Zidorrean

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.

2018/06/0414:49
'Zidorrean' saioko ekainaren 1eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko ekainaren 1eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Nat Simons, Johnny Marr, The Jayhawks, Vulk, Israel Nash, Belako, Ry Cooper, The Gaslight Anthem, Damien Jurado, Chuck Auerbach, Olatz Salvador eta Egon Soda.
2018/06/0118:41
Zidorrean (2018/06/01)

Zidorrean (2018/06/01)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/06/0112:51
'Zidorrean' saioko maiatzaren 31ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 31ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Father John Misty, Xoel López, Olatz Salvador, Moonshine Wagon, 2Zio, Yellow Big Machine, Glaukoma, Black Pistol Fire, Vulk, Rebeka Lane, Amorante eta Larry bird
2018/05/3119:37
Zidorrean (2018/05/31)

Zidorrean (2018/05/31)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/3109:33
'Zidorrean' saioko maiatzaren 30eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 30eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Toundra, Belako, Joseba B. Lenoir, Black Pistol Fire, Viva Belgrado, Vulk, Nerabe, Futuro Terror, Berri Txarrak, Biznaga, The Soulbreaker Company eta Kokein.
2018/05/3019:44
Zidorrean (2018/05/30)

Zidorrean (2018/05/30)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/3011:06
'Zidorrean' saioko maiatzaren 29ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 29ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Shannon Shaw, Damien Jurado, Belako, Chuck Auerback, Lindi Ortega, Mikel gorosabel, Amen Dunes, Dick Stusso, Israel Nash, Egon Soda, Beach House eta Vulk.
2018/05/2920:39
Zidorrean (2018/05/29)

Zidorrean (2018/05/29)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2912:34
'Zidorrean' saioko maiatzaren 28ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 28ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: The Gaslight Anthem, Nat Simons, Johnny Marr, Olatz Salvador, Fantastic Negrito, Mavis Staples+Jeff Tweedy, The Brian Jonestown Massacre, Nogen eta The Jayhawks.
2018/05/2820:24
Zidorrean (2018/05/28)

Zidorrean (2018/05/28)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2522:51
'Zidorrean' saioko maiatzaren 25eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 25eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Agoraphobia, Rival Sons, Aurora & The Betrayers, Kaskezur, Courtney barnett, Carmen Boza, The Brian Jonestown Massacre, Pájaro, Txuma Murugarren eta Mark Lanegan.
2018/05/2515:37
Zidorrean (2018/05/25)

Zidorrean (2018/05/25)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2514:17
'Zidorrean' saioko maiatzaren 24ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 24ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Capsula, Audience, Duluth, Joseba Irazoki, Biznaga, Aurora & The Betrayers, Kaskezur, Inoreneroni, Barrence Whitfield & The Savages, Koban eta The Riff Truckers.
2018/05/2419:25
Zidorrean (2018/05/24)

Zidorrean (2018/05/24)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2409:40
'Zidorrean' saioko maiatzaren 23ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 23ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Courtney Barnett, The Sheepdogs, Rival Sons, Don Inorrez, Beck, Carmen Boza, Reverend Beat Man + The New Wave, Sofa, Agoraphobia, Lucero eta Markos Untzeta.
2018/05/2319:52
Zidorrean (2018/05/23)

Zidorrean (2018/05/23)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2309:32
'Zidorrean' saioko maiatzaren 22ko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 22ko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: Maggie's Marshmallows, Courtney Barnett, Txuma Murugarren, Powersolo, Nerabe, Dead Combo, Ray Lamontagne, Band Of Horses, Saint Chameleon, Los Lobos eta Dekot.
2018/05/2219:27
Zidorrean (2018/05/22)

Zidorrean (2018/05/22)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
2018/05/2212:41
'Zidorrean' saioko maiatzaren 21eko abestien zerrenda

'Zidorrean' saioko maiatzaren 21eko abestien zerrenda

Proposatutako talde eta musikariak: The Kooks, Courtney Barnett, Pájaro 1 Pájaro 2, Agoraphobia, Markos Unzeta, Ray lamontagn, Nine Inch Nails, Arctic Monkeys, Cheap Trick, Lord Huron eta Ezinean.
2018/05/2120:14
Zidorrean (2018/05/21)

Zidorrean (2018/05/21)

Musikaren bidezidorretan barna eramango zaitu Jon Basagurenek.
1 / 21 Hurrengoa
Publizitatea

Programa osoak

Programazioa Ekainak18

Gehiago ikusi

  • Orain KIROL LEGEZ
  • 14:00 GOIZAK GAUR
  • 14:15 KULTUR LEIHOA
  • 14:45 BARRUBIAK
  • 15:05 KANTU KONTARI
  • 16:05 HIRI GORRIAN
  • 17:05 HIRI GORRIAN
  • 18:00 MEZULARIA
  • 19:00 MEZULARIA
  • 20:05 ARRATSEAN
  • 21:05 ZIDORREAN
  • 22:05 KATEDRA
  • 23:00 EGUNBETE
  • 23:15 ZAPINZALEA
  • 00:05 KLASIKOAK EITBN
  • 01:05 ARRATSEAN
  • 02:05 RHYTHM & BUS
  • 03:05 KATEDRA
  • 04:05 HITZA JOLAS
  • 05:05 ARGI IBILI
  • Orain CRONICA DE EUSKADI
  • 13:45 KULTURA.EUS
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 14:15 KIROLALDIA
  • 15:05 VIVIR PARA VER
  • 16:05 IFLANDIA
  • 17:00 GRAFFITI
  • 19:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 20:00 GANBARA
  • 23:05 FUERA DE JUEGO
  • 00:05 LA CASA DE LA PALABRA
  • 01:05 LA MECANICA DEL CARACOL
  • 02:05 BOULEVARD MAGAZINE
  • 03:05 IFLANDIA
  • 04:05 GRAFFITI
  • 06:00 BOULEVARD INFORMATIVO
  • Orain ARABA GAUR II
  • 14:00 CRONICA DE EUSKADI
  • 14:15 RADIO VITORIA DEPORTES
  • 15:00 ALDAPEKO
  • 17:00 HERRIAN
  • 18:00 VIVIR PARA VER
  • 19:00 GURE MUSIKA
  • 20:00 GANBARA
  • 20:30 GANBARA ARABA GAUR
  • 20:40 GANBARA RV DEPORTES
  • 21:00 GANBARA
  • 23:15 FUERA DE JUEGO
  • 00:00 LA CASA DE LA PALABRA
  • 01:00 RV GAUR
  • 03:00 ALDAPEKO
  • 05:00 PRIME TIME
  • 06:00 BOULEVARD MATINAL
  • 07:30 RADIO VITORIA GAUR
  • 08:00 BOULEVARD PORTADA
  • 08:10 ARABA GAUR I
  • Orain PREMIUM
  • 15:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 17:00 GAZTEA BOX
  • 20:00 GAZTEA NICE
  • 21:00 B ALDEA
  • 22:00 FORMULA JOSEBA SACRISTAN
  • 00:00 FORMULA GAZTEA
Publizitatea

Bisitatuena

    Kargatzen ikusiena
        Kargatzen ikusiena