Publizitatea
Itxi

2021/08/30

10:47

Futbola

QATAR 2022

Munduko Txapelketarako sailkatze partiden egitaraua

EITB MEDIA

Irailaren 1etik 8ra bitartean selekzio batzuk hori partida jokatuko dituzte.

  • Qatar 2022rako sailkatze partidak

    Qatar 2022rako sailkatze partidak

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

2022ko Qatarreko Munduko Txapelketarako sailkatzeko faseko partidak jokatuko dira aste honetan.

PARTIDEN EGITARAU OSOA

Irailak 1, asteazkena

A Multzoa

20:45 Luxenburgo - Azerbaijan

20:45 Portugal - Irlanda

20:45 Norvegia - Herbehereak

D Multzoa

16:00 Kazakhstan - Ukrainia

20:45 Frantzia - Bosnia-Herzegovina

F Multzoa

20:45 Danimarka - Eskozia

20:45 Faroe uharteak - Israel

20:45 Moldavia - Austria

G Multzoa

20:45 Letonia - Gibraltar

20:45 Turkia - Montenegro

H Multzoa

20:45 Eslovenia - Eslovakia

20:45 Errusia - Kroazia

20:45 Malta - Txipre

Irailak 2, osteguna

B Multzoa

18:00 Georgia - Kosovo

20:45 Suedia - Espainia

C Multzoa

20:45 Italia - Bulgaria

20:45 Lituania - Ipar Irlanda

E Multzoa

20:45 Estonia - Belgika

20:45 Txekia - Bielorrusia

I Multzoa

20:45 Andorra - San Marino

20:45 Hungaria - Ingalaterra

20:45 Polonia - Albania

J Multzoa

20:45 Islandia - Errumania

20:45 Ipar Mazedonia - Armenia

20:45 Liechtenstein - Alemania

Irailak 4, larunbata

A Multzoa

18:00 Irlanda - Azerbaijan

18:00 Serbia - Luxenburgo

D Multzoa

15:00 Finlandia - Kazakhstan

20:45 Ukrainia - Frantzia

F Multzoa

20:45 Israel - Austria

20:45 Eskozia - Moldavia

20:45 Faroe uharteak - Danimarka

G Multzoa

18:00 Letonia - Norvegia

20:45 Herbehereak - Montenegro

20:45 Gibraltar - Turkia

H Multzoa

18:00 Txipre - Errusia

18:00 Eslovenia - Malta

20:45 Eslovakia - Kroazia

Irailak 5, igandea

B Multzoa

20:45 Espainia - Georgia

20:45 Kosovo - Grezia

C Multzoa

18:00 Bulgaria - Lituania

20:45 Suitza - Italia

E Multzoa

15:00 Bielorrusia - Gales

20:45 Belgika - Txekia

I Multzoa

18:00 Albania - Hungaria

18:00 Ingalaterra - Andorra

20:45 San Marino - Polonia

J Multzoa

18:00 Islandia - Ipar Mazedonia

20:45 Alemania - Armenia

20:45 Errumania - Liechtenstein

Irailak 7, asteartea

A Multzoa

18:00 Azerbaijan - Portugal

20:45 Irlanda - Serbia

D Multzoa

20:45 Bosnia-Herzegovina - Kazakhstan

20:45 Frantzia - Finlandia

F Multzoa

20:45 Austria - Eskozia

20:45 Danimarka - Israel

20:45 Faroe uharteak - Moldavia

G Multzoa

20:45 Montenegro - Letonia

20:45 Norvegia - Gibraltar

20:45 Herbehereak - Turkia

H Multzoa

20:45 Kroazia - Eslovenia

20:45 Eslovakia - Txipre

20:45 Errusia - Malta

Irailak 8, asteazkena

B Multzoa

20:45 Grezia - Suedia

20:45 Kosovo - Espainia

C Multzoa

20:45 Ipar Irlanda - Suitza

20:45 Italia - Lituania

E Multzoa

20:45 Bielorrusia - Belgika

20:45 Gales - Estonia

I Multzoa

20:45 Albania - San Marino

20:45 Polonia - Ingalaterra

20:45 Hungaria - Andorra

J Multzoa

18:00 Armenia - Liechtenstein

20:45 Ipar Mazedonia - Errumania

20:45 Islandia - Alemania

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena
    ;