Publizitatea
Itxi

X-deportes_campeonato parejas-X

X-deportes_campeonato parejas-X

2021/04/05

23:19

Binakako txapelketa

Emaitzak

2021eko Binakako Txapelketako sailkapenak eta egutegia

A. A. | EITB MEDIA

Hamalau jardunaldiko ligaxka bat egongo da hasieran, play-offa hirugarren eta seigarren postuen artean sailkatu diren bikoteentzat gero, finalerdietako ligaxka bat ondoren eta final handia, bukatzeko.

  • Binakakoaren egutegia

    Binakakoaren egutegia

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali
 

2021EKO BINAKAKO TXAPELKETAKO LEHEN LIGAXKAKO SAILKAPENA

             
  Bikoteak Partidak Tantoak
    Jokatuta
Irabazita Alde Kontra +/-
             
1.a
Elezkano II.a - Zabaleta
14 11 296 190 +106
2.a Peña II.a - Albisu 14 10 287 237 +50
3.a Altuna III.a - Mariezkurrena II.a 14 8 278 239 +39
4.a Ezkurdia - Ladis Galarza 14 7 228 258 -30
5.a Olaizola II.a - Rezusta 14 6 245 242 +3
6.a Jaka - Martija 14 6 229 272 -43
7.a Urrutikoetxea - Imaz 14 5 236 285 -49
8.a Artola - Aranguren 14 3 211 287 -76

 

 

2021EKO BINAKAKO TXAPELKETAKO EGUTEGIA
(Lehen itzulia)

   
   
1. JARDUNALDIA
 
   
Urtarrilaren 1ean, Eibarren  
Jaka-Martija vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 11-22
   
Urtarrilaren 2an, Lizarran
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Artola-Aranguren 22-12
   
Urtarrilaren 3an, Bilbon  
Urrutikoetxea-Imaz vs Peña II.a-Albisu 8-22
   
Urtarrilaren 4an, Irunen  
Ezkurdia-Ladis Galarza vs Elezkano II.a-Zabaleta 3-22
   
2. JARDUNALDIA  
   
Urtarrilaren 6an, Eibarren  
Olaizola II.a-Rezusta vs Peña II.a-Albisu 22-19
   
Urtarrilaren 9an, Bergaran  
Ezkurdia-Galarza vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 11-22
   
Urtarrilaren 10ean, Bilbon  
Urrutikoetxea-Imaz vs Artola-Aranguren (Artolaren lesioa) 22-16
   
Urtarrilaren 10ean, Zallan  
Jaka-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta 19-22
   
3. JARDUNALDIA
 
   
Urtarrilaren 15ean, Zornotzan
 
Bengoetxea VI.a*-Aranguren vs Peña II.a-Albisu 18-22
   
Urtarrilaren 16an, Bilbon  
Olaizola II.a-Rezusta vs Urrutikoetxea-Imaz 22-11
   
Urtarrilaren 17an, Eibarren  
Jaka-Martija vs Ezkurdia-Galarza 22-21
   
Urtarrilaren 18an, Azpeitian  
Elezkano-Zabaleta vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 22-15
   
4. JARDUNALDIA
 
   
Urtarrilaren 22an, Zumaian  
Jaka-Bikuña vs Urrutikoetxea-Imaz 17-22
   
Urtarrilaren 23an, Tolosan  
Ezkurdia-Galarza vs Peña II.a-Albisu 22-14
   
Urtarrilaren 24an, Bilbon  
Olaizola II.a-Rezusta vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 10-22
   
Urtarrilaren 25ean, Gernikan  
Bengoetxea VI.a*-Aranguren vs Elezkano II.a-Zabaleta 14-22
   
5. JARDUNALDIA
 
   
Urtarrilaren 29an, Mallabian
 
Bengoetxea VI.a*-Aranguren vs Ezkurdia-Galarza 19-22
   
Urtarrilaren 30ean, Iruñean
 
Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu 20-22
   
Urtarrilaren 31n, Bilbon
 
Jaka-Martija vs Olaizola II.a-Rezusta 2-22
   
Otsailaren 1ean, Tolosan
 
Urrutikoetxea-Imaz vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 14-22
   
6. JARDUNALDIA
 
   
Otsailaren 5ean, Azkoitian
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Ezkurdia-Galarza 10-22
   
Otsailaren 6an, Bastidan
 
Urrutikoetxea-Imaz vs Elezkano II.a-Zabaleta 16-22
   
Otsailaren 7an, Eibarren
 
Altuna III.a-Mariezkurrena II.a vs Peña II.a-Albisu 22-21
   
Otsailaren 8an, Zeanurin
 
Jaka-Martija vs Bengoetxea VI.a-Aranguren 21-22
   
7. JARDUNALDIA
 
   
Otsailaren 12an, Zierbenan
 
Urrutikoetxea-Imaz vs Ezkurdia-Galarza 22-12
   
Otsailaren 13an, Iruñean
 
Jaka-Martija vs Peña II.a-Albisu 15-22
   
Otsailaren 14an, Logroñon
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Elezkano II.a-Zabaleta 15-22
   
Otsailaren 15ean, Idiazabalen
 
Bengoetxea*-Aranguren vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 17-22
   

2021EKO BINAKAKO TXAPELKETAKO EGUTEGIA
(Bigarren itzulia)

   
8. JARDUNALDIA
 
   
Otsailaren 19an, Urdulizen
 
Jaka-Martija vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 15-22
   
Otsailaren 20an, Bilbon
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Bengoetxea*-Aranguren 22-16
   
Otsailaren 21ean, Eibarren
 
Ezkurdia-Galarza vs Elezkano II-Zabaleta 8-22
   
Otsailaren 22an, Ataunen
 
Urrutikoetxea-Imaz vs Peña II.a-Albisu 21-22
   
9. JARDUNALDIA
 
   
Otsailaren 26an, Larrabetzun
13-22
Olaizola II.a-Rezusta vs Peña II.a-Albisu  
   
Otsailaren 27an, Markinan
 
Bengoetxea-Aranguren vs Urrutikoetxea-Imaz 22-11
   
Otsailaren 28an, Tolosan
 
Jaka-Martija vs Elezkano II.a-Zabaleta 8-22
   
Martxoaren 1ean, Zestoan
 
Ezkurdia-Galarza vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 22-17
   
10. JARDUNALDIA
 
   
Martxoaren 5ean, Tafallan
 
Jaka-Martija vs. Ezkurdia-Galarza 22-12
   
Martxoaren 6an, Iruñean
 
Artola-Aranguren vs Peña II.a-Albisu 22-13
   
Martxoaren 7an, Eibarren
 
Elezkano II.a-Zabaleta vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 19-22
   
Martxoaren 8an, Muskizen
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Urrutikoetxea-Imaz 21-22
   
11. JARDUNALDIA  
   
Martxoaren 12an, Mungian
 
Elezkano II.a-Zabaleta vs Artola-Aranguren 22-3
   
Martxoaren 13an, Iruñean
 
Ezkurdia-Galarza vs Peña II.a-Albisu 7-22
   
Martxoaren 14an, Donostian
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Altuna III.a-Bikuña* 22-6
   
Martxoaren 15ean, Etxebarrin
 
Jaka-Martija vs Urrutikoetxea-Imaz 22-14
   
12. JARDUNALDIA  
   
Martxoaren 19an, Bilbon
 
Elezkano II.a-Zabaleta vs Peña II.a-Albisu 15-22
   
Martxoaren 20an, Iruñean
 
Jaka-Martija vs Olaizola II.a-Rezusta 22-19
   
Martxoaren 21ean, Logroñon
 
Ezkurdia-Galarza vs Artola-Aranguren 22-11
   
Martxoaren 22an, Getarian
 
Urrutikoetxea-Imaz vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 22-21
   
13. JARDUNALDIA  
   
Martxoaren 26an, Urretxun
 
Urrutikoetxea-Aretxabaleta* vs Elezkano II.a-Zabaleta 13-22
   
Martxoaren 27an, Lekeition
 
Jaka-Martija vs Artola-Aranguren 22-8
   
Martxoaren 28an, Eibarren
 
Altuna III.a-Mariezkurrena II.a vs Peña II.a-Albisu 21-22
   
Martxoaren 29an, Zumaian
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Ezkurdia-Galarza 15-22
   
14. JARDUNALDIA  
   
Apirilaren 2an, Bilbon
 
Olaizola II.a-Zabala vs Elezkano II.a-Zabaleta 7-22
   
Apirilaren 3an, Iruñean
 
Jaka-Martija vs Peña II.a-Albisu 11-22
   
Apirilaren 4an, Zarautzen
 
Urrutikoetxea-Aretxabelata* vs Peio Etxeberria*-Galarza 18-22
   
Apirilaren 5ean, Amezketan
 
Altuna III.a-Mariezkurrena II.a vs Artola-Aranguren 22-11
   

PLAY-OFFA (3.a vs 6.a / 4.a vs 5.a)

   
Apirilaren 10ean, Iruñean
 
Jaka-Martija vs Altuna III.a-Mariezkurrena II.a 0-0
   
Apirilaren 11n, Logroñon
 
Olaizola II.a-Rezusta vs Ezkurdia-Ladis Galarza 0-0
   

 

 

FINALERDIETAKO LIGAXKAKO SAILKAPENA

             
  Bikoteak Partidak Tantoak
    Jokatuta
Irabazita Alde Kontra +/-
             
1.a
--
0 0 0 0 0
2.a -- 0 0 0 0 0
3.a -- 0 0 0 0 0
4.a --
0 0 0 0 0

 

 

FINALERDIETAKO LIGAXKA

   
1. JARDUNALDIA  
   
Apirilaren 17an, Iruñean
 
-- vs -- 0-0
   
Apirilaren 18an, Logroñon
 
-- vs -- 0-0
   
2. JARDUNALDIA
 
   
Apirilaren 24an, Logroñon
 
-- vs -- 0-0
   
Apirilaren 25ean, Bilbon
 
-- vs -- 0-0
   
3. JARDUNALDIA
 
   
Maiatzaren 1ean, Iruñean
 
-- vs -- 0-0
   
Maiatzaren 2an, Bilbon
 
-- vs -- 0-0
   
FINALA
   
Maiatzaren 9an, Bilbon
0-0
-- vs --  
   

 

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena