Publizitatea
Itxi

2020/12/24

00:42

Futbola

Errege Kopa 2020-2021

Lehen kanporaketako partiden emaitzak

A. B. | EITB Media

Hemen kontsulta ditzakezu Errege Kopako lehen kanporaketako 56 partidetako emaitzak.

  • Futbola

    Futbola. Argazkia: EITB Media

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

2020-2021 denboraldiko Errege Kopako lehen kanporaketa abenduaren 15etik eta 17ra bitartean jokatuko da. Guztira, 112 taldek parte hartuko dute, 56 kanporaketetan banatuta. Irabazleek hurrengo faserako txartela eskuratuko dute.

Lehen kanporaketako partiden emaitzak:

Anaitasuna – Getafe (1-2)

Marchamalo – Huesca (2-3)

Ribadumia – Cadiz (0-2)

Racing Murtzia – Levante (0-5)

Buñol – Elx (1-2)

Tomares – Osasuna (0-6)


Racing Rioja – Eibar (0-2)

Cardassar – Atletico Madril (0-3)

Rincon – Alaves (0-2)


Cantolagua – Valladolid (0-5)


Llanera – Celta (0-5)

San Juan – Granada (0-2)

Terrassa – Valentzia (2-4)

UCAM Murtzia – Betis (0-2)

Ciudad de Lucena – Sevilla (0-3)

Leioa – Vila-real (0-6)


Varea – Las Palmas (0-4)

Gimnastica Segoviana – Girona (0-2)

Las Rozas – Mirandes (1-0)

Atletico Pulpileño – Lugo (1-2)

Ourense – Leganes (0-1)

Coria – Oviedo (2-3)

Gimnastica Torrelavega – Zaragoza (0-2)

Quintanar del Rey – Sporting Gijon (1-2)

Teruel – Rayo Vallecano (2-3)

Sestao – Tenerife (0-2)


Llagostera Costa Brava – Espanyol (0-1)

Ibiza Islas Pitiusas – Sabadell (0-2)

Atletico Baleares – Fuenlabrada (0-1)

Coruxo – Malaga (0-4)

Portugalete – Ponferradina (1-0)


Guijuelo – Mallorca (0-1)

Pontevedra – Cartagena (1-2)

Amorebieta – UD Logroñes (1-0)


L'Hospitalet – Almeria (1-4)

San Fernando Isleño – Castello (0-2)

Lealtad Villaviciosa – Alcorcon (1-2)

Cordoba – Albacete (1-0)

Haro – Linense (2-1)

Marino – Cornella (0-1)

Numancia – Lorca Deportiva (4-1)

Deportivo – El Ejido 2012 (1-0)

Burgos – Andorra (2-0)

Peña Deportiva – Tarazona (4-1)

Ibiza Eibissa – Compostela (2-1)

Poblense – Olot (abenduaren 30ean)

Leonesa – Villanovense (1-0)

Extremadura – Socuellamos (1-2)

DUX Internacional Madrid – Linares (0-3)

Navalcarnero – Badajoz (1-0)

Alcoyano – Laredo (4-1)

Calahorra – La Nucia (0-1)

Zamora – SD Logroñes (2-1)

Rayo Majadahonda – Yeclano (1-2)

Mutilvera – Racing Santander (1-0)

Marbella – Lleida (1-0)

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena