Publizitatea
Itxi

2021/03/23

11:27

Futbola

Qatar 2022

Munduko txapelketako sailkatze faseko lehen partidak jokoan

EITB MEDIA

Hilaren 24tik 31ra bitartean hiru jardunaldi jokatuko dira.

  • Qatarreko Munduko txapelketarako estadioa

    Qatarreko Munduko txapelketarako estadioa

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

Qatar 2022ko Munduko Txapelketako sailkatze fasea hasiko da aste honetan eta hurrengo zazpi egunetan hori jardunaldi jokatuk dira guztira- Hona hemen partiden ordutegiak:

Martxoak 24, asteazkena

A multzoa, Portugal - Azerbaijan (20.45) Serbia - Irlanda (20.45)

D multzoa, Finlandia - Bosnia Herzegovina (20.45) Frantzia - Ukrainia (20.45)

E multzoa, Estonia - Txekia (18.00) Belgika - Gales (20.45)

G multzoa, Turkia - herbehereak (18.00) Letonia - Montenegro (20.45) Gibraltar - Norvegia (20.45)

H multzoa, Malta - Errusia (20.45) Txipre - Eslovakia (20.45) Eslovenia - Kroazia (20.45)

Martxoak 25, osteguna

B multzoa, Suedia - Georgia (20.45) Espainia - Grezia (20.45)

C multzoa, Bulgaria - Suitza (18.00) Italia - Irlanda del Norte (20.45)

F multzoa, Israel - Danimarka (18.00) Moldavia - Feroe Irlak (20.45) Eskozia - Austria (20.45)

I multzoa, Andorra - Albania (20.45) Ingalaterra - San Marino (20.45) Hungaria - Polonia (20.45)

J multzoa, Alemania - Islandia (20.45) Errumania - Mazedonia del Norte (20.45)Liechtenstein - Armenia (20.45)

Martxoak 27, larunbata

A multzoa, Irlanda - Luxenburgo (20.45) Serbia - Portugal (20.45)

E multzoa, Bielorrusia - Estonia (18.00) Txekia - Belgika (20.45)

G multzoa, Montenegro - Gibraltar (15.00) Herbehereak - Letonia (18.00) Norvegia - Turkia (18.00)

H multzoa, Errusia - Eslovenia (15.00) Kroazia - Txipre (18.00) Eslovakia - Malta (2045)

Martxoak 28, igandea

B multzoa, Georgia - Espainia (18.00) Kosovo - Suedia (20.45)

C multzoa, Bulgaria - Italia (20.45) Suitza - Lituania (20.45)

D multzoa, Kazakhstan - Frantzia (15.00) Ukrainia - Finlandia (20.45)

F multzoa, Danimarka - Moldavia (18.00) Austria - Feroe Irlak (20.45) Israel - Eskozia (20.45)

I multzoa, Albania - Ingalaterra (18.00) Polonia - Andorra (20.45) San Marino - Hungaria (20.45)

J multzoa, Armenia - Islandia (18.00 ) Mazedonia del Norte - Liechtenstein (20.45) Errumania - Alemania (20.45)

Martxoak 30, asteartea

A multzoa, Azerbaijan - Serbia (18.00) Luxenburgo - Portugal (20.45)

E multzoa, Belgika - Bielorrusia (20.45) Gales - Txekia (20.45)

G multzoa, Gibraltar - Herbehereak (20.45) Montenegro - Norvegia (20.45) Turkia - Letonia (20.45)

H multzoa, Kroazia - Malta (20.45) Txipre - Eslovenia (20.45) Eslovakia - Errusia (20.45)

Martxoak 31, asteazkena

B multzoa, Grezia - Georgia (20.45) Espainia - Kosovo (20.45)

C multzoa, Lituania - Italia (20.45) Irlanda del Norte - Bulgaria (20.45)

D multzoa, Bosnia Herzegovina - Frantzia (20.45) Ukrainia - Kazakhstan (20.45)

F multzoa, Austria - Danimarka (20.45) Moldavia - Israel (20.45) Eskozia - Feroe Irlak (20.45)

I multzoa, Andorra - Hungaria (20.45) Ingalaterra - Polonia (20.45) San Marino - Albania (20.45)

J multzoa, Armenia - Errumania (18.00) Alemania - Mazedonia del Norte (20.45) Liechtenstein - Islandia (20.45)

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena