EAEko hauteskundeak 2020: EAEko hauteskundeak, uztailaren 12an | EITB Hauteskunde autonomikoak

EAE-ko Hauteskundeak 2020

11:05

EAE-ko Hauteskundeak 2020

Apirilak 5

Arabako hautagaiak apirilaren 5eko hauteskundeetarako

EiTB.EUS

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak hautagaitzak argitaratu ditu; martxoaren 10ean aldarrikatuko dituzte behin betiko.

  • Arabako hautagaitzak argitaratu dituzte.

    Arabako hautagaitzak argitaratu dituzte. Argazkia: EFE.

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • telegram
  • Bidali

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak asteazken honetan argitaratu ditu Arabako Hauteskunde Batzordearen aurrean aurkeztutako hautagaitzak; balizko akatsak zuzenduta, datorren astelehenean aldarrikatuko dituzte behin betiko, eta hilaren 10ean, asteartearekin, argitaratuko dituzte berriro.

EUZKO ALDERDI JELTZALEA (EAJ-PNV)

01.– IÑIGO URKULLU RENTERIA

02.– JONE BERRIOZABAL BOVEDA

03.– JOSE ANTONIO SUSO PEREZ DE ARENAZA

04.– LUIS JAVIER TELLERIA ORRIOLS

05.– RAKEL MOLINA PEREZ

06.– ESTIBALIZ LARRAURI ARANGUREN

07.– UNAI GRAJALES RODRIGUEZ

08.– JOSEBA DIEZ ANTXUSTEGI

09.– LAURA PEREZ BORINAGA

10.– ANA RUIZ DE ALEGRIA MAESTU

11.– MIREN JOSEBE SANTAMARIA MARTÍNEZ

12.– GOTZON ALDAMA ATXURRA

13.– MIREN IZAKUN PEREZ BARRAGAN

14.– ITZIAR IRCIO VEA-MURGUIA

15.– AITOR DE LA VILLA FERNANDEZ

16.– SARAY ZÁRATE FERNANDEZ DE LANDA

17.– GERARDO BENGOA FERNANDEZ DE GOBEO

18.– JON KARLA MENOYO LLANO

19.– EDUARDO FERNANDEZ DE PINEDO GONZALEZ

20.– AITOR PATXI OREGI BAZTARRIKA

21.– COVADONGA SOLAGUREN SANTAMARÍA

22.– GLORIA ORTIZ OLANDIA

23.– ROSA MARIA IBARRONDO MANZANOS

24.– GONZALO SAENZ DE SAMANIEGO BERGANZO

25.– RAMIRO GONZALEZ VICENTE

ORDEZKOAK

26.– MIRENTXU ASTOLA LEGARRETA

27.– KARMELE MARTINEZ DE SANTOS SALDAÑA

28.– IDOIA BARANDIKA LÓPEZ

29.– JOSEBA BARTUREN GAMBOA

30.– IZASKUN REYES ECHEZARRETA

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI EUSKADIKO EZKERRA PSE-EE (PSOE)

01.– GLORIA SANCHEZ MARTIN

02.– TXARLI PRIETO SAN VICENTE

03.– MARIA JESUS SAN JOSÉ LÓPEZ

04.– ALBERTO ALONSO MARTIN

05.– BLANCA DE LA PEÑA BERNAL

06.– JUAN JESUS MERCHAN MESON

07.– AROA PEREZ CORTIZO

08.– TXEMA SANCHEZ MIGUEL

09.– BLANCA CASADO FONCEA

10.– ESTEBAN MARTIARENA VADILLO

11.– LAURA FERNANDEZ FENANDEZ

12.– ALBERTO GARCIA DE ALCARAZ PAREJA

13.– SAIOA BEISTEGUI LIBERAL

14.– ROBERTO ATIENZA MINGUEZ

15.– PAULA UZQUIZA SANMARTÍN

16.– MIKELATS OCHOA DE CHINCHETRU CONDE

17.– EVA AISA ANDINO

18.– NILSON RAFAEL CARRASCO MEJIA

19.– LAURA ANGELA ALZOLA KIRSCHGENS

20.– DELFIN JIMENEZ JIMENEZ

21.– NAGORE GUITIERREZ RUIZ

22.– NATXO SÁENZ IRAIZOZ

23.– Mª MAR MANTAS LOPEZ

24.– OSCAR TORRES LAVID

25.– ARANTZA RUIZ HUIDOBRO

ORDEZKOAK

26.– ROBERTO ELVIRA EGUIZABAL

27.– Mª EUGENIA BARANDALLA MARTINEZ DE IBARRETA

28.– RODOLFO BLANCO IRADIER

29.– FRANCISCA MACIAS GONZALEZ

30.– PEDRO PABLO HERVIAS DIAZ DE ZARATE

ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (PACMA/ATTKAA)

01.– MONICA MORAN ARES

02.– ELVIRA GARCIA DÍAZ

03.– LEYRE CASTRESANA BUSTO

04.– RICARDO ECHANOVE FRANCO

05.– UNAI BALENCIAGA PINEDA

06.– FRANCESC ASSIS SURIA I MUGICA

07.– MONICA ELOSU FACES

08.– LAIA ROYO HERNANDEZ

09.– ARITZ BURGES RUIZ

10.– JULIO MARTIN MACHO

11.– MONICA MARCOS COZAR

12.– JUAN JOSE OCEJO SAN JOSE

13.– SUSANA FERNANDEZ ALONSO

14.– MARIA JESUS FONSECA DOMINGUEZ

15.– MARINA VILLAR DEL SAZ BEDMAR

16.– JOSE ALBERTO ALVAREZ CERÓN

17.– JOSE ANTONIO PEREZ PEREZ

18.– FRANCISCO MOHAMEDI AL LAL

19.– MARGARITA AZPIAZU DIEZ

20.– NEILA LIÑERA ABELLA

21.– MARTA FERNANDEZ ROBLEDO

22.– XABIER ESTEBAN SANCHEZ

23.– MARTIN VALENCIA MURUA

24.– IÑAKI AITOR ORTUBIA SAHAGUN

25.– JUNE DELGADO URIZAR

ORDEZKOAK

26.– HELDER MORO GARCIA

27.– IMANOL ALONSO ABURTO

28.– MARIA ANGELES LOZANO CALVO

ONGI ETORRI (O. E.)

01.– FATIMA ABOUSAID KHALFI

02.– JESUS MARIA GONZALEZ LOMILLO

03.– AURA ELISA PAREDES RODRIGUEZ

04.– PEDRO MARIA MANZANARES CORTES

05.– SAADIA HARROUCH SIRAT

06.– MOHAMMED MESSAOUDI KHOULKHAL

07.– BLANCA INES MONTAÑA GOMEZ

08.– SANTIAGO JESUS ALVARE VIEGO

09.– HABIBA BENAISSA FKIHI

10.– MOHAMED RIDHA HAMID JDIDA

11.– MARLENY ARISTIZABAL ARISTIZABAL

12.– BARTOLO MANZANARES BERRIO

13.– ISABEL GARCIA DURAN

14.– ARIEL EFRAIN ARAGON CARRILLO

15.– MARTHA YOANI OIDOR QUIGUANAZ

16.– FAYYAZ RASOOL RASOOL

17.– MIREN ESTIBALIZ BARONA PAZOS

18.– GODWIN AHOKESE SODODZIE

19.– GERALDIN TRIANA OROZCO

20.– BORJA GASTON AYAGAMAGE

21.– REMEDIOS DEL BARCO GARCIA

22.– BAKARY M´DIAYE M´DIAYE

23.– TRINIDAD CHAMBI APAZA

24.– XABIER ARTEAGA ETXEBARRIA

25.– MARTHA ELENA VARGAS VALENCIA

SUPLENTES

26.– SABINO MARIANO SAN JOSE RODRIGUEZ

27.– JENNIFER MANZANARES CORTES

28.– SAAD MEKKAOUI ABOUZAID

EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU)

01.– MIKEL OTERO GABIRONDO

02.– EVA BLANCO DE ANGULO

03.– JOSU ESTARRONA ELIZONDO

04.– MARIA GARDE RAMIREZ

05.– UNAI FERNANDEZ DE BETOÑO SAENZ DE LACUESTA

06.– ITXASO ETXEBARRIA ASTONDOA

07.– GORKA ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA

08.– IRATI MENDIGUREN COSGAYA

09.– IBON SAN SATURNINO MURUA

10.– MAIDER GARCIA DE VICUÑA QUINTANA

11.– IÑAKIL GIL BASTERRA

12.– NEREA IDIGORAS LASAGA

13.– MOHAMED ABDELFATAH SIDAHAMED

14.– RUTH IBISATE DIEZ-CABALLERO

15.– EINAR OSEGUERA ARRIETA

16.– MONIKA PLAZAOLA SOJO

17.– AGUSTIN OTSOA ERIBEKO LANDA

18.– PILAR GARMENDIA IPARRAGUIRRE

19.– JOSE LUIS DIAZ BELLO "SIMONIN"

20.– EVA LOPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA

21.– EDUARDO LOMA VADILLO

22.– MAIALEN URIBE MARTINEZ

23.– SANTIAGO DIAZ DE ESPADA FERNANDEZ DE MONJE

24.– BELEN ARRONDO ALDASORO

25.– ANDONI PEREZ CUADRADO

ORDEZKOAK

26.– PABLO VICENTE SAENZ DE URTURI

27.– ESTIBALIZ GOMEZ DE SEGURA OLALDE

28.– IRIA DE ESPALZA DE MARCOARTU

29.– ARACELI LOPEZ OCHOA DE ALDA

30.– EGUSKINE BENGOA SAEZ DE CORTAZAR

AULKI ZURIAK (EB- AZ)

01.– OSCAR ANGULO FERNANDEZ (INDEP.)

02.– EVA MARIA CARRASCAL SALGADO (INDEP.)

03.– JOSE LUIS DE ZUBICARAY ORTIZ DE ARTIÑANO

04.– ELENA DIEZ BASURTO (INDEP.)

05.– RAUL APERRIBAY GANZABAL (INDEP.)

06.– MARIA NIEVES URESBERUETA IRIONDO (INDEP.)

07.– RUBEN CUÑADO CABANA

08.– MARIA YOLANDA FERNANDEZ CALERO (INDEP.)

09.– JESUS MARIA ORDOÑEZ ORZAIZ (INDEP.)

10.– AINHOA ORDOÑEZ YRAOLAGOITIA (INDEP.)

11.– ROBERTO DE LA FUENTE BLANCO (INDEP.)

12.– ANNE ROTETA URESBERUETA (INDEP.)

13.– AGER AGUIRRE ZUBILLAGA

14.– ANA MARÍA MANZANO MATEOS (INDEP.)

15.– DAVID MURCIEGO BARRAGAN (INDEP.)

16.– AUREA BLANCO FERNANDEZ (INDEP.)

17.– PEDRO MARÍA HIDALGO FERNANDEZ (INDEP.)

18.– MARIA DEL CARMEN GARCÍA FERNANDEZ (INDEP.)

19.– JUAN CARLOS DIAZ URIBE (INDEP.)

20.– MARÍA VILLACORTA VEGA (INDEP.)

21.– JORGE RUEDA LIZARRALDE (INDEP.)

22.– VANESA GARCÍA LAMAS (INDEP.)

23.– CESAR RUEDA LIZARRALDE (INDEP.)

24.– GOIZALDE AGUIRRE ZUBILLAGA (INDEP.)

25.– IVAN JIMENEZ GOMEZ (INDEP.)

26.– FRANCISCA MOLINA CASADO (INDEP.)

27.– JOSE LUIS DE ZUBICARAY OTEIZA (INDEP.)

28.– MARIA AGUSTINA ZUBILLAGA NEGRETE (INDEP.)

EQUO BERDEAK (EQUO BERDEAK-VERDES DE EUSKADI)

01.– JOSE RAMON BECERRA CAROLLO

02.– ERIKA MARTINEZ LIZARRAGA

03.– OSCAR FERNANDEZ MARTIN

04.– NATALIA GONZALEZ DE URIARTE CAO

05.– JON RUIZ DE INFANTE ANTON

06.– BELEN LORBADA PONTON

07.– TXEMA RUIZ DE APODACA LPEZ DE ARROYABE

08.– ISABEL ANTON SAN JUAN

09.– EDER MURGA QUINTANA

10.– LORENA SANTAMARIA RIVAS

11.– JAVIER KNORR BORRAS

12.– KONTXA QUINTANA PASCUAL

13.– JOSE ANTONIO GARCIA MARCHENA

14.– MARIA ARRATE AGUIRRE UNCETA

15.– SANTIAGO RAMIREZ CAMENO

16.– AINHOA RUIZ GONZALEZ

17.– AITOR HERNANDEZ LOPEZ DE ARMENTIA

18.– MARIA CONCEPCION FERNANDEZ ORTIGOSA

19.– FELIX MARTINEZ GOMEZ

20.– HAIZEA BEZUNARTEA GARCIA

21.– ALVARO PEREZ ALONSO

22.– MARIA ANGELES VALDES GUTIERREZ

23.– ALBERTO LEJARDI IBARZABAL

24.– SARABEL BORRAJO CASTRO

25.– MANU VILLARRASO MARTIN

ORDEZKOAK

26.– PILAR BARRAQUETA EGEA

27.– RUBEN QUINTANILLA BORRAJO

28.– AINHOA GARCIA RIAÑO

29.– JOSE JAVIER JERICO MUÑOZ

30.– ANA ISABEL RIAÑO MONTEJO

VOX (VOX)

01.– MARIA AMAYA MARTINEZ GRISALEÑA

02.– LAUREANO DIAZ ESTEVEZ

03.– NEREA HERRERO NAVA

04.– LISELOT ROSARIO NUÑEZ

05.– JONATHAN ROMERO GAMIZ

06.– FERNANDO DIEZ VILLAHOZ

07.– ESMERLIN NICOL ROSARIO NUÑEZ

08.– FRANCISCO PEREZ FEIJOO

09.– MARIA ISABEL GARCIA SANTOS

10.– EDUARDO SAMANIEGO GARROSA

11.– SUSANA MANZANARES GONZALEZ

12.– JUAN CARLOS MORALES GONZALEZ

13.– OLATZ DEL OLMO URRUTIA

14.– ALFONSO GONZALEZ MENDEZ

15.– IRIA ABASCAL CONDE

16.– JOSE LUIS SAMANIEGO GARROSA

17.– MARIA ISABEL CONDE ALVAREZ

18.– CARLOS MARQUINEZ HORNAS

19.– MARI CRUZ GARROSA ZAMBRANA

20.– ALEJANDRO NOVOA RODRIGUEZ

21.– MARIA LUISA CERVERA VELASCO

22.– EDUARDO RAFAEL CULLA CARRILLO DE ALBORNOZ

23.– MARIA ARANTZAZU GUTIERREZ MENDIVIL

24.– VICTOR MANUEL ZAMBRANO MARTINEZ

25.– LUIS MIGUEL URRECHU REVOIRO

ORDEZKOAK

26.– MARIA JESUS ALVAREZ RODRIGUEZ

27.– MIGUEL LLAMAS BARCO

28.– MARIA TERESA JIMENEZ GONZALEZ

LIGA FORALISTA FORUZALEAK (L.F.F.)

01.– JORDAN SMITH GARCIA

02.– JON MORENTIN RUIZ

03.– ADELA VILLAR ABERASTURI

04.– VIRGINIA ZABALA OLABE

05.– AITOR SODUPE OVEJERO

06.– SUSANA ALZOLA CIRION

07.– ASIER GENERABARRENA MELGAR

08.– MARÍA LOURDES ABERASTURI ECHAVE

09.– JAVIER IGNACIO PEREZ VICENTE

10.– LARRAITZ BURGOS ZABALA

11.– JON ABAD TESTA

12.– SUSANA GARCÍA BAGLIETTO "BAGLIETTO"

13.– UNAI AEDO ELIAS

14.– ALICIA VILLAR ABERASTURI

15.– EDER ROJO MARTIN

16.– ANGELA ANN SMITH GARCIA

17.– JORGE TERRADILLOS PEREDA

18.– IVANA HUERTAS ACHA

19.– PEDRO ARIAS ROMAN

20.– CRISTINA CORDERO JUAN

21.– JOSE ANTONIO BURGOS SOPA

22.– NEREA SANCHEZ GUERRERO

23.– BENITO FRANCISCO RUIZ GARCIA

24.– SONSOLES PEREZ GARCÍA

25.– ARTURO VILLAR ABERASTURI

ORDEZKOAK

26.– MARIA ISABEL PEREZ PALACIOS

27.– ARTKAITZ AISA MARURI

28.– MARIA RUFINA MARTIN GARCIA

LIBRES POR EUSKADI (LxE)

01.– FERNANDO HERRERO CABEZAS

02.– JAVIER MARTÍNEZ SAEZ

03.– VERONICA RODRIGUEZ TEJADA

04.– FERMIN COLAS NALDA

05.– ZURI SALAMANCA CAJIGAL

06.– YOLANDA VILLAMBROSA PEÑA

07.– SERGIO LOPEZ PARDO

08.– MONICA ANGULO ALONSO

09.– JOSE ANTONIO BARROSO MONTES

10.– FRANCISCA ARMIJO REQUENA

11.– KARIM CHAGHOUAOUI SIDI

12.– MARIA ADELA DOMINGUEZ PEREZ

13.– ANDER FUENTES SIERRA

14.– LEIRE MONTERO NIETO

15.– UNAI SÁEZ DE MATURANA PÉREZ

16.– SILVIA BARCHENA FERNÁNDEZ

17.– CARLOS JESUS SANCHEZ RODRIGUEZ

18.– ANTONIA GIMENEZ IGUAL

19.– MIKEL ELOLA GARCÍA DE ACILU

20.– MARÍA JOSÉ COLOMO ESTEBAN

21.– FRANCISCO JAVIER MARTÍNEZ GONZÁLEZ

22.– LETICIA ORTIZ MAESTRE

23.– VICENTE VAZQUEZ VAZQUEZ

24.– MARIA ULCINEA SAEZ ARNAIZ

25.– DAVID VILLARRASO MARATÍN

ORDEZKOAK

26.– NEREA GOMEZ SANCHEZ

27.– JORGE BARROSO MONTES

28.– ERIKA GOMEZ SÁNCHEZ

BIDEZKO MUNDURANTZ (PUM+J)

01.– JESUS BARCINA BURGUI

02.– NEKANE ORIBE MORENO

03.– ROBERTO MORA RODRIGUEZ

04.– MIREIA ALAÑA HEREDERO

05.– AITOR NUÑEZ ALVARADO

06.– AINTZANE GOFFARD SEVILLANO

07.– AGUSTIN MARTINEZ BARBARA

08.– MARIA LUZ CANALES VEGA

09.– AGUSTIN GARRIDO ACERA

10.– GLADYS SUSANA NOBREGA MARTINEZ

11.– JOSE MARIA LABANDEIRA FERREIRO

12.– MARIA JULIA ROBLES DELUCA

13.– ALBERTO MELENDEZ GRACIA

14.– MARIA JOSE ALMARAZ RUIZ DE EQUILAZ

15.– AGUSTIN DEL GANSO UGIDOS

16.– YULEIDY MORA GONZALEZ

17.– JAVIER DENCHE PARRILLA

18.– BEGOÑA BARRANTES DOMINGUEZ

19.– JESUS GAUECA SERTUCHA

20.– PATRICIA SAEZ NOVALES

21.– MIGUEL HIDALGO TRUEBA

22.– CRISTINA BACETE DIAZ

23.– MARTIN COLINO BUSTINZA

24.– ODALYS GARCIA ALGOLAY

25.– UNAI DEL HOYO MORENO

ORDEZKOAK

26.– INES CANO DEL BLANCO

27.– FRANCISCO JAVIER BARCINA BURGUI

28.– MARIA DEL MAR MAGALLON SONEIRA

PARTIDO POPULAR + CIUDADANOS (PP +Cs)

01.– CARMELO BARRIO BAROJA

02.– LAURA GARRIDO KNÖRR

03.– JOSE MANUEL GIL VEGAS

04.– CARLOS DE URQUIJO VALDIVIELSO

05.– Mª CARMEN LOPEZ DE OCARIZ LOPEZ DE MUNAIN

06.– ANA MORALES PERAL

07.– GABRIELA SANVICENTE ORTEGA

08.– SANTOS GUTIÉRREZ FIGUEROA

09.– JAVIER RUIZ DE ARBULO CERIO

10.– AITOR GONZALEZ GONZALEZ

11.– MONTSE CANIVE ALDAMA

12.– ESTHER HERNANDO SAEZ DE ASTEASU

13.– JESUS MONTEJO RUIZ DE LOIZAGA

14.– MARTA ALAÑA ALONSO

15.– TOMÁS OZAETA SAGASTUY

16.– MARIA ASATEGUI VIGURI

17.– IXONE MUSITU BARRERO

18.– JOSEBA ELEJALDE RIBACOBA

19.– EDURNE PEREZ DE VIÑASPRE GARCIA

20.– JULIAN LOPEZ ESCUDERO

21.– AINHOA DOMAICA GOÑI

22.– SATUR GARCÍA CUEVAS

23.– LETICIA COMERON REFOJOS

24.– ANA SALAZAR AGUAYO

25.– IÑAKI OYARZABAL DE MIGUEL

ORDEZKOAK

26.– ANA ESTHER ORTIZ DE URBINA ALAÑA

27.– RUBEN CONEJO GOÑI

28.– ROSA MARCOS ALVAREZ

29.– EDUADO INCLAN GIL

30.– PEPA LAFUENTE ORIVE

ELKARREKIN PODEMOS-IU (PODEMOS-AHAL-DUGU/EZKER ANITZA-IU)

01.– GUSTAVO ANGULO GARCÍA

02.– IÑIGO MARTINEZ ZATON

03.– MARIA ARACELI FUENTE BASCONCILLOS

04.– AINARA DIEGO RUIZ

05.– RAMON UGARTE LIBANO

06.– NURIA BUESA BELACORTU

07.– JAVIER ESPADAS ROLDAN

08.– SAIOA CASTAÑEDA DIAZ

09.– JOSE MOYA ALBARRACIN

10.– MIREN NEKANE AVILA HIDALGO

11.– JOSE DAMIAN GARCIA-MORENO LOPEZ

12.– OLGA URUÑUELA CUENCA

13.– FRANCISCO MIGUEL BURDALLO BAUTISTA

14.– MARIA LUISA CORCUERA AGUIRIANO

15.– JORGE HINOJAL SOTOMAYOR

16.– ESTER PALACIO GARCIA

17.– JESUS ENRIQUE GERBOLES MANZANO

18.– MAIDER LOPEZ DE MUNAIN MOLINUEVO

19.– SALVADOR GONZÁLEZ SANTIAGO

20.– MARIA DEL CASTILLO DELGADO MARTINEZ

21.– RAFAEL GARDE VICINAY

22.– MARIA CONCEPCION SANCHEZ PAVON

23.– MARIA MERCEDES SANCHEZ GONZALEZ

24.– JUAN JOSE SEOANE OSA

25.– MARIA CONCEPCION PALENCIA GARCIA

ORDEZKOAK

26.– DAVID RODRIGUEZ LINARES

27.– GARBIÑE RUIZ NORIEGA

28.– MARIA GEMA ZUBIAURRE URQUIRI

RECORTES CERO-LOS VERDES-SOLIDARIA (RECORTES CERO - LV- S)

01.– DIANA PLAZA SANCHEZ

02.– RAFAEL VAQUERO GONZALEZ

03.– FLORENCIA PASCUAL DIAZ DE GARAYO

04.– JOSU ERRASTI FORONDA

05.– Mª MONTSERRAT PEÑA SARASUA

06.– ERIK SANCHEZ ARAUJO

07.– NAIA FERNANDEZ GONZALEZ

08.– JULIO JOSE MUÑOZ MOTA

09.– MARGARITA DOMINIQUE DIENG BARRIO

10.– LUIS Mª DIAZ DE GARAYO MADINA

11.– MARIA ISABEL MARIÑO FERNANDEZ

12.– JOSE MANUEL SALAS SUAREZ

13.– JOSEBE AMADO IGLESIAS

14.– ANDRES FELIPE CHANCAY QUIJIJE

15.– PAULA MARAÑON PUENTE

16.– ENRIQUE MORALES ZUBIZARRETA

17.– CORAL CRESPO VAZQUEZ

18.– TOMAS RODRIGUEZ VECINO

19.– TAMARA SANZ JIMENEZ

20.– JONATAN SANCHEZ FERNANDEZ

21.– Mª ARANTZAZU GUTIERREZ URRUTIA

22.– YURI OMAR CHANCAY QUIJIJE

23.– Mª CELIA GOMEZ LONDOÑO

24.– LUIS LACALLE NOVOA

25.– VICENTA ANSOLEAGA RODRIGUEZ

ORDEZKOAK

26.– JAVIER COSIO SEIJAS

27.– ANGELINES GONZÁLEZ NOVOA

28.– PEDRO MARIA LAVIN SANZ

29.– MIREN BEGOÑE VIVAR RAMOS

Iruzkinak

    • BILATZAILEA

    Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena