EAEko hauteskundeak 2020: EAEko hauteskundeak, uztailaren 12an | EITB Hauteskunde autonomikoak

EAE-ko Hauteskundeak 2020

11:36

EAE-ko Hauteskundeak 2020

A5

Bizkaiko hautagaitzak apirilaren 5eko hauteskundeetarako

eitb.eus

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak asteazken honetan argitaratu ditu hautagaitzak, eta martxoaren 10ean aldarrikatuko dituzte behin betiko.

  • Gizon bat boto-txartelen aurrean

    Bizkaiko hautagaitzak 5A hauteskundeetarako. Artxiboko argazkia: EFE

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • telegram
  • Bidali

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak asteazken honetan argitaratu ditu Bizkaiko Hauteskunde Batzordean apirilaren 5eko hauteskundeetarako aurkeztutako hautagaitzak, eta, balizko akatsak zuzendu ondoren, datorren astelehenean aldarrikatuko dira behin betiko, eta martxoaren 10ean, asteartean, berriro argitaratuko dira buletinean.

Hauek dira hautagaitzak:

EUZKO ALDERDI JELTZALEA (EA)


01.– LEIXURI ARRIZABALAGA ARRUZA

02.– JOSU ERKOREKA GERVASIO

03.– IÑIGO ITURRATE IBARRA

04.– ALAITZ ZABALA ZARATE

05.– MAITANE IPIÑAZAR MIRANDA

06.– JON AIARTZA ZALLO

07.– MIKEL ARRUABARRENA AZPITARTE

08.– JON ANDONI ATUTXA SAINZ

09.– ITXASO BERROJALBIZ ZABALA

10.– GORKA ALVAREZ MARTINEZ

11.– IRUNE ZULUAGA ZAMALLOA

12.– NEREA LUPARDO ATUTXA

13.– AINARA ZELAIA MARKAIDA

14.– JOSUNE ESCOTA BISBAL

15.– AINHOA SANTIESTEBAN GUTIERREZ

16.– DANEL BRINGAS EGILIOR

17.– AITOR BASTERRETXEA ALBERDI

18.– XABIER LEGARRETA GABILONDO

19.– BEATRIZ ATIENZA DE MINGO

20.– GARBIÑE SAINZ DE BURUAGA GARRALDA

21.– MIKEL MAGUNAZELAIA PINAGA

22.– AMAIA ANTXUSTEGI ZIARDA

23.– ALVARO PARRO BETANZOS

24.– ANDER ARAKISTAIN ETXABE

25.– ARANTZA RICA ALVAREZ

ORDEZKOAK

01.– YOLANDA FIKA LOPEZ

02.– AMAIA BETOLAZA SAN MIGUEL

03.– GONZALO RODRIGUEZ DIAZ

04.– JESUS LEKERIKABEASKOA ARRILLAGA

05.– KOLDO MEDIAVILLA AMARIKA

EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)


01.– IDOIA MENDIA CUEVA

02.– JOSE ANTONIO PASTOR GARRIDO

03.– SONIA PEREZ EZQUERRA

04.– EKAIN RICO LEZAMA

05.– LOLY DE JUAN DE MIGUEL

06.– CARLOS GARCIA DE ANDOIN MARTIN

07.– ANA BELEN QUIJADA GARRIDO

08.– CARLOS FERNANDEZ MARTINEZ

09.– BEATRIZ GAMIZ MATA

10.– VICTOR TRIMIÑO VEGAS

11.– ANGELES MUÑOZ LLAMAS

12.– ISATXU FERNANDEZ BERGES

13.– SILVIA COLMENERO SALGADO

14.– GOIO BORGE BRAVO

15.– JESICA RUIZ PEREZ

16.– ARATZ ECHABE DE PABLOS

17.– BEGOÑA GAMERO GARCIA

18.– JUAN MANUEL GONZALEZ MOSQUERA

19.– ALICIA HERNANDEZ CID

20.– IÑAKI MARTINEZ DELGADO

21.– JANIRE LARREA GONZALEZ

22.– JOSEBA LARREA IBARLUCEA

23.– NEREA JIMENEZ FERNANDEZ

24.– DAVID QUINTANA SANCHEZ

25.– MARIA GUIJARRO CEBALLOS

ORDEZKOAK

01.– JORGE GONZALEZ MORENO

02.– PILAR FERNANDEZ DE PINEDO ELORZA

03.– MARIO GOMEZ PEREZ

04.– LAURA MAS POSTIGO

05.– ARITZ GIL ARCE

LIBRES POR EUSKADI (LxE)

01.– RUBEN GUTIERREZ SOBRINO

02.– ALEJANDRO ZABALA ALARCIA

03.– IBABE SEQUEIRA SANTAMARIA

04.– MARTA MARIA TORRONTEGUI LUBIÁN

05.– JON MARTINEZ ARECHEDERRETA

06.– MAITE ESCUZA MARTIN

07.– GARBIÑE DUARTE SANTOS

08.– JESUS FELIX CALDEVILLA CALVO

09.– JANIRE VIVANCO RUIZ

10.– JUAN CARLOS ACEBO URRECHU

11.– AINHOA SANTAMARIA IBÁÑEZ

12.– JORGE FERNANDEZ GARCÍA

13.– VANESSA BELTRAN MARIA

14.– ASIER SANZ PELAEZ

15.– MARIA INMACULADA MADRIGAL VILLA

16.– MANUEL SEOANE CORDERO

17.– ANA ISABEL URRUTIA GOMEZ

18.– JON UBEDA CORTES

19.– AMAYA AMOR ARENAL

20.– EDUARDO MARIÑO MENDIA

21.– MARIA DEL CAMINO MAZARIEGOS BASTERRA

22.– LUIS MARIA DE LA MAZA PEREG

23.– NURIA AMOR ARENAL

24.– DANIEL HERRERA GARCIA

25.– LUCIA MORENO TRINIDAD

ORDEZKOAK

01.– FRANCISCO JAVIER LAVID ORTIZ

02.– ASUNCIÓN CATOYA COSTALAGO

03.– YERAY SEQUEIRA SANTAMARIA

ESCAÑOS EN BLANCO - AULKI ZURIAK (EB-AZ)

01.– MARIA CRUZ PASCUAL SANCHEZ

02.– FELIX GARCIA RAMOS

03.– NEREA ICUZA CAMPOS (INDEP.)

04.– ANTONIO ROMAÑA ANTOLIN (INDEP.)

05.– PATRICIA GOYASTUA GUTIERREZ DEL RIO (INDEP.)

06.– GORKA GARAY SANABRIA (INDEP.)

07.– MARIA ROMAÑA PASCUAL (INDEP.)

08.– JOSE IGNACIO ZUAZO JAUREGUI (INDEP.)

09.– MARIA SOLEDAD GARRAMIOLA ELORDUY (INDEP.)

10.– MIKEL GONDRA BARREDO (INDEP.)

11.– MARIA SOLEDAD GARCIA MORALEJO (INDEP.)

12.– MARIANO JUARISTI ZABALA (INDEP.)

13.– AURORA RUIZ LAZKANO (INDEP.)

14.– JESUS DANIEL NUEVO GALIANA (INDEP.)

15.– MARIA BEGOÑA TESAN LABORDA (INDEP.)

16.– ANDER GUILARTE CEREZO (INDEP.)

17.– ENARA GOMEZ GANDARIAS (INDEP.)

18.– URTZA ZUAZO RUIZ (INDEP.)

19.– MARIA AMONDARAIN PEREZ (INDEP.)

20.– ANDRES ICUZA JAUREGUI (INDEP.)

21.– MERCEDES AZCONA PASTOR (INDEP.)

22.– MIKEL RODRIGUEZ HERNANDEZ (INDEP.)

23.– MARIA VICTORIA CAMPOS GIL (INDEP.)

24.– ROBERTO GOMEZ VILLAR (INDEP.)

25.– BEATRIZ PACIN RUIZ (INDEP.)

ORDEZKOAK

01.– IVAN ROMAÑA PASCUAL (INDEP.)

02.– SARA ROTETA URESBERUETA (INDEP.)

03.– ENRIQUE ROMAÑA OLAGUENAGA (INDEP.)

04.– MARIA DE LAS MERCEDES DEL CORO AGUIRRE DE LA FUENTE (INDEP.)

ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (PACMA/ATTKAA)

01.– LAIENE HERREROS UGARTE

02.– AMETS RODRIGUEZ BARROSO

03.– MARIA JOSEFA SANZ BALLVE

04.– JUAN IBARROLA FERNANDEZ

05.– RODRIGO FOLGUEIRA LATAS

06.– ALEJANDRO SANTOS GONZALEZ

07.– IDOIA NARBAIZA GERMAN

08.– VERONICA DIEZ LANTARON

09.– AMAIA GUERRERO APARICIO

10.– JAVIER CAMBON CASTRO

11.– AINGERU ALONSO MORENO

12.– ESTEBAN GARATE CORTABARRIA

13.– BEGOÑA MARTINEZ CHAMORRO

14.– MARÍA BEGOÑA MARCO TOLSA

15.– JAVIER MARTIN ZABALLA SANZ

16.– SERGIO ADOLFO RODRIGUEZ VITTA

17.– GONZALO ZABALLA SANZ

18.– LAURA INES SAGARRA GARD

19.– JOKIN BACIGALUPE BARRIOS

20.– IBAI HERREROS UGARTE

21.– SUSANA SAGARRA GARD

22.– ELENA ISABEL BOCAJE FOJO

23.– DAVID MANJON VILLANUEVA

24.– MARIA INMACULADA GUTIERREZ BENGOA

25.– LOREA BURGES RUIZ

ORDEZKOAK

01.– JESUS MARIA CANTERO GONZALBO

02.– JORGE MANUEL BLANCO QUESADA

03.– HELENA SAGARRA GARD

FORUZALEAK (L.F.F.)

01.– DAVID PASARIN-GEGUNDE LINARES

02.– MARIA ANGELES NUTIRI JIMENEZ

03.– ALEXANDER RUIZ VICENTE

04.– IRENE ZABALA OLAVE

05.– MIGUEL ANGEL PANDO AYALA

06.– MARIA DEL CARMEN VILLALTA OLMEDO

07.– ERLANTZ BURGOS ZABALA

08.– MARIA DEL MAR DELGADO VALDERA

09.– IKER IRIBARREN GUTIERREZ

10.– JENNIFER LOPEZ VILLALTA

11.– JUAN MARIA MANSO PEREZ

12.– JOANA MEANA GONZALEZ

13.– IMANOL GARCIA PEREZ

14.– EMILIA LEJARZA DE LA RIVA

15.– IÑIGO MANSO ALONSO

16.– FILOMENA LINARES LOPEZ

17.– JOSE ANTONIO PASARIN GEGUNDE

18.– IRATXE HERRERO ONTIVEROS

19.– ISMAEL LOPEZ VILLALTA

20.– ASCENSION ERLINDA ZORITA MORAN

21.– ZUHAITZ BONILLA GARCÍA

22.– TANIA FIDALGO GOMEZ

23.– JOSU BORINAGA RAMIREZ

24.– MARIA ANTONIA JIMENEZ CASTELLO

25.– JUAN ANTONIO ORELLANA ROMERO

ORDEZKOAK

01.– CONCEPCION HERNANDEZ MONTERO

02.– OSCAR ENRIQUE PADRON PULIDO

03.– MARIA PILAR GARCIA HIGELMO

04.– ALEXANDER LOPEZ VILLALTA

EUSKALERRIA BILDU (EH BILDU)

01.– JASONE AGIRRE GARITAONANDIA

02.– IKER CASANOVA ALONSO

03.– MARIA PAZ "PAZIS" GARCIA ORTEGA

04.– LEIRE PINEDO BUSTAMANTE

05.– JULEN ARZUAGA GUMUZIO

06.– IKOITZ ARRESE OTEGI

07.– DIANA URREA HERRERA

08.– MIKEL RUIZ OAR-ARTETA

09.– MIREN ITXASO GEREDIAGA ETXEZARRAGA

10.– KOLDO ZUAZO ZELAIETA

11.– LIZ QUINTANA CANTERO

12.– URTZI OSTOLOZAGA ARRIEN

13.– ANE MIREN GANBOA AGIRRE

14.– IBON CABO ITOIZ

15.– IZARNE CASTILLO MARTINEZ

16.– IÑIGO HERNANDO ARRIANDIAGA

17.– AMETS LADISLAO GONZALEZ

18.– ARITZ OTXANDIANO CAMPO

19.– AMETS JAUREGIZAR BARAIAZARRA

20.– IKER MONTES BAGENETA

21.– IDOYA BURUAGA BARCENA

22.– JOSE JAVIER ARRIOLA UBIERNA

23.– IRATXE DELGADO ARRIBAS

24.– AITOR LLANO LANA

25.– CRISTINA ZAMORA CHUQUIGUANGA

ORDEZKOAK

01.– IRUNE ORMAETXEA LEGARRETA

02.– URKO LOPEZ ODRIOZOLA

03.– MIREN BASALDUA GARAY

04.– IKER URIGUEN URIBE

EUSKADIKO LANGILEEN ALDERDI KOMUNISTA (ELAK/PCTE)

01.– SERGIO SAENZ ALVAREZ

02.– JAVIER SEBASTIAN GARCIA

03.– MIKEL TXAKARTEGI HERNANDEZ

04.– SAIOA CUADRADO RECIO

05.– KAREN MARTIN DOÑORO

06.– AIDA MAGUREGUI TOMEI

07.– OSCAR FRONTAURA GARCIA

08.– UNAI VIDAURRAZAGA SOLA

09.– EDER BAILE MOLINERO

10.– LEIRE LEGARRA VICIOSA

11.– PAULA CASTRO SAN JUAN

12.– ESTEFANIA BARRIONUEVO HERNANDEZ

13.– GORKA SAENZ ALVAREZ

14.– MIKEL MERINO FERNANDEZ

15.– JORGE FRONTAURA GARCIA

16.– VERONICA EGUIA GRIJELMO

17.– AINHOA MAGUREGUI TOMEI

18.– AINIRE HERNANDEZ GONZALEZ

19.– MIGUEL ALBORS IRURETAGOYENA

20.– MARKEL PEREZ RIOS

21.– MIKEL TAPIA GARCIA DEL VALLE

22.– ENERITZ CARREIRA PRINCIPE

23.– DAVINIA GOMEZ JUSTO

24.– MARI CARMEN HERNANDEZ CAMACHO

25.– IKER MARTINEZ RUIZ

ORDEZKOAK

01.– JAVIER SETIEN CRAQUI

02.– MARIA ANGELES PALACIOS RIOS

03.– RAQUEL PEREZ RIOS

EQUO BERDEAK

01.– STELLA GARCIA ARDILES

02.– VERONICA JUZGADO GONZALEZ

03.– TXEMA OLLETA ORMAETXEBARRIA

04.– ESTIBALIZ KORTAZAR ERREKATXO

05.– PATXI GUERRERO MESON

06.– BLANCA MATA FAURI

07.– IÑIGO LEON SANCHO

08.– CRISTINA BARCALA CATALINA

09.– JAVIER GONZALEZ LAVADO

10.– NEREA BRIONES PEREZ

11.– EDUARDO URTURI MARTINEZ

12.– SUSANA CARRO RIPALDA

13.– JOSE RAMON IÑURRATEGUI PAGALDAY

14.– ISABEL ALDAMA GANGOITI

15.– AITOR CABEZAS PEREZ (INDEP.)

16.– MARTA FERNANDEZ DE AGUIRRE LANDETA

17.– GURUTZ TERCILLA COBO

18.– ITXASO MANZANO MARTINEZ

19.– JON BARRONDO ARECHAGA

20.– ISABEL DEL MOLINO CORTES

21.– JAVIER LOPEZ FABIAN

22.– ALICIA AYUSO SALAZAR

23.– ANTTON SALA LOPEZ

24.– Mª SOLEDAD IBAÑEZ CANO

25.– RAMON MIGUEL SANCHEZ REINOSO

ORDEZKOAK

01.– JOSEFINA BORRAJO CASTRO

02.– FERNANDO ANDRES GUERRERO

03.– PATXI PINEDA DE LA IGLESIA

VOX

01.– NICOLAS GUTIERREZ SAIZ

02.– MIGUEL ANGEL GOMEZ PARRA

03.– AITOR ORDEÑANA ARMIÑO

04.– MARGARITA GONZALEZ DIEZ

05.– OLAYA FERNANDEZ BURGOS

06.– MARIA SAGRARIO SANCHEZ MAHIA

07.– GORKA TEJADA GOICOCHETA

08.– JAVIER ESTEBAN FERNANDEZ

09.– MARIA CARMEN MARTINEZ SIMON

10.– MARIA DE LA O CORDERO GARCIA

11.– JUAN MANUEL LOPEZ DE MUNAIN MONFORTE

12.– MARIA CARUNCHO FONTELA

13.– FELIX ESTEVE MONTES

14.– ALBERTO GARCIA VARGAS

15.– JOSE IGNACIO MARTINEZ ECHEVARRIA

16.– GEMMA GONZALEZ SUANCES

17.– MARIA AMAYA ALONSO BLAS

18.– MERCEDES FERNANDEZ MARTIN

19.– LUIS FERNANDO MANCEBO SANTOS

20.– MARIA GLORIA ECHEZARRAGA ERAUZQUIN

21.– MARITZA MARGARITA PALACIOS CONVERCIO

22.– JAIME LEDESMA ELENA

23.– HIRIS BORJA HERNANDEZ

24.– GERMAN BEAMUD PESO

25.– VALERIO ARRIETA MARTIN

ORDEZKOAK

01.– JESÚS VILLANUEVA DIEZ

02.– MARIA ANGELES FERNANDEZ MARTIN

03.– PILAR GUEZURAGA ANITUA

BIDEZKO MUNDURANTZ (PUM+J)

01.– CRISTINA ELCUAZ ARANA

02.– JOSU LASANTA IZAGUIRRE

03.– JUDITH LOPEZ CANO

04.– EMILIO LOPEZ RIOS

05.– AMAIA MIGUEL VELADO

06.– ALFONSO AGUIRRE PRADO

07.– ELENA AGUIRRE MARTIN

08.– JAVIER MARTINEZ BARBARA

09.– IRATXE HERNANDEZ SIMON

10.– ROBERTO BARCINA BURGUI

11.– IRATXE ARRIEN BARRUETABEÑA

12.– LUIS MARIA VEGA CASTRESANA

13.– AINARA BARCENA ARRIBAS

14.– JOSE IGNACIO LIJO SANCHO

15.– LAURA MERINO RAMOS

16.– GARIKOITZ ETXEBARRIA CONTRERAS

17.– SILVIA CABO GONZALEZ

18.– ANDONI DOMINGUEZ ALDAZABAL

19.– MARIA BELEN MOLINA GONZALEZ

20.– JAVIER MIELGO SALCEDO

21.– NIDIA GONZALEZ OLAYA

22.– IÑIGO CARRION ETXEBARRIA

23.– MAITE SAN JOSE GONZALEZ

24.– LANDER VIANA DOMINGUEZ

25.– YAIZA VELAYOS ROMERO

ORDEZKOAK

01.– ATANASIO COLORADO GIL

02.– MARIA BEGOÑA DE LA TORRE ARRIBAS

03.– ENEKO BARCINA BARRANTES

PARTIDO POPULAR + CIUDADANOS

01.– CARLOS ITURGAIZ ANGULO (PP)

02.– LUIS IGNACIO GORDILLO PEREZ (Cs)

03.– RAQUEL GONZALEZ DIEZ-ANDINO (PP)

04.– LUIS MIGUEL ARROYO MILLAN (PP)

05.– MARIA CARMEN SANCHEZ SEQUEROS (PP)

06.– OLGA CAVIA DORAO (Cs)

07.– EDUARDO ANDRADE AURRECOECHEA (PP)

08.– ALMUDENA PUGA GARCIA (PP)

09.– ROCIO NOGALES CABEZAS (PP)

10.– LUIS ANGEL URDIALES VILLANUEVA (PP)

11.– MARIA PILAR RODRIGUEZ ECHEVARRIA (PP)

12.– PABLO GOMEZ-GUADALUPE GARCIA-TEJEDOR (PP)

13.– VICTOR RODRIGUEZ GARCIA (PP)

14.– GUILLERMO SANCHEZ SANZ (PP)

15.– BEATRIZ ISABEL ALVAREZ FANJUL (PP)

16.– NATALIA ARANDUY ZUAZAGOITIA (PP)

17.– BEATRIZ AINHOA BERISTAIN FERNANDEZ (PP)

18.– CARLOS DAVID GARCIA FERNANDEZ (PP)

19.– ANGEL RODRIGO IZQUIERDO (PP)

20.– MONICA SAEZ ABASCAL (PP)

21.– IELTXU TEJEDOR HERRERO (PP)

22.– MARIA SOLEDAD MARTINEZ BOO (PP)

23.– BEATRIZ CALVO FERNANDEZ (PP)

24.– GONZALO ZORRILLA-LEQUERICA PAÑEDA (PP)

25.– DAVID CHAMORRO TESAN (PP)

ORDEZKOAK

01.– MARIA DOLORES GALILEA ANCHIA (PP)

02.– DANIEL DE LA ROSA PATROCINIO (Cs)

03.– JORGE PANERA CHURRUCA (PP)

04.– AGATA TENA MARTINEZ (PP)

05.– SILVIA BAREA GALINDEZ (PP)

PARTIDO HUMANISTA (PH)

01.– JOSE MANUEL VAZQUEZ RIOS

02.– CONCEPCION MARTINEZ MIGUEL

03.– ANTONIO RAMON GANCEDO VALDIVIESO

04.– MARIA DEL PILAR MORENO RODRIGUEZ

05.– FRANCISCO JAVIER GOIRICELAYA MOLINA

06.– IRIA FERNANDEZ MORENO

07.– JUAN JOSE ASTARLOA LUBIAN

08.– MARIA PAZ GALLEN RODRIGUEZ

09.– JOSE MANUEL SANCHEZ BUENO

10.– ALEXANDRA TOCA MARTINEZ

11.– RAUL GANCEDO MONTALVO

12.– TAMARA QUEVEDO BLANCO

13.– ANTONIO GRANDA CACERES

14.– HORTENSIA MONTALVO PEREZ

15.– JOSE LUIS FERNANDEZ ARAU

16.– SONIA VALLE NOGUEIRAS

17.– ALEXANDER DE LA HUERTA VALDELVIRA

18.– ANA ROSA GOYENECHEA OLAGOITIA

19.– RICARDO CAMARERO TEJEDOR

20.– MARIA MAGDALENA CUELLAR MONTAÑO

21.– JOSE PEREZ ANDRES

22.– MAITE SALVADOR RODRIGUEZ

23.– CARLOS ANDRES CORREA AMEZQUITA

24.– MARIA JOSEFA VALLE NOGUEIRAS

25.– JOSE MANUEL CESPEDES PEREZ

ORDEZKOAK

01.– MARIA MERCEDES LUBIAN MARQUEZ

02.– DAVID POUSA GARCIA

03.– JULIANA CORREA AMEZQUITA

ELKARREKIN PODEMOS - IU (PODEMOS-AHAL DUGU / EZKER ANITZA)

01.– MIREN EDURNE GORROCHATEGUI AZURMENDI

02.– ISABEL GONZALEZ RODRIGUEZ

03.– MARIA CARMEN IGLESIAS CAMARERO

04.– JESUS FERNANDO ALVAREZ GONZALEZ

05.– XABIER JIMENEZ LOPEZ

06.– SANDRA GOMEZ DE GARMENDIA CUETOS

07.– AMAYA ARCOCHA PINEDO

08.– JOSE ANTONIO MARTIN ACOSTA

09.– EDER ALVAREZ RIVERA

10.– JULEN DOMINGUEZ SANCHEZ

11.– OLGA MARIA RODRIGUEZ HERNANDEZ

12.– IRENE EUBA ARROYO

13.– LORENA VICIOSO ADRIA

14.– UNAI SAINZ CORDONCILLO

15.– GUILLERMO ALEXANDRE NUÑEZ MONEO

16.– ALBA GUTIERREZ GOMEZ

17.– SABINA MENDEZ GARCIA

18.– CHRISTIAN BOLAÑOS RODRIGUEZ

19.– ISRAEL ESCALANTE MESON

20.– CESAR FERNANDEZ ROLLAN

21.– MONICA GONZALEZ RODRIGUEZ

22.– AMAYA HERNANDEZ RODRIGUEZ

23.– SARA PEREZ RAMIREZ

24.– JOSE IGNACIO VICENTE MARTINEZ

25.– ANGEL MARTINEZ GARRIDO

ORDEZKOAK

01.– ZURIÑE OJEDA SANTIAGO

RECORTES CERO-SOLIDARIA-LOS VERDES

01.– JULIA RUTH HERNANDEZ CASTRO

02.– UNAI ORTUZAR BARRENECHEA

03.– JORDI MARTINEZ RIGOL

04.– MARIA CONCEPCION GARCIA COBOS

05.– MARIA PILAR VIVAR RAMOS

06.– JON VERMUNDO SANTISTEBAN MIGUEL

07.– FLORENCIO MORENO BARRIO

08.– MARIA CARMEN MENDEZ SANSEBASTIAN

09.– JESUS ANGEL GOMEZ ESTEBAN MENENDEZ "KENDALL MAISON"

10.– MARIA NOELIA FERNANDEZ MENENDEZ

11.– JOSE MANUEL BLASCO LUZ

12.– ELISA MORGADO ORABENGOA

13.– ROBERTO GOMEZ EGIDO

14.– INES GOZALO ORABENHOA

15.– ROGELIO GARCIA GARCIA

16.– EMILIA HIDALGO SANTOS

17.– MARIA BELEN MERA CORDOBA

18.– DAVID LOPEZ MONTAÑA

19.– ESTIBALIZ ADRADOS TORO

20.– LUIS ZABALA PASCUAL

21.– TERESA OTERO FERNANDEZ

22.– JOSE IVAN SANCHEZ FERNANDEZ

23.– NAGORE BLASCO BILBAO

24.– CLAUDIO RUBEN VALENZUELA

25.– PABLO SETIEN PASCUAL

ORDEZKOAK

01.– JOSE ALBERTO FRADE MORALES

02.– SONIA CUESTA CLEMENTE

03.– MARIA BELEN COBOS DELGADO

Iruzkinak

  • Publizitatea
    • BILATZAILEA
    Publizitatea
    Publizitatea
    Publizitatea

    Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena