Publizitatea
Itxi

2020/06/11

10:53

Politika

EAEko Hauteskundeak 2020

Gipuzkoako hautagaitzak uztailaren 12ko hauteskundeetarako

eitb.eus

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak asteazken honetan argitaratu ditu hautagaitzak, eta ekainaren 15ean aldarrikatuko dituzte behin betiko.

  • Herritar bat boto-paperei begira, aurreko boz batzuetan.

    Herritar bat boto-paperei begira, aurreko boz batzuetan. Argazkia: EiTB.

  • Whatsapp
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Bidali

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak argitaratu ditu Gipuzkoako Hauteskunde Batzordean aurkeztutako hautagaitzak.

Behin alderdi politikoek aurkeztutako dokumentazioa aztertu, irregulartasunak antzeman eta horiek zuzentzeko eskatzeko epea amaituta, Arabako, Bizkaiko eta Gipuzkoako batzarrek datorren astelehenean, ekainaren 15ean, aldarrikatuko dute zein izango diren hauteskunde prozesura aurkeztuko diren hautagaiak.

Hurrengo egunean Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratuko dira zerrendak, eta beste bi eguneko epea irekiko da balizko errekurtsoak administrazioarekiko auzien epaitegian aurkezteko.

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu)

01.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA

02.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ

03.– ARKAITZ RODRIGUEZ TORRES

04.– LORE MARTINEZ AXPE

05.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA

06.– IBAI IRIARTE SAN VICENTE

07.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND

08.– ERAITZ SAEZ DE EGILAZ RAMOS

09.– REBEKA UBERA ARANZETA

10.– GARIKOITZ MUJIKA IRIONDO

11.– IBAI FRESNEDO MORENO

12.– ROKE AKIZU AIZPIRI

13.– OIHANA BRIONES ARAMENDI

14.– DANI LOPEZ MORENO

15.– MARINA MADARIAGA OTEO

16.– JOSE ANGEL IZQUIERDO GORJON "TROSKO"

17.– XABIER ARREGI IPARRAGIRRE

18.– MARIA JESUS DORRONSORO MALATSETXEBARRIA

19.– NEKANE ZINKUNEGI BARANDIARAN

20.– ANDONI IRIONDO OTXOTORENA

21.– MARI CARMEN EIZMENDI PEÑAGARIKANO

22.– JOSEAN EGILEGOR SANTANA

23.– IZARO ELORZA ARREGI

24.– HAIZEA KORTABERRIA GARETXANA

25.– ENEKO MAIOZ GANBOA

Ordezkoak

01.– MAITANE GONZALEZ MUGIKA

02.– LORE AGIRRE ZIPITRIA

03.– ANE ARRUTI LOPETEGI

04.– ARITZ ARZALLUS AGIRREZABALA

PARTIDO POPULAR+CIUDADANOS (PP+Cs)

01.– MURIEL LARREA LASO

02.– JOSÉ LUIS ARRUE PINTO

03.– ROCÍO GALIANA NARANJO

04.– CARLOTA SANZ MARTINEZ

05.– IÑIGO MANRIQUE CIA

06.– IÑAKI MENDIZABAL MIGUELEZ

07.– JOSE JAVIER BARCAIZTEGUI MARTINEZ-AVIAL

08.– VICTOR ASUN LERMA

09.– PALOMA MARTÍNEZ LADRÓN DE GUEVARA

10.– MARÍA PILAR ELÍAS ZABALA

11.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA

12.– JOSE IGNACIO LILLY SÁEZ

13.– CARMEN BLASCO ZUASTI

14.– JORGE MOTA IGLESIAS

15.– MARIA ANGELES BASTOS FERNÁNDEZ

16.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA

17.– MARTA SÁNCHEZ MORENO

18.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY

19.– MARIA EUGENIA QUEVEDO OTAEGUI

20.– JOSE MANUEL PALACIO DE UGARTE

21.– ENCARNACIÓN ARAMENDÍA ALONSO

22.– MARÍA JUAN PEÑALOSA

23.– MANUEL MICHELENA IGUARÁN

24.– MIKEL LEZAMA ZUBELDIA

25.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE

Ordezkoak

01.– ANGEL YÁÑEZ ARES

02.– ISABEL GIL MARRODAN

03.– JULIO HERREROS SERNA

EUZKO ALDERDI JELTZALEA (EAJ)

01.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN

02.– MARIA EUGENIA ARRIZABALAGA OLAIZOLA

03.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA

04.– ARANTXA TAPIA OTAEGI

05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO

06.– KERMAN ORBEGOZO URIBE

07.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI

08.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA

09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN

10.– EVA JUEZ GARMENDIA

11.– AITOR ALDASORO ITURBE

12.– ELENA LETE GARCIA

13.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA

14.– MARKEL ARANBURU BARTAU

15.– ANE BEITIA ARRIOLA

16.– JOANA EZKIAGA JAUREGI

17.– MARIA UBARRETXENA CID

18.– XANTI GURRUTXAGA ELORZA

19.– OLATZ PEON ORMAZABAL

20.– JOSE RAMON ZUBIZARRETA ALEGRIA

21.– SAIOA BANDRES MONEO

22.– UNAI ELKORO OIANGUREN

23.– IRUNE GALARRAGA EZENARRO

24.– JON ANDONI URDANGARIN URRUTIA

25.– MARKEL OLANO ARRESE

Ordezkoak

01.– IKER LAKA BARANDIKA

02.– JASONE UGARTE GARCIA DE ANDOIN

03.– XABIER OCHOA MUÑOZ

04.– ANE ABARRATEGI BAAMONDE

05.– AITANA AGIRRE LOIARTE

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSE-EE)

01.– ENEKO ANDUEZA LORENZO

02.– SUSANA CORCUERA LEUNDA

03.– IGNACIO MARIA (IÑAKI) ARRIOLA LOPEZ

04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL

05.– ENRIQUE JOSE RAMOS VISPO

06.– MARIA LUISA DEL PILAR GARCIA GURRUCHAGA

07.– FERNANDO SAN MARTIN GUBIA

08.– GLORIA VAZQUEZ HERRANZ

09.– SERGIO JAVIER ALZAGA

10.– ANA PRIEDE MERCHAN

11.– FRANCISCO JOSE SUAREZ PEREZ

12.– NEREA ERRASTI VALLE

13.– RICARDO CRESPO RUBIO

14.– MAIALEN ALONSO LABANDIBAR

15.– JOSE MARIA VILLANUEVA TELLERIA

16.– AGUSTINA GAZTELUMENDI IGLESIAS

17.– OSCAR VALBUENA PASCUAL

18.– MARIA TERESA (MAITE) IGLESIAS SANCHEZ

19.– CARLOS GARCIA HERNANDEZ

20.– EVA ALVAREZ ATANES

21.– JOSE ANTONIO SANCHEZ ALMARAZ

22.– ASCENSION PARRON PEGUERO

23.– IGNACIO (IÑAKI) DUBREUIL CHURRUCA

24.– MONTSERRAT LUIS CANO

25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA

Ordezkoak

01.– MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ

02.– JUAN MARIA (ION) ALDALUR AROCENA

03.– SARA HIDALGO GARCIA

04.– JOSE (PIQUELO) GARCIA AVILA

05.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS

BIDEZKO MUNDURANTZ (PUM+J)

01.– IRATZE BUSTINZA VIVANCO

02.– ALFREDO PARTE GUTIERREZ

03.– DEYSE HELENA ARAUJO DE OLIVEIRA MARTINEZ

04.– FRANCISCO JAVIER GOMEZ DEL CAMPO GARCIA-VALCÁRCEL

05.– MARIA ROSARIO ALONSO AMIGOT

06.– JESUS RAFAEL GONZALEZ GUTIERREZ

07.– SILVIA HOJAS MARTINEZ

08.– JOSE MANUEL CORCUERA MIRANDA

09.– MARIA PORTOMEÑE SEIJAS

10.– ANTONIO BARCINA BURGUI

11.– IDOIA ITURBE VALDAZO

12.– CARLOS ROMERA ANTON

13.– JAQUELINE JENNY VILLANUEVA JUSCAMAYTA

14.– ALBERTO PABLO MARTINEZ LOPEZ

15.– ARRATE MASA LOPEZ

16.– GAIZKA UCEDA LOROÑO

17.– DIONISIA PERDIGUERO RICA

18.– JOSE MANUEL INCIERTE CALVEIRA

19.– ANA GAYTE DIEGO

20.– RAUL MORO INCHAURTIETA

21.– AINTZANE GOFFARD SEVILLANO

22.– IVAN GONZALEZ DE LA TORRE

23.– YADIRIS RIVERO GARCIA

24.– DAVID RIVERA ALONSO

25.– MARIA JESUS FERNANDEZ SEVILLA

Ordezkoak

01.– CARLOS COLINO LLAMAS

02.– ROSA MARIA LOROÑO BARRENA

03.– FELIX MARIANO BARCINA BURGUI

EUSKADIREN ALDEKO LIBREAK (EaL)

01.– JOSE MANUEL HERZOG DE BUSTOS

02.– JOSE MARIA SASIETA CORTA

03.– NURIA GOMEZ VALDES

04.– NATALIA TATIANA ARANZABAL ZAPIRAIN

05.– AGUSTIN ALEJANDRO ACUÑA

06.– MARIA TERESA OROQUIETA LITE

07.– MIKEL MIGUELENA MERINO

08.– MONICA CRIADO PINTO

09.– JOSE GUILLERMO MANSON MUNIOZGUREN

10.– RUT MARTIN RUIZ

11.– DAVID ESCUDERO GOMEZ

12.– ALICIA BEGOÑA SOBRINO ALONSO

13.– JOSE MIGUEL GUTIERREZ GONZALEZ

14.– MARIA TERESA DUARTE SANTOS

15.– JOSEBA MIGUELENA MERINO

16.– MANUELA JESUS VALES DOMINGUEZ

17.– JAVIER MIGUEL MARTINEZ FERRAZ

18.– BERTHA GUTIERREZ SOBRINO

19.– QUINTIN CANTERO MOGENA

20.– MARIA BRU ALBAREDA

21.– JUAN HIDALGO MESAS

22.– ANA BELEN LEON CABALLERO

23.– RAUL ENRIQUE GIL MARTINEZ DE SAN VICENTE

24.– MARIA DEL CARMEN BRETTES GARCIA

25.– OSCAR MANUEL SANTAMARIA IBAÑEZ

Ordezkoak

01.– IRATXE GIL RODRIGUEZ

02.– MARTA LOPEZ RAMOS

03.– PABLO TUDURI LABOA

EQUO BERDEAK

01.– MIREN EDURNE BARANDA DE MIGUEL

02.– ALBERTO BEZUNARTEA FERNANDEZ

03.– RAISA IRATXE GARCIA ISASA

04.– ANGEL MARIA GARCIA MARTIN

05.– MARIA JESUS BERASATEGUI PEREZ

06.– RAFAEL BERNAL GATO

07.– OROITZ AGUIRRE IMAZ

08.– MARIA JESUS AGUIRRE UNCETA

09.– IÑIGO AGUIRRE ARRIETA

10.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS

11.– MIGUEL MARIA RODRIGUEZ BARBERO

12.– ISIDORO GARCIA MARTIN

13.– ANA MARIA DE BENITO SANZ

14.– MARIA DEL CARMEN MUELA APARICIO

15.– MIREN OLATZ GOIKOURIA MIÑAUR

16.– JUAN ANTONIO JERICO FERNANDEZ

17.– ENEKO MURUZABAL ELEZCANO

18.– IKER BERECIARTUA CASTRILLO

19.– TANIA DE SOUSA GINES

20.– EMILIA MACIAS MALDONADO

21.– AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZÁRATE

22.– ELVIA MALDONADO FLETE

23.– ANJEL JIMENEZ JIMENEZ

24.– JAIME DURAN LAVIÑA

25.– IKER MONTERO MADRID

Ordezkoak

01.– ANE GARCIA RIAÑO

02.– IKER CARRASCO MENDEZ

03.– MARIA ROSARIO BAUTISTA MURIEL

04.– JOANES NUÑEZ OYARZABAL

05.– ANA MARIA REQUEJO DIAZ

AULKI ZURIAK (AZ)

01.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE

02.– AMAIA LARREA LORAN (INDEP.)

03.– LUIS GARCIA MOLINA

04.– MARIA DEL MAR RODRIGUEZ CALVILLO (INDEP.)

05.– LUIS MARIA ORMAETXEA SANTSIÑENA (INDEP.)

06.– GLORIA DE LA PARRA AMORENA (INDEP.)

07.– DANIEL ALBERDI COLADO (INDEP.)

08.– MARIA ASUNCION LOPEZ MIGUEL (INDEP.)

09.– AITOR PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)

10.– MARIA NIEVES SALVADOR COLLAR (INDEP.)

11.– ANTONIO PICABEA SARASOLA (INDEP.)

12.– ROSA MARIA MARTIN VICENTE (INDEP.)

13.– ANDONI PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)

14.– ROSA MARIA GARCIA MOLINA (INDEP.)

15.– JOSE MANUEL EULATE MONTES (INDEP.)

16.– SAMANTA GARCIA LOPEZ (INDEP.)

17.– JOSE MANUEL ROTETA ECHEVERRIA (INDEP.)

18.– SAIOA RODRIGUEZ ELGORRIAGA (INDEP.)

19.– JOSE MARIA PEREDA GOICOECHEA (INDEP.)

20.– LUCIA MORENO DIEZ (INDEP.)

21.– JOSE ANTONIO DIEZ AGESTA (INDEP.)

22.– MARIA DE LOS ANGELES DEL BARRIO RUIZ-OLALDE (INDEP.)

23.– ANDER EGAÑA AGUIRRESAROBE (INDEP.)

24.– MARIA CARMEN COLADO RAMIREZ (INDEP.)

25.– JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN (INDEP.)

Ordezkoak

01.– MARIA TERESA ANTOLIN PEREZ (INDEP.)

02.– ANTONIO GARCIA CASTELLÓN (INDEP.)

03.– PETRA LORAN LOINAZ (INDEP.)

VOX (VOX)

01.– MARIA PEREZ FERNANDEZ

02.– IÑIGO AROCENA FERNÁNDEZ (INDEP.)

03.– MARÍA DEL MAR MARTIJA SANCHEZ-GUARDAMINO

04.– JON CAMPANDEGUI EMAZABEL

05.– CRISTINA NAVARRO MACHIN

06.– RAMON MANUEL RODRÍGUEZ SAENZ DE TEJADA

07.– ANA MAGDALENA JORGE ARANA

08.– RAFAEL MORENO MARTÍN

09.– MARIA CRISTINA DE DIEGO ECHEVERRIA (INDEP.)

10.– JAGOBA ITURRIZAR IZQUIERDO

11.– SORAYA AMORRORTU ALONSO

12.– EDUARDO RUBIO GASTÓN

13.– MONICA GARCIA ROMAN

14.– JORGE ALEJANDRO VALMASEDA REMOLINA

15.– MARIA ISABEL LUNA PAZ

16.– JOSU LAIÑO ALVAREZ

17.– MARÍA ROSARIO LAPORTA HIDALGO

18.– VICTOR APOCADA SOPEÑA

19.– CAROLINA SCARPETTA RAMÍREZ

20.– STANLIY RAMOS DE LA CRUZ

21.– GIOVANNA RAMOS CASTAÑO

22.– UNAI SAN ATILANO GARCIA

23.– ANA ISABEL CARO ROQUE

24.– JAIME AROZENA MARTIJA (INDEP.)

25.– MARIA PILAR SARASOLA PEDRUZO

Ordezkoak

01.– HECTOR SOJO CATEDIANO

02.– ALEJANDRA MORENO MIGUEL

03.– FRANCISCO JAVIER VILLA FERNANDEZ

PODEMOS-AHAL DUGU/EZKER ANITZA-IU

01.– DAVID SOTO RODRIGUEZ

02.– JON HERNANDEZ HIDALGO

03.– EVA ABUIN BIDEBURU

04.– VICTOR JOSE LASA BRIZ

05.– ARANTZA GONZALEZ GARCIA

06.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA

07.– JOSETXO ARRIETA ARRIETA

08.– JAIONE ARISTREGI CAO

09.– PATRICIA INSUA CERRETANI

10.– JUAN LUIS MERINO SANABRIA

11.– ION COLLAR RIOSECO

12.– MARTA EZQUERECOCHA DIEZ

13.– HAIZEA GARAY GALLASTEGUI

14.– UBALDO ORTIZ RODRIGO

15.– BLANCA MERCHAN ROPERO

16.– EVARISTO RODRIGUEZ RABANO

17.– CARMEN SALIDO SIERRA

18.– MARIA VALIENTE GONZALEZ

19.– SANTI JIMENEZ USSÍA

20.– INES BENITEZ LOZANO

21.– CARLOS RODRÍGUEZ RUBIO

22.– TINA PEDROCHE RODRÍGUEZ

23.– MIGUEL USABIAGA BARCENA

24.– MIREN ALAZNE SUKIA GALPARSORO

25.– ANTTON KARRERA AGIRREBARRENA

Ordezkoak

01.– MARIA ANGELES GARCÍA CALLE

02.– JOANES EMILIO FIEL ECHEVERRIA

03.– MIREN ECHEVESTE LACOMBE

UNION CRISTIANO DEMOCRATA ESPAÑOLA (UCDE)

01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE

02.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES

03.– MIGUEL AGUILELLA MARTINEZ

04.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA

05.– ROSA Mª GONZALEZ LONGO

06.– Mª PILAR URRACA DIEZ

07.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ

08.– FRANCISCO RICARDO LUNA NARVARTE

09.– JOSE LUIS TERRAZAS AZPIAZU

10.– Mª LOURDES ECHEVERRIA SALAVERRIA

11.– Mª MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ

12.– ENRIQUETA SANCHEZ MONTERO

13.– ANTONIO TORTOLES IGLESIAS

14.– JOSU AGUILELLA GOMEZ

15.– IGNACIO RAMON FERNANDEZ REY

16.– IRENE BARRUETA DIEZ

17.– KAROLAY MICHELLE RAMON COPO

18.– FELISA SANCHEZ MONTERO

19.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY

20.– VICENTE JOSE SANTANA TORRE

21.– SANTIAGO MARIA FERNANDEZ REY

22.– CASILDA BLANCO SOUTO

23.– MARIA ANTONIA VISIERS LECANDA

24.– GABRIELA ZABALA VISIERS

25.– MANUEL GONZALEZ ARREGUI

Ordezkoak

01.– ERNESTO LADRON DE GUEVARA LOPEZ DE ARBINA

02.– Mª PILAR GARCIA BAÑEGIL

03.– MARIA AMAIA DE MINTEGUI LACARRA

ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (ATTKAA)

01.– SUSANA PEREZ BENITO

02.– IVAN RUIZ GARCÍA

03.– VERÓNICA DÍEZ LANTARÓN

04.– RODRIGO FOLGUERA LATAS

05.– IRENE AZKARATE LOPEZ

06.– KERMAN JOSE GALLEGO LIZARRIBAR

07.– SERGIO ADOLFO RODRIGUEZ VITTA

08.– SARA GARCIA PEREZ

09.– AMAIA NUÑEZ GALLARDO

10.– FRANCISCO GUTIERREZ MONROY

11.– MARIA PILAR JULIA OTEGUI SERRANO

12.– JOSE ANTONIO ARRIETA EGURROLA

13.– AINHOA GONZALEZ ECHEVESTE

14.– JASONE GONZALEZ ZABALETA

15.– ANDRES MANJON HIDALGO

16.– BAKARNE ALMAZÁN LEDESMA

17.– ASIER ESPARZA BILLALABEITIA

18.– JOSE FELIX OCHOA VILLAGRA

19.– MARIA ANGELES LOZANO CALVO

20.– IBON EPELDE ZABALEGUI

21.– MARÍA AZUCENA FIAÑO VÁZQUEZ

22.– AMAYA TESAN AROSTEGUI

23.– ALFONSO PEREZ HERNANDEZ

24.– JOSE ALZAGA MENDES

25.– MARÍA BEATRIZ ETXEBARRIA PADILLA

Ordezkoak

01.– ESTEBAN GARATE CORTABARRIA

02.– ELENA CEPEDA ARZUAGA

03.– DAVID FERNANDEZ DE PEDRO

RECORTES CERO-LOS VERDES-MUNICIPALISTAS (RECORTES CERO-LV-M)

01.– JORDI MARTINEZ RIGOL

02.– MARIA ANGELES ALBERDI BERGARECHE

03.– INMACULADA BOO GONZALEZ

04.– PIERO ZANATTA LARIOS

05.– ROBERTO GOMEZ EGIDO

06.– ANGELINES GONZALEZ NOVOA

07.– GRACIANO FERNÁNDEZ SAIZ

08.– ANTONIO URQUIJO AZALDEGUI

09.– IGONE BILBAO GONZALEZ

10.– EVA MARIA PARAMOS ALVAREZ

11.– NEREA BLASCO BILBAO

12.– JUAN PABLO INGUNZA ZUMALDE

13.– ANDRES FRANCIA MIRANDA

14.– MARIA ESTRELLA URRA ARETA

15.– FRANCISCO JAVIER HERNANDEZ SALINAS

16.– MARIA ELENA GONZÁLEZ ÁLVAREZ

17.– JESUS FRANCISCO LARRAINZAR MARTIN

18.– MARÍA PILAR ABAD BOTI

19.– JOSE ALBERTO FRADE MORALES

20.– JAVIER MILLET MENDÍVIL

21.– NAGORE BLASCO BILBAO

22.– VICENTA ANSOLEAGA RODRIGUEZ

23.– ANGELES ORRANTIA IZAGUIRRE

24.– PEDRO MARIA LAVIN SANZ

25.– MARIA DOLORES RILOBA ORIOL

Ordezkoak

01.– JAVIER COSIO SEIJAS

02.– IKER LAVÍN GARCÍA

03.– JESUSA OGUETA GOMEZ

ALDERDI LIBERTARIOA (P-LIB)

01.– JAVIER DE BARRENECHEA ALVAREZ

02.– NURIA DORRONSORO GARCIA

03.– JESUS FERNANDEZ DE GOBEO ODRIOZOLA

04.– SARA GARCIA LOPEZ 05.– IGOR SALAZAR IÑIGUEZ HEREDIA

06.– AINARA BRICEÑO IRIARTE

07.– ANTONIO PAULINO CANOSA GARCIA

08.– CONSTANZA JAVIERA GARCIA GARCIA

09.– EDUARDO ANGULO HERMOSILLA

10.– VERONICA BARRIO CRESPO

11.– HECTOR BARRIO CRESPO

12.– LIDIA MARTIN SARRALDE

13.– JESUS ANGEL FERNANDEZ CORDON

14.– SONIA FLOREZ FERNANDEZ

15.– BJORN MENDIZABAL HANSEN

16.– MARIA DEL CARMEN GARCIA SUAREZ

17.– IKER RUIZ RABANAL

18.– NAROA RODRÍGUEZ RUIZ

19.– MIKEL GUINEA MAYSOUNAVE

20.– YOLANDA MARTIN GARCIA

21.– THOMAS DOYLE DORRONSORO

22.– ELISA ISABEL GAVARI STARKIE

23.– DIEGO JESUS GRANERO MORALES

24.– MARIA FELIPE CIRCUJANO

25.– IVAN CAMILO MEJIA PULIDO

Ordezkoak

01.– PILAR GIMENEZ HERNANDEZ

02.– IKER GARCIA UNAMUNO

03.– LEONCIA GARCIA JIMENEZ

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena