Itxi

Politika

EAE-ko Hauteskundeak 2020

Arabako hautagaiak uztailaren 12ko hauteskundeetarako

eitb.eus

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak hautagaitzak argitaratu ditu; uztailaren 12an aldarrikatuko dituzte behin betiko.

  • Arabako hautagaitzak argitaratu dituzte.

    Arabako hautagaitzak argitaratu dituzte. Argazkia: EFE.

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariak argitaratu ditu Arabako Hauteskunde Batzordean aurkeztutako hautagaitzak.

Behin alderdi politikoek aurkeztutako dokumentazioa aztertu, irregulartasunak antzeman eta horiek zuzentzeko eskatzeko epea amaituta, Arabako, Bizkaiko eta Gipuzkoako batzarrek datorren astelehenean, ekainaren 15ean, aldarrikatuko dute zein izango diren hauteskunde prozesura aurkeztuko diren hautagaiak.

Hurrengo egunean Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratuko dira zerrendak, eta beste bi eguneko epea irekiko da balizko errekurtsoak administrazioarekiko auzien epaitegian aurkezteko.                                                     

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu)

1.– MIKEL OTERO GABIRONDO

2.– EVA BLANCO DE ANGULO

3.– JOSU ESTARRONA ELIZONDO

4.– MARIA GARDE RAMIREZ

5.– UNAI FERNANDEZ DE BETOÑO SAENZ DE LACUESTA

6.– ITXASO ETXEBARRIA ASTONDOA

7.– GORKA ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA

8.– IRATI MENDIGUREN COSGAYA

9.– IBON SAN SATURNINO MURUA

10.– MAIDER GARCIA DE VICUÑA QUINTANA

11.– IÑAKI GIL BASTERRA

12.– NEREA IDIGORAS LASAGA

13.– MOHAMED ABDELFATAH SIDAHAMED

14.– RUTH IBISATE DIEZ-CABALLERO

15.– EINAR OSEGUERA ARRIETA

16.– MONIKA PLAZAOLA SOJO

17.– AGUSTIN OTSOA ERIBEKO LANDA

18.– PILAR GARMENDIA IPARRAGUIRRE

19.– JOSE LUIS DIAZ BELLO «SIMONIN»

20.– EVA LOPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA

21.– EDUARDO LOMA VADILLO

22.– MAIALEN URIBE MARTINEZ

23.– SANTIAGO DIAZ DE ESPADA FERNÁNDEZ DE MONJE

24.– BELEN ARRONDO ALDASORO

25.– XABIER PEREZ SUAREZ

Ordezkoak

26.– PABLO VICENTE SAENZ DE URTURI

27.– ESTIBALIZ GOMEZ DE SEGURA OLALDE

28.– IRIA DE EPALZA DE MARCOARTU

29.– ARACELI LOPEZ OCHOA DE ALDA

30.– EGUZKIÑE BENGOA SAEZ DE CORTAZAR

PARTIDO POPULAR + CIUDADANOS (PP +Cs)

1.– CARMELO BARRIO BAROJA

2.– LAURA GARRIDO KNÖRR

3.– JOSE MANUEL GIL VEGAS

4.– CARLOS DE URQUIJO VALDIVIELSO

5.– Mª CARMEN LOPEZ DE OCARIZ LOPEZ DE MUNAIN

6.– ANA MORALES PERAL

7.– GABRIELA SANVICENTE ORTEGA

8.– SANTOS GUTIERREZ FIGUEROA

9.– JAVIER RUIZ DE ARBULO CERIO

10.– AITOR GONZALEZ GONZALEZ

11.– MONTSE CANIVE ALDAMA

12.– ESTHER HERNANDO SAEZ DE ASTEASU

13.– JESÚS MONTEJO RUIZ DE LOIZAGA

14.– MARTA ALAÑA ALONSO

15.– TOMÁS OZAETA SAGASTUY

16.– MARÍA ASATEGUI VIGURI

17.– IXONE MUSITU BARRERO

18.– JOSEBA ELEJALDE RIBACOBA

19.– EDURNE PEREZ DE VIÑASPRE GARCIA

20.– JULIAN LOPEZ ESCUDERO

21.– AINHOA DOMAICA GOÑI

22.– SATUR GARCÍA CUEVAS

23.– LETICIA COMERON REFOJOS

24.– ANA SALAZAR AGUAYO

25.– IÑAKI OYARZABAL DE MIGUEL

Ordezkoak

26.– ANA ESTHER ORTIZ DE URBINA ALAÑA

27.– RUBEN CONEJO GOÑI

28.– ROSA MARCOS ALVAREZ

29.– EDUARDO INCLAN GIL

30.– PEPA LAFUENTE ORIVE

EUZKO ALDERDI JELTZALEA (PNV)

1.– IÑIGO URKULLU RENTERIA

2.– JONE BERRIOZABAL BOVEDA

3.– JOSÉ ANTONIO SUSO PEREZ DE ARENAZA

4.– LUIS JAVIER TELLERIA ORRIOLS

5.– RAKEL MOLINA PEREZ

6.– ESTIBALIZ LARRAURI ARANGUREN

7.– UNAI GRAJALES RODRÍGUEZ

8.– JOSEBA DIEZ ANTXUSTEGI

9.– LAURA PEREZ BORINAGA

10.– ANA RUIZ DE ALEGRIA MAESTU

11.– MIREN JOSEBE SANTAMARIA MARTINEZ

12.– GOTZON ALDAMA ATXURRA

13.– MIREN IZASKUN PEREZ BARRAGAN

14.– ITZIAR IRCIO VEA-MURGUIA

15.– AITOR DE LA VILLA FERNANDEZ

16.– SARAY ZARATE FERNÁNDEZ DE LANDA

17.– GERARDO BENGOA FERNANDEZ DE GOBEO

18.– JON KARLA MENOYO LLANO

19.– EDUARDO FERNANDEZ DE PINEDO GONZALEZ

20.– AITOR PATXI OREGI BAZTARRIKA

21.– COVADONGA SOLAGUREN SANTAMARIA

22.– GLORIA ORTIZ OLANDIA

23.– ROSA MARIA IBARRONDO MANZANOS

24.– GONZALO SAENZ DE SAMANIEGO BERGANZO

25.– RAMIRO GONZALEZ VICENTE

Ordezkoak

26.– MIRENTXU ASTOLA LEGARRETA

27.– KARMELE MARTINEZ DE SANTOS SALDAÑA

28.– IDOIA BARANDIKA LOPEZ

29.– JOSEBA BARTUREN GAMBOA

30.– IZASKUN REYES ECHEZARRETA

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI- EUSKADIKO EZKERRA (PSE-EE)

1.– GLORIA SANCHEZ MARTIN

2.– TXARLI PRIETO SAN VICENTE

3.– MARIA JESUS SAN JOSE LOPEZ

4.– ALBERTO ALONSO MARTIN

5.– BLANCA DE LA PEÑA BERNAL

6.– JUAN JESUS MERCHAN MESON

7.– AROA PEREZ CORTIZO

8.– TXEMA SANCHEZ MIGUEL

9.– BLANCA CASADO FONCEA

10.– ESTEBAN MARTIARENA VADILLO

11.– LAURA FERNANDEZ FERNANDEZ

12.– ALBERTO GARCIA DE ALCARAZ PAREJA

13.– SAIOA BEISTEGUI LIBERAL

14.– ROBERTO ATIENZA MINGUEZ

15.– PAULA UZQUIZA SANMARTIN

16.– MIKELATS OCHOA DE CHINCHETRU CONDE

17.– EVA AISA ANDINO

18.– NILSON RAFAEL CARRASCO MEJIA

19.– LAURA ANGELA ALZOLA KIRSCHGENS

20.– DELFIN JIMENEZ JIMENEZ

21.– NAGORE GUTIERREZ RUIZ

22.– NATXO SAENZ IRAIZOZ

23.– Mª MAR MANTAS LOPEZ

24.– OSCAR TORRES LAVID

25.– ARANTZA RUIZ HUIDOBRO

Ordezkoak

26.– ROBERTO ELVIRA EGUIZABAL

27.– Mª EUGENIA BARANDALLA MARTÍNEZ DE IBARRETA

28.– RODOLFO BLANCO IRADIER

29.– FRANCISCA MACIAS GONZALEZ

30.– PEDRO PABLO HERVIAS DIAZ DE ZARATE

EUSKADIREN ALDEKO LIBREAK (EaL)

1.– FERNANDO HERRERO CABEZAS

2.– JAVIER MARTINEZ SAEZ

3.– VERONICA RODRIGUEZ TEJADA

4.– FERMIN COLAS NALDA

5.– ZURI SALAMANCA CAJIGAL

6.– YOLANDA VILLAMBROSA PEÑA

7.– SERGIO LOPEZ PARDO

8.– MONICA ANGULO ALONSO

9.– JOSE ANTONIO BARROSO MONTES

10.– FRANCISCA ARMIJO REQUENA

11.– KARIM CHAGHOUAOUI SIDI

12.– MARIA ADELA DOMÍNGUEZ PÉREZ

13.– ANDER FUENTES SIERRA

14.– LEIRE MONTERO NIETO

15.– UNAI SAEZ DE MATURANA PEREZ

16.– SILVIA BARGIELA FERNANDEZ

17.– CARLOS JESUS SANCHEZ RODRIGUEZ

18.– ANTONIA GIMENEZ IGUAL

19.– MIKEL ELOLA GARCIA DE ACILU

20.– MARIA JOSE COLOMO ESTEBAN

21.– DANIEL MEDIALDEA BADIOLA

22.– LETICIA ORTIZ MAESTRE

23.– JORGE BARROSO MONTES

24.– MARIA ULCINEA SAEZ ARNAIZ

25.– DAVID VILLARRASO MARTIN

Ordezkoak

26.– NEREA GOMEZ SANCHEZ

27.– VICENTE VAZQUEZ VAZQUEZ

28.– ERIKA GOMEZ SANCHEZ

BIDEZKO MUNDURANTZ (PUM+J)

1.– JESUS BARCINA BURGUI

2.– NEKANE ORIBE MORENO

3.– ROBERTO MORA RODRIGUEZ

4.– MIREIA ALAÑA HEREDERO

5.– AITOR NUÑEZ ALVARADO

6.– ANA UNIBASO RENUNCIO

7.– AGUSTIN MARTINEZ BARBARA

8.– MARIA LUZ CANALES VEGA

9.– AGUSTIN GARRIDO ACERA

10.– GLADYS SUSANA NOBREGA MARTINEZ

11.– JOSE MARIA LABANDEIRA FERREIRO

12.– MARIA JULIA ROBLES DELUCA

13.– ALBERTO MELENDEZ GRACIA

14.– MARIA JOSE ALMARAZ RUIZ DE EGUILAZ

15.– AGUSTIN DEL GANSO UGIDOS

16.– YULEIDY MORA GONZALEZ

17.– JAVIER DENCHE PARRILLA

18.– BEGOÑA BARRANTES DOMINGUEZ

19.– JESUS GAUECA SERTUCHA

20.– PATRICIA SAEZ NOVALES

21.– MIGUEL HIDALGO TRUEBA

22.– CRISTINA BACETE DIAZ

23.– MARTIN COLINO BUSTINZA

24.– ODALYS GARCIA ALGOLAY

25.– UNAI DEL HOYO MORENO

Ordezkoak

26.– INES CANO DEL BLANCO

27.– FRANCISCO JAVIER BARCINA BURGUI

28.– MARIA DEL MAR MAGALLON SONEIRA

VOX (VOX)

1.– MARIA AMAYA MARTINEZ GRISALEÑA

2.– LAUREANO DIAZ ESTEVEZ

3.– NEREA HERRERO NAVA

4.– LISELOT ROSARIO NUÑEZ

5.– JONATHAN ROMERO GAMIZ

6.– FERNANDO DIEZ VILLAHOZ

7.– ESMERLIN NICOL ROSARIO NUÑEZ

8.– FRANCISCO PEREZ FEIJOO

9.– MARIA ISABEL GARCIA SANTOS

10.– EDUARDO SAMANIEGO GARROSA

11.– SUSANA MANZANARES GONZALEZ

12.– JUAN CARLOS MORALES GONZALEZ

13.– OLATZ DEL OLMO URRUTIA

14.– ALFONSO GONZALEZ MENDEZ

15.– IRIA ABASCAL CONDE

16.– JOSE LUIS SAMANIEGO GARROSA

17.– MARIA ISABEL CONDE ALVAREZ

18.– CARLOS MARQUINEZ HORNAS

19.– MARI CRUZ GARROSA ZAMBRANA

20.– ALEJANDRO NOVOA RODRIGUEZ

21.– MARIA LUISA CERVERA VELASCO

22.– EDUARDO RAFAEL CULLA CARRILLO DE ALBORNOZ

23.– MARIA ARANTZAZU GUTIERREZ MENDIVIL

24.– VICTOR MANUEL ZAMBRANO MARTINEZ

25.– LUIS MIGUEL URRECHU REVOIRO

Ordezkoak

26.– MARÍA JESÚS ALVAREZ RODRÍGUEZ

27.– MIGUEL LLAMAS BARCO

28.– MARIA TERESA JIMENEZ GONZALEZ

EQUO BERDEAK

1.– JOSE RAMON BECERRA CAROLLO

2.– ERIKA MARTINEZ LIZARRAGA

3.– OSCAR FERNANDEZ MARTIN

4.– NATALIA GONZALEZ DE URIARTE CAO

5.– JON RUIZ DE INFANTE ANTON

6.– BELEN LORBADA PONTON

7.– TXEMA RUIZ DE APODACA LPEZ DE ARROYABE

8.– ISABEL ANTON SAN JUAN

9.– EDER MURGA QUINTANA

10.– LORENA SANTAMARIA RIVAS

11.– JAVIER KNORR BORRAS

12.– KONTXA QUINTANA PASCUAL

13.– JOSE ANTONIO GARCIA MARCHENA

14.– MARIA ARRATE AGUIRRE UNCETA

15.– SANTIAGO RAMIREZ CAMENO

16.– AINHOA RUIZ GONZALEZ

17.– AITOR HERNANDEZ LOPEZ DE ARMENTIA

18.– MARIA CONCEPCION FERNANDEZ ORTIGOSA

19.– FELIX MARTINEZ GOMEZ

20.– HAIZEA BEZUNARTEA GARCIA

21.– ALVARO PEREZ ALONSO

22.– MARIA ANGELES VALDES GUTIERREZ

23.– ALBERTO LEJARDI IBARZABAL

24.– SARABEL BORRAJO CASTRO

25.– MANU VILLARRASO MARTIN (INDEP.)

Ordezkoak

26.– PILAR BARRAQUETA EGEA

27.– RUBEN QUINTANILLA BORRAJO

28.– AINHOA GARCIA RIAÑO

29.– JOSE JAVIER JERICO MUÑOZ

30.– ANA ISABEL RIAÑO MONTEJO

ONGI ETORRI (O. E.)

1.– FATIMA ABOUSAID KHALFI

2.– ADIL ATABI FAKIA

3.– ANA HOLEMA DAVID SANTIS

4.– PEDRO MARIA MANZANARES CORTES

5.– SAADIA HARROUCH SIRAT

6.– JESUS MARIA GONZALEZ LOMILLO

7.– BLANCA INES MONTAÑA GOMEZ

8.– SANTIAGO JESUS ALVARE VIEGO

9.– BLANCA LIRIA OROZCO MARIN

10.– MOHAMMED MESSAOUDI KHOULKHAL

11.– FATIN EL KOURAICHI EL AFIA

12.– BARTOLO MANZANARES BERRIO

13.– ISABEL GARCIA DURAN

14.– AMADOU-BAMBA DIOP DIOP

15.– MARTHA YOANI OIDOR QUIGUANAZ

16.– HOORLENDY BEDOYA OROZCO

17.– MIREN ESTIBALIZ VARONA PAZOS

18.– MOHAMED RIDHA HAMID JDIDA

19.– GERALDIN TRIANA OROZCO

20.– DJIBRIL DIOP DIOP

21.– REMEDIOS DEL BARCO GARCIA

22.– SABINO MARIANO SAN JOSE RODRIGUEZ

23.– TRINIDAD CHAMBI APAZA

24.– XABIER ARTEAGA ETXEBARRIA

25.– MARIA DE LAS NIEVES GOMEZ VILLANUEVA

Ordezkoak

26.– FAYYAZ RASOOL RASOOL

27.– JENNIFER MANZANARES CORTES

28.– SAAD MEKKAOUI ABOUZAID

ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (ATTKA)

1.– MONICA MORAN ARES

2.– HAIZEA CAÑADAS ALMAZAN

3.– ANA MARTIN SOMOCURCIO

4.– JORGE IRAURGUI MENDOZA

5.– UNAI ZARRAOLANDIA SALAS

6.– JOSE MANUEL ALFONSO CASAS

7.– SUSANA FERNANDEZ ALONSO

8.– TATIANA DIEZ PANIAGUA

9.– JUAN MANUEL HERNÁNDEZ MEJIAS

10.– MAREN LARREA BAÑA

11.– MARIA JESUS FONSECA DOMÍNGUEZ

12.– JAVIER CAMBON CASTRO

13.– CHUS RUIZ MURCIA

14.– YOLANDA BARRERA LACONCHA

15.– MARIA DEL MAR BRERA LORENZO

16.– JOSE ANTONIO PEREZ PEREZ

17.– JUAN JOSE OCEJO SAN JOSE

18.– JOSE ANTONIO GOMEZ SANCHEZ

19.– JULIA MORENO PAJUELO

20.– BEGOÑA MARTINEZ CHAMORRO

21.– MARIA JOSEFA SANZ BALLVE

22.– GORKA VIÑASPRE SIMON

23.– GONZALO ZABALLA SANZ

24.– FRANCISCO MOHAMEDI AL LAL

25.– ANA ISABEL MARTIN SANCHEZ

Ordezkoak

26.– HELDER MORO GARCIA

27.– IBAI HERREROS UGARTE

28.– ADELA ESTHER GIL FRANCO

AHAL-DUGU/EZKER ANITZA

1.– GUSTAVO ANGULO GARCIA

2.– IÑIGO MARTINEZ ZATON

3.– MARIA ARACELI FUENTE BASCONCILLOS

4.– AINARA DIEGO RUIZ

5.– RAMON UGARTE LIBANO

6.– NURIA BUESA BELACORTU

7.– JAVIER ESPADAS ROLDAN

8.– MIREN NEKANE AVILA HIDALGO

9.– JOSE MOYA ALBARRACIN

10.– MARIA LUISA CORCUERA AGUIRIANO

11.– JOSE DAMIAN GARCIA-MORENO LOPEZ

12.– ESTER PALACIO GARCIA

13.– FRANCISCO MIGUEL BURDALLO BAUTISTA

14.– MAIDER LOPEZ DE MUNAIN MOLINUEVO

15.– JESUS ENRIQUE GERBOLES MANZANO

16.– MARIA SOLEDAD DEL BARCO GARCIA

17.– SALVADOR GONZALEZ SANTIAGO

18.– MARIA CONCEPCION SANCHEZ PAVON

19.– RAFAEL GARDE VICINAY

20.– ESTHER SAN MARTIN GIL

21.– JUAN JOSE SEOANE OSA

22.– SARA OSES FERNANDEZ

23.– XABIER MARRERO MUGICA

24.– ASELA ORTIZ DE MURUA FERNANDEZ DE ORTEGA

25.– MARIA CONCEPCION PALENCIA GARCIA

Ordezkoak

26.– DAVID RODRIGUEZ LLINARES

27.– GARBIÑE RUIZ NORIEGA

28.– MARIA GEMA ZUBIAURRE URQUIRI

AULKI ZURIAK (AZ)

1.– OSCAR ANGULO FERNANDEZ (INDEP.)

2.– EVA MARIA CARRASCAL SALGADO (INDEP.)

3.– JOSE LUIS DE ZUBICARAY ORTIZ DE ARTIÑANO

4.– ELENA DIEZ BASURTO (INDEP.)

5.– RAUL APERRIBAY GANZABAL (INDEP.)

6.– MARIA NIEVES URESBERUETA IRIONDO (INDEP.)

7.– RUBEN CUÑADO CABANA

8.– MARIA YOLANDA FERNANDEZ CALERO (INDEP.)

9.– JESUS MARÍA ORDOÑEZ ORZAIZ (INDEP.)

10.– AINHOA ORDOÑEZ YRAOLAGOITIA (INDEP.)

11.– JAIME APERRIBAY GANZABAL (INDEP.)

12.– ANNE ROTETA URESBERUETA (INDEP.)

13.– AGER AGUIRRE ZUBILLAGA (INDEP.)

14.– MIREN LOREA URIARTE IRAETA (INDEP.)

15.– DAVID MURCIEGO BARRAGAN (INDEP.)

16.– AUREA BLANCO FERNANDEZ (INDEP.)

17.– PEDRO MARIA HIDALGO FERNANDEZ (INDEP.)

18.– MARIA DEL CARMEN GARCIA FERNANDEZ (INDEP.)

19.– JUAN CARLOS DIAZ URIBE (INDEP.)

20.– MARIA VILLACORTA VEGA (INDEP.)

21.– JORGE RUEDA LIZARRALDE (INDEP.)

22.– VANESA GARCIA LAMAS (INDEP.)

23.– CESAR RUEDA LIZARRALDE (INDEP.)

24.– GOIZALDE AGUIRRE ZUBILLAGA (INDEP.)

25.– IVAN JIMENEZ GOMEZ (INDEP.)

Ordezkoak

26.– FRANCISCA MOLINA CASADO (INDEP.)

27.– JOSE LUIS DE ZUBICARAY OTEIZA (INDEP.)

28.– MARIA AGUSTINA ZUBILLAGA NEGRETE (INDEP.)

FORUZALEAK (L.F.F.)

1.– JORDAN SMITH GARCIA

2.– JON MORENTIN RUIZ

3.– ADELA VILLAR ABERASTURI

4.– VIRGINIA ZABALA OLABE

5.– AITOR SODUPE OVEJERO

6.– SUSANA ALZOLA CIRION

7.– ASIER GENERABARRENA MELGAR

8.– MARIA LOURDES ABERASTURI ECHAVE

9.– JAVIER IGNACIO PEREZ VICENTE

10.– LARRAITZ BURGOS ZABALA

11.– JON ABAD TESTA

12.– SILVIA GARCIA BAGLIETTO

13.– UNAI AEDO ELIAS

14.– ALICIA VILLAR ABERASTURI

15.– EDER ROJO MARTIN

16.– ANGELA ANN SMITH GARCIA

17.– JORGE TERRADILLOS PEREDA

18.– IVANA HUERTAS ACHA

19.– PEDRO ARIAS ROMAN

20.– CRISTINA CORDERO JUAN

21.– JOSE ANTONIO BURGOS SOPA

22.– NEREA GUERRERO SANCHEZ

23.– BENITO FRANCISCO RUIZ GARCIA

24.– SONSOLES PEREZ GARCIA

25.– ARTURO VILLAR ABERASTURI

Ordezkoak

26.– MARIA ISABEL PEREZ PALACIOS

27.– ARKAITZ AISA MARURI

28.– MARIA RUFINA MARTIN GARCÍA

RECORTES CERO-LOS VERDES-MUNICIPALES (RECORTES CERO - LV- M)

1.– DIANA PLAZA SANCHEZ

2.– FLORENCIA PASCUAL DIAZ DE GARAYO

3.– Mª MONTSERRAT PEÑA SARASUA

4.– ERIK SANCHEZ ARAUJO

5.– RUBEN GONZALEZ SEBASTIAN

6.– JOSE ANGEL MENOCAL GANDIAGA

7.– NAIA FERNANDEZ GONZALEZ

8.– MARGARITA DOMINIQUE DIENG BARRIO

9.– Mª ARANTZATZU GUTIERREZ URRUTIA

10.– LUIS MARIA DIAZ DE GARAYO MADINA

11.– ANDRES FELIPE CHANCAY QUIJIJE

12.– JOSE MANUEL SALAS SUAREZ

13.– Mª ISABEL MARIÑO FERNANDEZ

14.– JOSU ERRASTI FORONDA

15.– Mª OLGA GANUZAS MURILLO

16.– JULIO JOSE MUÑOZ MOTA

17.– PAULA MARAÑON PUENTE

18.– LUIS LACALLE NOVOA

19.– ENRIQUE MORALES ZUBIZARRETA

20.– CORAL CRESPO VAZQUEZ

21.– JONATAN SANCHEZ FERNANDEZ

22.– TAMARA SAINZ JIMENEZ

23.– YURI OMAR CHANCAY QUIJIJE

24.– MARIA CELIA GOMEZ LONDOÑO

25.– FERMIN MARIA SATRUSTEGUI ZAGARRAMURDI

Ordezkoak

26.– JOSEBE AMADO IGLESIAS

27.– JOSE MARIA MARTINEZ LOBATO

28.– MARIA TERESA COBOS DELGADO

  • Bisitatuena

      Kargatzen ikusiena
      Kargatzen ikusiena