X

Irratia zuzenean

Errusiako Munduko futbol Txapelketako egutegia 2018

Munduko Txapelketa

Errusia 2018

Munduko Txapelketako egutegia

eitb.eus

2018/06/24

Ekainaren 14an hasiko da Errusia - Saudi Arabia partidarekin; final handia uztailaren 15ean jokatuko da, arratsaldeko 17:00etan.

  • Whatsapp
  • Bidali

Errusia 2018 Munduko Txapelketan 64 partida jokatuko dituzte, kontuan izanik multzo-fasea, final-zortzirenak, final-laurdenak, finalerdiak eta finala. Uztailaren 15ean, 17:00etan, azken neurketa hasiko da, erabakigarriena; bertan zehaztuko da zein selekziok izango du bere gain titulua ondorengo lau urteotan.

Kontsultatu hemen, osorik, Munduko Txapelketaren partida guztien ordutegiak.

TALDEKAKO FASEA: JOKATZEKE DAUDEN PARTIDAK

2. jardunaldia

G eta H multzoetako partidekin amaituko da bigarren jardunaldia

Ingalaterra - Panama, ekainak 24, igandea, 14:00etan.
Japonia - Senegal, ekainak 24, igandea, 17:00etan.
Polonia - Kolonbia, ekainak 24, igandea, 20:00etan.

3. jardunaldia

Saudi Arabia - Egipto, ekainak 25, astelehena, 18:00etan.
Uruguai - Errusia, ekainak 25, astelehena, 16:00etan.
Iran - Portugal, ekainak 25, astelehena, 20:00etan.
Espainia - Moroko, ekainak 25, astelehena, 20:00etan.

Australia - Peru, ekainak 26, asteartea, 16:00etan.
Danimarka - Frantzia, ekainak 26, asteartea, 16:00etan.
Nigeria - Argentina, ekainak 26, asteartea, 20:00etan.
Islandia - Kroazia, ekainak 26, asteartea, 20:00etan.

Hego Korea - Alemania, ekainak 27, asteazkena, 16:00etan.
Mexiko - Suedia, ekainak 27, asteazkena, 16:00etan.
Suitza - Costa Rica, ekainak 27, asteazkena, 20:00etan.
Serbia - Brasil, ekainak 27, asteazkena, 20:00etan.

Senegal - Kolonbia, ekainak 28, osteguna, 16:00etan.
Japonia - Polonia, ekainak 28, osteguna, 16:00etan.
Ingalaterra - Belgika,ekainak 28, osteguna, 20:00etan.
Panama - Tunisia, ekainak 28, osteguna, 20:00etan.

FINAL-ZORTZIRENAK
1) 1C - 2D, ekainak 30, larunbata,16:00etan.
2) 1A - 2B, ekainak 30, larunbata, 20:00etan.

3) 1B - 2A, uztailak 1, igandea, 16:00etan.
4) 1D - 2C, uztailak 1, igandea, 20:00etan.

5) 1E - 2 F, uztailak 2, astelehena, 16:00etan.
6) 1G - 2H, uztailak 2, astelehena, 20:00etan.

FINAL-LAURDENAK
A) 2 vs 1, uztailak 6, ostirala, 16:00etan.
B) 5 vs 6, uztailak 6, ostirala, 20:00etan.
C) 7 vs 8, uztailak 7, larunbata,16:00etan.
D) 3 vs 4, uztailak 7, larunbata, 20:00etan.

FINALERDIAK
A vs B, uztailak 10, asteartea, 20:00etan.
C vs D, uztailak 11, asteazkena, 20:00etan.

3. POSTUA
A/B galtzailea vs C/D galtzailea, uztailak 14, larunbata, 16:00etan.

FINALA
A/B irabazlea - C/D irabazlea, uztailak 15, igandea 17.00etan.

 

DAGOENEKO JOKATU DIREN PARTIDAK

A MULTZOA:

1. jardunaldia

ERRUSIA - SAUDI ARABIA (5-0)

EGIPTO - URUGUAI (0-1)

Errusia, erraz eta Uruguai, sendo

2. jardunaldia

ERRUSIA - EGIPTO (3-1)

URUGUAI - SAUDI ARABIA (1-0)

 

B MULTZOA

1. jardunaldia

MAROKO - IRAN (0-1)

PORTUGAL - ESPAINIA (3-3)

Cristianok hiru gol sartu ditu  eta Iran lider jarri da

2. jardunaldia

PORTUGAL - MAROKO (1-0)

IRAN - ESPAINIA (0-1)

 

C MULTZOA

1. jardunaldia

FRANTZIA - AUSTRALIA (2-1)

PERU - DANIMARKA (0-1)

2. jardunaldia

FRANTZIA - PERU (1-0)

DANIMARKA-AUSTRALIA (1-1)

D MULTZOA

1. jardunaldia

ARGENTINA - ISLANDIA (1-1)

KROAZIA - NIGERIA (2-0)

2. jardunaldia

ARGENTINA - KROAZIA (0-3)

NIGERIA - ISLANDIA (2-0)

 

E MULTZOA

1. jardunaldia

COSTA RICA - SERBIA (0-1)

BRASIL- SUITZA (1-0)

2. jardunaldia

BRASIL-COSTA RICA (2-0)

SERBIA-SUITZA (1-2)

 

F MULTZOA

1. jardunaldia

ALEMANIA - MEXIKO (0-1)

SUEDIA - HEGO KOREA (1-0)

2. jardunaldia

HEGO KOREA - MEXIKO (1-2)

ALEMANIA - SUEDIA (2-1)

 

G MULTZOA

1. jardunaldia

BELGIKA - PANAMA (3-0)

TUNISIA - INGALATERRA (1-2)

2. jardunaldia

BELGIKA - TUNISIA (5-2)

 

H MULTZOA

1. jardunaldia

KOLONBIA - JAPONIA (1-2)

POLONIA - SENEGAL (1-2)


 

Iruzkinak

Publizitatea
Fitxaketak… LaLiga Fitxaketak…
Publizitatea

Hurrengo zuzenekoak

  • Gaur
  • al.
  • ar.
  • az.
  • og.
  • or.
  • lr.
17:00 - 20:00 ETB KANTXA | Altuna vs Jaka, 4 1/2koa

EiTB Kirolak

Emakumeen Kirola Partidak zuzenean, bideoak, kronikak... Emakumeen Kirola

Hurrengo zuzenekoak

  • Gaur
  • al.
  • ar.
  • az.
  • og.
  • or.
  • lr.
17:00 - 20:00 ETB KANTXA | Altuna vs Jaka, 4 1/2koa
Euskal Selekzioak Euskal selekzioak irabazi egin dio Korsikari,… Euskal Selekzioak
Publizitatea
Publizitatea
Publizitatea

Bisitatuena

    Kargatzen ikusiena
        Kargatzen ikusiena